μαχη οχυρου Slammer -Vs- DollaR, μαχη οχυρου Doors -Vs- DollaR

  • Δημιουργός θέματος dimitris01
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser

Guest
αερρρρρρρρα παμε να τους δηξουμε οτι αντεχουμε και 2 μαχες:):D:rolleyes: πανο τους:p
 

DeletedUser

Guest
και εγω με του αμυνομενους μπηκα..οι αρχηγοι των dollar τηα πρεπει να χορισουν τους παιχτες ετσι ωστε να εχει κοσμο και στα δυο οχυρα...
 

DeletedUser

Guest
οποίος επιζήσει προλαβαίνει αν πάει και στο 2ο οχυρό
 

DeletedUser

Guest
Slammer και οποιος αλλος πηγε στο οχυρο σε 3:30 πρεπει να εχετε ετοιμα τα
φερετρα σας οκ??
οχι να σας μεταφερουμε στους ομαδικους σας ταφους 1-1:p
σε 3:30 θα μετανιωσετε την στιγμη που πατησατε το επιθεση:D
αντε βρε και καλη μαχη!!!:p;)
 

DeletedUser1167

Guest
παρακαλω

μην λες οτι να ναι δημητρη!
εμεις δεν σχεδιασαμε καμια διπλη επιθεση,αλλα αν συνεχισεις ετσι θα γινει και αυτο.
οσο για σημερα δωσε και κανενα 5 ευρο σε αυτους που θα κανουν αμυνα:pσ

H Slammer θα ειναι παντα δυνατη,χασουμε καιρδισουμε σημερα...
και τα φερετρα μη πω τι να τα κανεις γιατι θα φαω ΜΠΑΝ!;)
 

DeletedUser

Guest
αυτό που κάνατε, και μιλώ για τους the doors αλλα και για τους slammers είναι πράξη ενός δήλου, και σε κανέναν δεν αρέσουν οι κότες (έχτος από κάνα κοτόπουλο στο φούρνο με πατάτες ξέρω go, αν είχαμε ένα τώρα) τελοσπάντων ένα να ξέρετε όλοι , ο θεός συγχωρεί,ο εξάτμισης σκοτώνει!

εδώ δείχνετε ποσο πραγματικά δυνατή είστε :)

as for the rest! we will see you at the battle!
 

DeletedUser1167

Guest
κανεις μεγαλο λαθος προσεχε πως μιλας.

δεν προκαλεσα ποτε κανεναν ουτε ενοχλησα,το οχυρο ηταν δικο μας και εχουμε καθε δικαιωμα να το διεκδηκουμε!
αλλοι μιλανε για φερετρα και τετοιες αηδιες...

αν ενοεις εμενα για το μπαν θελω να το αιτιολογισεις
 

DeletedUser

Guest
δεν ειμασταν συννενοημενοι!!!!!μην λετε οτι σας κατεβει!ερευνηστε το θεμα αφου το θελετε τοσο πολυ και μετα μιληστε!και να ειμασταν θα γινοταν την ιδια στιγμη η επιθεση και θα ειχαμε λογο.
τωρα μην πειτε γιατι βαρεσαμε το μικρο οχυρο,εχουμε λεφτα για πεταμα,πως το λενε!αυριο θα κανουμε αλλη μαχη με αλλους.

με τον πληθυντικο αναφερομαι στην πολη μου,τους slammers ουτε που τους ξερουμε
 

DeletedUser

Guest
e τότε τι να σου πω φιλε :p αν δεν ήσασταν συνεννοημένοι τότε εσύ είσαι ο δειλός και όχι η slammers...."χρισιμοπιας" την επίθεση τον slammers για να πάρεις εσύ οχυρό :)

αλλα άνω όπως ηπα και πριν ο θεός συγχωρεί, ο dark-fox καταστρέφει!
 

DeletedUser

Guest
αντε πανε αμυνα αφου το θελεις τοσο πολυ,δεν γινομαι νουμερο στο φορουμ εγω,καλη τυχη,περιμενουμε απαντηση μετα εξ αλλου...με αντεπιθεση:p



και κατι τελευταιο,την επιθεση με 10 ατομα δεν την θεωρω επιθεση,ποιος ειπε πως θελουμε το οχυρο?πρωτου κανεις κατι μεγαλο μαθε καλα καλα το παιχνιδι,τι παιζεται,ωστε να εχεις εσυ το πανω χερι,αυτο επιδιωκουμε και εχουμε μελλοντικα σχεδια που θα αλλαξουν πολλα,τωρα προετοιμαζομαστε
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
καποιος ελεγε πως το οχυρο ειναι δικο του?????
η μιπως δεν ακουσα καλα.. αν ηταν δικο του
θα το κατακτουσε
δεν θα εστελνε 10 ατομα επιθεση..εμεις ειμασταν
208 ατομα οι μισοι εφυγαν
οταν μας κανετε επιθεση σκεφτητε και το αποτελεσμα που
μπορει να εχει η μαχη
το οχυρο το αξιζουμε το πειραμε 1 φορα απο τα χερια σας και τωρα το υπερασπιστηκαμε

1000 ευχαριστω σε οσους βοηθησαν...
το πασο σας περειμενει εε!!!:d
 

DeletedUser

Guest
δημητρη με το οριο δεν επεξα στην μαχη και ερχομαι στην δευτερη μαχη:D:cool:
 

DeletedUser

Guest
προηγουμενος εγραψα(μιλησα)για εμας!δεν ξερω ποσους στειλανε,εγω αναφερομαι σε εμας!!
 

DeletedUser

Guest
ναι, και εγώ λόγο ορίου δεν πολέμησα. θα πολεμήσω σε αυτήν στις 12:00.
αν και δεν θα βοηθήσω τρομερά... τέλος πάντων, έπεισα τον ιδρυτή της πόλης να τους στείλει όλους :)
 

DeletedUser

Guest
Ωραια η μαχη,αν και καποιοι σαν τις κοτες ηρθαν και με χτυπησαν μολις τελειωσε η μαχη και ειχα ακομα τα ρουχα οχυρου.Ονοματα δεν λεω υποληψεις δεν θηγω αρχιζει απο Cas... και τελειωνει σε vir.
 

DeletedUser

Guest
και εχουν στην μεση ενα ''a'':D:D

ελεεινο παντως οτι τους αφησε τους μισους εξω:eek:
 
Κορυφή