νικημένα μετάλλια (δάσκαλος μονομάχος)

  • Δημιουργός θέματος planitarxis
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser

Guest
Νικημένα μετάλλια (Δάσκαλος μονομάχος)

ελατε τωρα να σας διδαξω λιγο In game:D:D
 

DeletedUser

Guest
Πηρες το μεταλλιο,μπραβο!
Βεβαια το να κανεις και νικησεις 1000 μονομαχιες ειναι χρονοβορο...
θελει 167 ωρες...7 24ωρα...μονο για τις μονομαχιες,προσθεσαι και μερικες μερες ακομα οι μετακινησεις...παντως χαρα στο κουραγιο σου,αν και το "δασκαλος" κερδιζεται αφου το αποδειξεις εμπρακτα ingame και οχι επειδη στο λεει ενα μεταλλιο.
καλη συνεχεια!
 

DeletedUser

Guest
Μπράβο σου πάντως. Είσαι ο πρώτος που παίρνει αυτό το μετάλλιο στον κόσμο 3. Αλλά δεν είσαι πολύ ψηλά στην κατάταξη μονομαχιών και έχεις πάρει 12.922 xp από 1.000 νικημένες μονομαχίες. Άρα βαράς όποιον βρεις. Μετά θα έχεις πολύ ψηλό λέβελ μονομαχίας και θα είσαι εύκολος στόχος για πολύ μεγαλύτερους σου( σε κανονικά λέβελ) και θα δίνεις πολύ xp τζάμπα ουσιαστικά.
:p:p
 

DeletedUser

Guest
ακριβωσ..ειμαι στην 37 θεση με ουτε 160 μαχεσ...!!!23600 χρ με 160 μαχεσ...μια γρηγορη πραξη θα σε κανε να καταλαβεισ..μπραβο παντωσ ειναι τελειο μεταλλιο..το θελω το πουλασ???;)
 

DeletedUser

Guest
Συγχαρητηρια και απο μενα για το μεταλλιο. Θα μου επιτρεψεις ομως να μην στο αναγνωρισω και "ουσιαστικα" αφου μεσα στις 1000+ μονομαχιες σου ενα πολυ μεγαλο ποσοστο ειναι απο μαχες με ατομα που ειναι 20 επιπεδα μικροτεροι σου ή μονομαχιες που κερδιζες μονο 1 xp
Ειμαι ανοικτος στις προκλησεις παντως αν θελεις και εσυ, την αλλη φορα που θα περασεις απο την πολη μου εκτος απο το ατομο που βαρας συνηθως ετσι απλα για να εχεις +1 στις κερδισμενες σου και 1 ή 5 ή 15xp πολυ ευχαριστως να κανουμε και μαζι μια μονομαχια.
 

DeletedUser3436

Guest
ρε φιλε αν κανει συνεχεια μονομαχιες θα εχει 1% κινιτρο οποτε και 300 xp να επερνε παλι 0 θα παρει
 

DeletedUser

Guest
να παρεισ 69 εμπειρια??καλυτερα κανε 1 ωρα φαια.....;)!!!δασκαλοσ vs δασκαλου.....δασκαλοσ να ρ8ω εγω καλυτερα που θα σου δωσω και εμπειρια....(πλακα κανω)!!
 

DeletedUser

Guest
να σε ρωτήσω κάτι, πόσα "botάκια" είχες εσύ ή οι φίλοι σου? :rolleyes:
 

DeletedUser

Guest
φυσιολογικο το βρισκω επιπλεον κυριε δασκαλε ριχνεις κ 10 λβλ στο παιδι αν θες να δοκιμασεις γτ δεν πας εσυ?
 

DeletedUser

Guest
φυσιολογικο το βρισκω επιπλεον κυριε δασκαλε ριχνεις κ 10 λβλ στο παιδι αν θες να δοκιμασεις γτ δεν πας εσυ?

αφου ολοι ξερουμε οτι πια δεν παει ο μωαμεθ στο βουνο...παει το βουνο σε αυτον...
 

DeletedUser

Guest
μπράβο ρε φίλε!


υγ:πόσο μου αρέσουν κάτι ποστ που γράφονται απλά για να γραφτούν χωρίς να σημαίνουν τίποτα.!
 

DeletedUser

Guest
γιατι ξερετε κανεναν 1ο να τα βαζει με ευκολουσ(θεωριτικα)στοχουσ???το να εχεισ μεταλλια η πρωτιεσ δεν παει να πει οτι εισαι ο ανικητοσ(οχι παντα)!!!στον 2 το νουμερο 3 σε μονομαχιεσ εχασε απο εναν δικο μου...εχω χασει απο ατομο 20 λβλ μικροτερο μου...
 

