νεος τροπος κλοπις τον κωδικον

  • Δημιουργός θέματος kerkira
  • Ημερομηνία έναρξης
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

DeletedUser

Guest
παρακατο 8α διτε ενα μινιμα ποθ μοθ εστιλα πριν λιγο για να τοθς πο τον κοδικο μου


JAMES JESSE Σήμερα η ώρα 10:59 μ.μ.
geia me lene kwsta k eimai fanatikos autou tou paixnidiou,sugnwmh ama enoxlw alla 8a h8ela na sou pw kati,loipon isws ligo kouto alla sto lew ama den paizeis ton xarakthra sou me megalh mou xara 8a mporousa na ton xrhsimopoiw egw gia na paizw tpt parapanw tpt ligotero den prokeitai na kanw kati allo ektos apo auta pou lew mono na paizw,isws nai einai duskolo na empisteuteis 1 atomo agnwsto apo to paixnidi alla sou dinw ton logw ths andrikhs mou timhs oti den prokeitai na kanw kati ponhro,sto zhtaw panta san filos euxaristw ama 8eleis mporeis na apanthseis k ama 8eleis na kanw kati


αμα δεν επιτρεπετε αυτο ποθ εκανα σας παρακαλο σβιστε το 8εμα και μιν με κικαρετε
 

DeletedUser

Guest
δεν προσπαθεί να σου κλέψει τον κωδικό.σου ζητάει απλά να του τον δώσεις...
 

DeletedUser

Guest
διλαδι να μοθ παρι τον λογαριασμο.εγο πιστεθο οτι ειναι μια με8οδος οστε να σου κανι ******** στον λογαριασμο σου.με λιγα λογια να τον καν δικο του
 

DeletedUser

Guest
αν ειναι ετσι οποσ τα λεσ πεσ μου και εσι τον κοδικο σου για να μπενο δεν 8α ου κανο τιποτα!!!!!!!!!!!!!!
 

DeletedUser

Guest
kerkira ο ανθρωπος λεει πολυ απλα αν θες να του δωσεις το λογαριασμο.δεν προσπαθει να στον κλεψει.σε ρωταει μηπως πλεον δεν σε ενδιαφερει το παιχνιδι και δεν τον θες.ηρεμησε κι εσυ.
 

DeletedUser

Guest
kerkira ο ανθρωπος λεει πολυ απλα αν θες να του δωσεις το λογαριασμο.δεν προσπαθει να στον κλεψει.σε ρωταει μηπως πλεον δεν σε ενδιαφερει το παιχνιδι και δεν τον θες.ηρεμησε κι εσυ.


ακριβώς:cool:




το θ με το υ είναι δύο διαφορετικά γράμματα.
 

DeletedUser

Guest
το ότι για 14 μέρες δεν θα έχεις τον κωδικό σου αν τυχόν κάνει τσατσιά όμως, δεν το σκέφτεται κανείς... πολύ ωραία! δώστε τότε όλοι τους κωδικούς σας που δεν έχετε τίποτα να φοβηθείτε.
 

DeletedUser

Guest
το ότι για 14 μέρες δεν θα έχεις τον κωδικό σου αν τυχόν κάνει τσατσιά όμως, δεν το σκέφτεται κανείς... πολύ ωραία! δώστε τότε όλοι τους κωδικούς σας που δεν έχετε τίποτα να φοβηθείτε.


φίλε απλά τον ρωτάει ''σκέφτεσαι να σταματήσεις το παιχνίδι?αν ναι,δώσε μου τον κωδικό σου''///...:)
 

DeletedUser

Guest
ρε παιδια σιγα να πουμε πως κανετε ετσι!
υπαρχουν δυο περιπτωσεις
η μια να σας κλεψει το λογαριασμο και να ειναι ενα λ@*ογιο που το παιζει σοβαρος
η αλλη ειναι απλα να ενδιαφερεται για τον λογαριασμο σας σε περιπτωση που θελετε να παρατησετε το παιχνιδι
επισης μην τα παιρνετε ολα στα σοβαρα και ρωμαιε μην εισαι εριστικος :p

(Δεν το παιζω mod,κινδυνευω για ban :p απλως εκφραζω την αποψη μου)
 

DeletedUser

Guest
Μεγαλυτερη ανοησια δεν εχω δει.Δεν στελνεις στον αλλο μνμ "Γεια σου φιλε μου,δωσε μου τον κωδικο σου γιατι μου αρεσει τον the-west".Αν του αρεσει τοσο πολυ μπορει πολυ απλα να φτιαξει δικο του.Την να τον κανει τον δευτερο αμα εχει ηδη εναν?
 

DeletedUser8

Guest
εχουν στειλη και εμενα..:p

gei sou file mou,mipws twra pou ta paratas tha itheles h na mpeis sthn polh mas kai na pouliseis ta pragmata sou kai na pane ola sthn polh...h akoma an thes na mou dwseis ton kodiko sou na paizw ton paikth sou??ti les???


παντος ειναι παρανομο γιατι δεν επειτρεποντε 2λογαριασμοι απο εναν παικτη...
 

DeletedUser

Guest
JAMES JESSE Σήμερα η ώρα 10:59 μ.μ.
geia me lene kwsta k eimai fanatikos autou tou paixnidiou,sugnwmh ama enoxlw alla 8a h8ela na sou pw kati,loipon isws ligo kouto alla sto lew ama den paizeis ton xarakthra sou me megalh mou xara 8a mporousa na ton xrhsimopoiw egw gia na paizw tpt parapanw tpt ligotero den prokeitai na kanw kati allo ektos apo auta pou lew mono na paizw,isws nai einai duskolo na empisteuteis 1 atomo agnwsto apo to paixnidi alla sou dinw ton logw ths andrikhs mou timhs oti den prokeitai na kanw kati ponhro,sto zhtaw panta san filos euxaristw ama 8eleis mporeis na apanthseis k ama 8eleis na kanw kati

τι πονηρο υπαρχει?του λεει πως αν πλεον δεν ασχολειται να του δωσει το λογαριασμο."ama 8eleis mporeis na apanthseis k ama 8eleis na kanw kati"-->ευγενικα στο ζηταει και το αφηνει στην κριση σου.μην λετε οτι να ναι.
 

DeletedUser

Guest
και σε εμενα τον ζητησαν πολυ παλια αλλα δεν εδωσα σημασια...
αυτοι ειναι οι μαλα@$%^& της ελλαδας...
 

DeletedUser

Guest
Καλά μην κάνετε έτσι!Απλώς αγνοήστε το!!!:D
Εμένα πάλι αυτό δεν μου έχει συμβεί ποτέ!!!:cool::D
Ευτυχώς βέβαια μακριά από 'μας!!!:eek:
 

DeletedUser

Guest
ρε παιδιά αν θέλετε το δίνετε αν δεν θέλετε όχι.δλδ που είναι το πονηρό μου λέτε??προσπάθεια κλοπής κωδικού λέει.δεν προσπαθεί να στον κλέψει σε ρωτάει.δλδ υπάρχει περιπτώσει να το έστειλε σε κάποιον και να του τον έδωσε.όχι.ε τότε τι το βγάζεις στην φόρα.κράτα το για τον εαυτό σου.
μην γράφετε ότι σας κατέβει,με την παραμικρή ευκαιρία.και σκεφτείτε πριν γράψετε κάτι.
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή