λίγη βοήθεια παρακαλώ!

  • Δημιουργός θέματος Pao0And
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser

Guest
ποια ρούχα πιστεύετε πως είναι τα καλύτερα για μονομαχία (με όπλο μακρινής αποστάσεως) ;;; πιστεύετε πως πρέπει να έχουμε πιο πολύ σημάδι ή στόχευση;; ευχαριστώ πολύ!


υ.γ.: έκανα search αλλά δεν βρήκα κάτι και θέλω να ακούσω και κάποια άλλη γνώμη
 

DeletedUser

Guest
και το σημαδι χρειαζετε για να κανεις ζημια και η στοχευση για να πετυχενεις τον στοχο σου.τα καλυτερα αντικειμενα πιστευω οτι ειναι
μαυρο παλτο
καφε μποτες
οπλο το καλυτερο που θα μπορεις εκεινη την στιγμη να χρησιμοποιεις
περιεργο δερματινο καπελο
χρυσο βουβαλι ή μαυρο σαλι


:d:d:d:d
 

DeletedUser

Guest
νομιζω η στοχευση ειναι καλυτερη γιατι ειναι κυρια ικανοτητα ενω το σημαδι δευτερευων.
 

DeletedUser

Guest
και το σημαδι χρειαζετε για να κανεις ζημια και η στοχευση για να πετυχενεις τον στοχο σου.τα καλυτερα αντικειμενα πιστευω οτι ειναι
μαυρο παλτο
καφε μποτες
οπλο το καλυτερο που θα μπορεις εκεινη την στιγμη να χρησιμοποιεις
περιεργο δερματινο καπελο
χρυσο βουβαλι ή μαυρο σαλι


:d:d:d:d

το χρυσό βουβάλι δίνει +3 σε όλα ενώ το μπλέ τόξο σου δίνει και +11 σημάδι
έχω ακούσι ότι το καλύτερο ρούχο είναι το μαύρο γιλέκο. για ποιό λόγο πιστευεις πως το μαύτο παλτό είναι καλύτερο;
 

DeletedUser

Guest
Το μαυρο παλτο δεινει αυτα:DΠιστευω καλυτερο απο το μαυρο γιλεκο:cool:

+2 Επιδεξιότητα
+2 Χαρισματικότητα
+15 Σημάδι
+16 Τακτικές

Και να εισαι και στρατιωτης περνεις αρκετο μονους στις τακτικες:p:p

Edit:Tο μαυρο τοξο δεινει σημαδι πολυ το οποιο εχεις απο αλλα αντικειμενα αρα καλυτερα δεν θα ηταν να περνεις λιγο απο ολα???
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser1475

Guest
1) δεν εχει καμια σχεση η στοχευση με το σημαδι........
2) αναλογα πως εχεις τις ικανοτητες σου θα αγορασεις τα καταλληλα ρουχα.αν για παραδειγμα εχεις καλυτερη στοχευση απο οτι αποφυγη θα παρεις ενα καλο ρουχο με αποφυγη.

υ.γ. πες οτι ανεβαζεις μονο στοχευση (αφου ρωτας ενα απο τα 2) αν δεν εχεις και σημαδι δεν θα κανεις μεγαλη ζημια οποτε.......
αποψη μου παντα:)
 

DeletedUser

Guest
Διαφωνώ για το καπέλο
Το περίεργο δερμάτινο δίνει 15 ανταν. 8 στόχευση 1 κιν 1 χαρισμ(τουλάχιστον αυτά ωφελούν σε μονομαχία)
Ενώ το περίεργο βαμβακερό δίνει 9 π.υ 9 στόχευση 8 αποφυγή 8 τακτικές 1δύναμη και 1 επιδεξιότητα(δεν καταλαβαίνω γιατί θεωρείται καλύτερο το δερμάτινο:confused:)
Γενικά όμως τα ρούχα διαφέρουν ανάλογα με την χρήση τους(εμφάνιση ή τακτική).Για άμυνα καφέ παλτό(12 τακτικές 12 σημάδι 12 πυ περίπου) και για επίθεση μαύρο φράκο(9 αντανακλαστικά 10 στόχευση 2 χαρισμ.)Και κάτι πιο φτηνό/μπλε πουκάμισο(9 στόχευση 8 εμφάνιση για επίθεση)

Το σημάδι είναι για την ζημιά και αντανακλαστικά/ανθεκτικότητα για το πόσο ζημιά θα σου προσκληθεί και το στόχευση/εμφάνιση για το αν θα τον πετύχεις και αποφυγή/τακτικές αν θα αποφύγεις

όσον αφορά τα ρούχα θέλω και την γνώμη άλλων
 

DeletedUser

Guest
το χρυσό βουβάλι δίνει +3 σε όλα ενώ το μπλέ τόξο σου δίνει και +11 σημάδι
έχω ακούσι ότι το καλύτερο ρούχο είναι το μαύρο γιλέκο. για ποιό λόγο πιστευεις πως το μαύτο παλτό είναι καλύτερο;

όπως είπες το χρυσό βουβάλι σου δίνη +3 σε όλες τις ιδιότητες άρα παίρνεις +3 εμφάνιση +3 τακτικές +3 στόχευση κτλ... και σου δίνη και +15 πόντους εργασίας σε όλες τις δουλειές , το μπλε τόξο δεν σου δίνη 11 σημάδι αλλα 12 καλο έινια αλλα το μαύρο η το καφέ τόξο είναι καλύτερα , ποιος σου έχει πιει ότι το μαυτό γιλέκο είναι το καλύτερο για τις μονομαχίες? σου δίνη +8 ηγεσία την να την κανεις την ηγεσία στις μονομαχίες? εδώ πέρα τι γκρι γιλέκο είναι καλύτερο που σου δίνη 10 σημάδι και 11 αντανακλαστικά στις μονομαχίες, αλλα πέρα από αυτό κατά την γνώμη μου το καλύτερο για μονομαχίες είναι το μαύρο παλτό ειδικά για σε να που είσαι στρατιώτης του σημαδιού είναι ότι πρέπει!!!
 

DeletedUser

Guest
πρωτα απο ολα το μαυρο γιλεκο σου δίνει παραπανω σημαδι απο το γκρι. και οσο αναφορα το χρυσο βουβάλι +3 πιστευω πως είναι υπερβολικά λιγο για ενα απο τα πιο ακριβα αντικείμενα
 

DeletedUser

Guest
καφέ παλτό για άμυνα και μαύρο φράκο για επίθεση;)
 

DeletedUser

Guest
Παιδια ειπαμε να πουμε τις γνωμες μας.Μην σπαμαρετε για να μπορει και καποιος αλλος να πει την δικη του και να μην χρειαζετε να διαβαζει περιτε.Την γνωμη μας λεμε δεν ειπαμε να μας διωρθοσεις.Ο ιδιος το ειπες στο πρωτο tread;);)
 

DeletedUser

Guest
Μα δεν σας διόρθωσα...
Απλώς επανέλαβα την γνώμη μου:p
 
Κορυφή