DeletedUser

Guest
βασικα μολις ειδα οτι δεν ειναι δυνατη η μονομαχια.
οπως και να χεις, δεν ειπα τπτ παραπανω απ'οτι στο μεταλλιο αυτο κερδισμενο απο τον συγκεκριμενο φιλο δεν υπαρχει ποιοτητα αλλα ποσοτητα (κατα κυριο λογο δεν μπορω να ξερω αν ολες οι μονομαχιες ειναι ετσι) :)

για το κινητρο ναι σακη δικαιο εχεις απλα επειδη μιλουσα για συγκεκριμενες μονομαχιες ηξερα οτι δεν επαιζε τοσο ρολο το κινητρο απ οτι η διαφορα επιπεδων! λαθος μου που ειδικευτηκα.
 

DeletedUser

Guest
το μεταλλιο παντογνωστη δασκαλε δεν το πηρα γιατι κερδισα 1.000 μονομαχιες αλλα γιατι η διαφορα χαμενων και κερδισμενων μονομαχιων ειναι στο +1.000

υ.γ. οσο για την μονομαχια, προς το παρον 1 αποικιακο αν θελεις σου στελνω, την μονομαχια θα την εχω στα υποψην μου μελλοντικα.
 

DeletedUser

Guest
υ.γ. οσο για την μονομαχια, προς το παρον 1 αποικιακο αν θελεις σου στελνω, την μονομαχια θα την εχω στα υποψην μου μελλοντικα.

ειπαμε οτι το γκρεπολις παιρνει ατομα απο το γουεστ,οχι να παρει και τις μονομαχιες...τι θα μεινει πια στην αγρια δυση μας?
 

DeletedUser

Guest
το μεταλλιο παντογνωστη δασκαλε δεν το πηρα γιατι κερδισα 1.000 μονομαχιες αλλα γιατι η διαφορα χαμενων και κερδισμενων μονομαχιων ειναι στο +1.000

Ποτε ειπα εγω οτι το πηρες για 1000 νικες και δεν το θυμαμαι?:confused:

Καθαρα νομιζω μιλησα, αμφισβητησα την ποιοτητα των μονομαχιων σου δεν ειπα τιπατα παραπανω τιποτα παρακατω.

Οταν καποιος εχει 1086 νικες και 74 ηττες και 12923 εμπειρια απο αυτες, δεν ειναι μονομαχος αλλα "μονομαχος". Επισεις στατιστικα μιλωντας σημαινει δεν εχει ρισκαρει σχεδον ποτε για εμπειρια και ολες ηταν σιγουρες και με πολυ κατωτερου επιπεδου μονομαχιας παικτων.

Δεν σε κρινω φιλε μου, ποιος ειμαι εγω που θα σε κρινω αλλωστε, απλα δινω
εμφαση στον τροπο με τον οποιο κερδισες το μεταλλιο.
Nothing more :)
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
εγώ πάντως πιστεύω ότι είναι χαζό για την πρωτιά να κάνεις μονομαχίες με κατώτερους.εγώ πάντως κάω μόνο με +10 εκτός και αν είναι ανάγκη να πάρω την εμπιρεία.έχω 100 νίκες με 11.000 εμπιρεία.(κ4)
 

DeletedUser

Guest
ενταξει ρε παιδια το παιχνιδι το παιζει κανεις οπως θελει. μπορει να μην θελει να εχει χαμενες μονομαχιες η δεν ξερω κ εγω τι.
 

DeletedUser3436

Guest
Συνολικοί πόντοι υγείας
- 86 π.υ.
Συνολικοί πόντοι υγείας
- 231 π.υ.
Ο/Η Sakiz 105 κερδίζει την μονομαχία και παίρνει 17 πόντους εμπειρίας. Ο/Η ΔΝΤ δεν είχε χρήματα μαζί του/της και για αυτό φεύγει ο/η Sakiz 105 με άδεια χέρια.

το εβαλα αυτο για να δειτε πως μετραει το κινιτρο.το εχω εδω και 1 μηνα και κατι κατω απο 20% μαλιστα σε αυτην την μονομαχια με 100% κιντρο θα επερνα 167 xp.ο ανθρωπος μπορει να κανει το ιδιο.αλλα εσεις επειδη δεν το εχετε εσεις λετε χιλια δυο πραγματα.ΔΕΝ υπαρχει περιορισμος στο πως παιζει καποιος

edit:ελεος παλι με προλαβε ο σερα
 
Κορυφή