μεγάλες υπερσυμμαχίες κόσμου 1

DeletedUser

Guest
και εγω λεω οτι η πρωτη και καλυτερη ειναι η templars,γιατι την εφτιαξα :p
gu>dmu
γιατι?πολυ απλο
στειλτε μου πμ και θα σας πω,μην φαω κανα infraction παλι,ειμαι καθαρος 5μερες!

μεχρι το απογευμα θα εχω ηδη φτιαξει τα στατιστικα για τη gu....
 

DeletedUser

Guest
Το να μιλάμε για αργόσχολους μέσα στο forum του west είναι τουλάχιστον άστοχο και προκλητικά ειρωνικό.... :eek:

Καλή χρονιά!!
 

DeletedUser

Guest
το θεμα ειναι υπερσυμαχιες του κοσμου 1 και μιλισες μονο για την dmu

εγω λεω οτι 2υτερη ειναι οι τσαμπατζηδες

αριθμος πολεων:18
οχυρα:2
αριθμος μελων:122
μονομαχιες:21157 νικες -15762 ητες :d
μεγαλύτερη ζημιά σε 1 γύρο από χαρακτήρα της συμμαχίας:383 hack alert (τσαμπατζηδες alamo)

εκτος απ'το οτι δεν σε ρωτησε κανεις,κανε τον κοπο να διαβασεις το πρωτο ποστ του παιδιου

Ο/Η ...osfp...2345 έγραψε:
θα ακολουθήσουν παρόμοια αφιερώματα και για τις άλλες μεγάλες συμμαχίες. μέχρι τότε, υπομονή....


υγ:το αφιερωμα στο μπικινι ποτε θα γινει??να το εχω κατα νου να μπω να το κοιταξω
 

DeletedUser

Guest
G.U(Golden Union)
Αριθμός πόλεων: 30
Αριθμός οχυρών: 9
Αριθμός μελών: 378
Μέσο επίπεδο: 49
Ρεκόρ μονομαχιών: 43.214 νίκες-28.217 ήττες
Μεγαλύτερη ζημιά σε 1 γύρο από χαρακτήρα της συμμαχίας: geoponos(345 ζημιά)
 

DeletedUser

Guest
εκτος απ'το οτι δεν σε ρωτησε κανεις,κανε τον κοπο να διαβασεις το πρωτο ποστ του παιδιου

1) το θεμα ειναι υπερσυμαχιες του κοσμου 1 και οχι υπερσυμαχια και δεν ειχε γραψει κανεις για τους τσαμπατζηδες
2)εξεπνουλι μου κανεις δεν μου λεει ποτε θα μιλισω.εγω αποφασιζω
 

DeletedUser

Guest
Δεν θα ηταν καλυτερα να τα γραφεις ολα στο πρωτο σου ποστ?Να τα γραφεις καπως ολα μαζι ωστε να μην ψαχνουμε αναμεσα στις σελιδες...Θα ηταν καλυτερο και ποιο ευκολο!!!!;):cool:
 

DeletedUser

Guest
1) το θεμα ειναι υπερσυμαχιες του κοσμου 1 και οχι υπερσυμαχια και δεν ειχε γραψει κανεις για τους τσαμπατζηδες
2)εξεπνουλι μου κανεις δεν μου λεει ποτε θα μιλισω.εγω αποφασιζω

καταλαβα....αλλο ενα 10χρονο.....
 

DeletedUser

Guest
σταματηστε ρε παιδια,το εχετε ξεφτιλήσει το θεμα,υπάρχουν και ατομα που τους ενδιαφερει.οι υπολοιποι αντε σε κανενα αλλο θεμα...ΕΛΕΟΣ με το spam
 

DeletedUser

Guest
ας σβησει ολα τα ασχετα μηνυματα καποιος μοντ και να αφησει τα σχετικα μπας και καταφερουμε να βγαλουμε ακρη? ε τι λετε?
 

DeletedUser

Guest
Δεν θα ηταν καλυτερα να τα γραφεις ολα στο πρωτο σου ποστ?Να τα γραφεις καπως ολα μαζι ωστε να μην ψαχνουμε αναμεσα στις σελιδες...Θα ηταν καλυτερο και ποιο ευκολο!!!!;):cool:

Αν δεις το εχω γραψει και στο πρωτο ποστ, αλλα αν δεν το εγραφα και σε νεο δε θα φαινοταν οτι εχω γραψει κατι και δε θα σας εμφανιζοταν ως νεο μηνυμα.... :cool:
 
Κορυφή