μαχες οχυρων

  • Δημιουργός θέματος GoldenAce
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser

Guest
Χθες το βραδυ οι Hell Dorados και οι συμμαχοι τους (ξερουν αυτοι ποιοι ειναι και τους ευχαριστουμε που μας τιμανε σε καθε μαχη με τη παρουσια τους) κερδισαν ενα μεσαιο οχυρο απο την πολη του βατοπεδιου (EL Vatopedi) και σημερα το βραδυ η πολη Skeleton Canyon και οι συμμαχοι τους κερδισαν το μεσαιο οχυρο των skilled noobs που χτιστικε με τα λεφτα που εδωσε ο ανσερ...Ανσερ μαλλον θα ξεχαστεις...:(
 

DeletedUser

Guest
επιτηδες πηγαμε λιγοι επειδη ντρεπομασταν για το ονομα του οχυρου..
 

DeletedUser

Guest
Προφανως χρειαζομαστε περισσοτερες μαχες στον κ4, αν εμφανιστουν τα πιστολακια..................................................για το μαλλι.

Μαχες γιατι το exp ειναι υγεια,
Μαχες γιατι το συστηνει ο John
 

DeletedUser

Guest
οχι ρε.. χαλαω απειρη ενεργεια καθε φορα και παντα χανουμε -.- μη μου το θυμιζεις
 

DeletedUser

Guest
ε ακομα να καταλαβεις ποια πλευρα πρεπει να ακολουθησεις......δε φταιμε εμεις....
 

DeletedUser

Guest
πλακα εχει ρε, ξερεις το αποτελεσμα της μαχης πριν καν γινει
 

DeletedUser

Guest
συγχαρητηρια στους μαφια που κερδισαν την πρωτη μαχη οχυρου εστω και με μικρη διαφορα...

σε 2 μαχες που εγιναν σε 2 διαφορετικα οχυρα των μαφια το ενα καταφερε να αμυνθει και το 2ο επεσε...μπραβο και στις 2 μεριες αν και παλι υπηρχε λιγος κοσμος και στις 2 μαχες...:s
 

DeletedUser735

Guest
περιεμεντε και εμενα!!!!!
τωρα με τον καινουριο παικτη θα σαρωνω στα οχυρα
 

DeletedUser

Guest
εγω στον κοσμο 4 ειμαι στουσ hell dorados και τρεχω απο πολη σε πολη για να βπηθαω στο χτισημο..
μπραβο στισ δυο αντιμετοπεσ συμμαχιεσ ..ακομα ενα μπραβο στουσ πρωην 2 guns που απο κανενα οχυρο πηραν το πρωην hell dolados corner(και το νεο ονομα ειναι για να φατε ολοι αποκλεισμο..τελοσ παντων) και μετα ανεβηκαν στα 4 οχυρα οσα εχουμε κι εμεισ..μπραβο λοιπον παιδια
 

DeletedUser2675

Guest
συγχαρητηρια στους μαφια που κερδισαν την πρωτη μαχη οχυρου εστω και με μικρη διαφορα...

σε 2 μαχες που εγιναν σε 2 διαφορετικα οχυρα των μαφια το ενα καταφερε να αμυνθει και το 2ο επεσε...μπραβο και στις 2 μεριες αν και παλι υπηρχε λιγος κοσμος και στις 2 μαχες...:s

ήταν που έλειπα εγώ... κρίμα που είναι περιορισμένος ο χρόνος μου αυτή τη στιγμή και χάνω τα ωραία.... ελπίζω την παραπάνω βδομάδα να μπω ξανά μάχιμος στο παιχνίδι...
 
Κορυφή