νεο παιχνδι innogames

  • Δημιουργός θέματος gmmo
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser

Guest
οχι αλο καψιμο μασ φτανει το west. μπορει να το αρχισω μολησ γινει κανενασ αγκλικοσ server
 

DeletedUser

Guest
Θα ειναι τυπου MMORPG...ή σαν τις φυλετικες και το west...
 

DeletedUser

Guest
λογικα θα γινει και ελληνικος σερβερ....

καποιος καλοθελητης που μπορει να μας βοηθησει με τα του καινουργιου παιχνιδιου υπαρχει....?

θα βγει σιγουρα ελληνικος σέρβερ. δεν ξέρουμε πότε ακόμα. προσωπική εκτίμηση μετα τα χριστούγεννα αλλα μην το δέσετε και κόμπο.
περιμένετε να δούμε αν όλα θα κυλίσουν ομαλά στον γερμανικό σέρβερ
 

DeletedUser

Guest
Θα ειναι τυπου MMORPG...ή σαν τις φυλετικες και το west...

ειναι κατι απο φυλετικες και ikariam.εγω το βλεπω καλο αλλα δεν μιλαω γερμανικα.τουλαχιστον με το google toolbar καταλαβαινω τι γραφει και απο οτι βλεπω ειναι εκπληκτικο.
 

DeletedUser3195

Guest
θα πέριμενω να βγει στα ελλήνικα επειδή τα Γερμανικά δεν τα παω και πολύ καλα!!!:p:rolleyes::eek::eek:
 

DeletedUser

Guest
Θα ειναι τυπου MMORPG...ή σαν τις φυλετικες και το west...


MMORPG δεν ξερω τη συμενει το MMO αλλα ξερω οτι RPG ειναι και το west που συμενει οτι εχει πολλες επιλογες για να παιξεις δεν υπαρχει σωστο και λαθος.γιαυτο μου αρεσει το west περισσοτερο απο ολα.μακαρι να ειναι και αυτο καπος ετσι.αποτι εχω ακουσει διαλεγεις απο την αρχη σε πιο θεο να πιστεβεις και να εχει τις αναλογες βοηθιες(π.χ. ποσιδονας-καλιτερα καραβια)

ας το επιβεβεοσει καπιος που παιζει.
 

DeletedUser

Guest
παιδια εκανα και εγω acount.οταν μαθω πως θα φτιξω ελληνικη συμμαχια.
 

DeletedUser

Guest
οποιος κανει απο εδω και περα να κανει βορειοδυτικα(northwest) που εχουμε κανει ειδη μερικοι και εγω φτιαξη τη συμμαχια.οποιος κανει acount ναμ ου λεει να τον προσκαλεσω.
 

DeletedUser

Guest
Mmorpg ειναι ενα παιχνιδι οπου με πληκτρολογιο ή ποντικη κουνας το χαρακτηρα ή το στρατο κτλ;)
 

DeletedUser

Guest
Το παιχνίδι είναι μια σύμπτυξη των φυλετικών μαχών και του ikariam
Εν πάση περιπτώσει έχουμε δημιουργήσει μια ελληνική συμμαχία με τον gmmo.Όποιος θέλει να πει ας μου το πει
 

DeletedUser

Guest
εγω παιζω ως thyrius καιρο τωρα. Αλλα ειμαι ηδη σε μια παρεα, αρα δεν θα μπορεσω να σας ακολουθησω
 

DeletedUser

Guest

Συνημμένα

  • Capture.jpg
    Capture.jpg
    113,2 KB · Προβολές: 128
Κορυφή