κ5 θερινα προγνωστικα

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser735
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser735

Guest
Μπορει ο φοξακος να μας ξεχασε αλλα εγω παντα εχω το νου μου και εδω!

Ακομα δεν εχουμε καποια τερματισμενη πολη ομως μεσα στις επομενες μερες θα εχουμε σιγουρα δυο.

Μιλω για τις Crazy town και Ghost riders.
η crazy town εχει ενα προβαδισμα αλλα αυτην την στιγμη ολα ειναι ρευστα.

σε επιπεδο συμμαχιων ειχαμε μια MUW που εξαφανιστηκε...
υπαρχει και η CA που απο οτι φαινεται θα πρωταγωνιστησει.

φυσικα η καλητερη πολη του κ5 ειναι η spamming bullets και ας δεχομαστε απανωτα χτυπηματα οπως ηταν η φυγη του παλουκι...
 

DeletedUser2490

Guest
Σύμφωνα και με το επάγγελμά μου (στατιστικολόγος=επαγγελματίας ψεύτης), αλλά και σύμφωνα με την εμπειρία μου στο παιχνίδι, η C A Crazy Town έχει το απόλυτο προβάδισμα!!!
Όχι επειδή είμαι ο Δήμαρχός της, αλλά επειδή μαζί μου Ιδρυτές είναι τα μεγαλύτερα "κεφάλια" των Κ3 και Κ4...
 

DeletedUser735

Guest
με αυτην την λογικη μπες στην spamming bullets και δες στους υπολοιπους ελληνικους κοσμους τι ρολο βαρανε.
το 50-60% των μελων της spamming bullets ειναι απο τους καλητερους παικτες του ελληνικου the west...
δεν το λεω εγω :rolleyes:
 

DeletedUser2490

Guest
δε θα επεκταθώ άλλο, γιατί δε μου επιτρέπεται, αλλά θα μείνω στην άποψή μου!!!
έχουμε το προβάδισμα και θα φανεί στην πορεία!!!
 

DeletedUser735

Guest
Μεινε στην αποψη σου αλλα δεν μπορεις να αμφισβητησεις οτι τις μεγαλες οικογενειες δεν τις φτιαχουν τα ''κεφαλια'' και οι ''παλαιμαχοι'' των παλαιοτερων κοσμων αλλα τα απλα μελη.

btw την spamming bullets δεν θα την βρειτε να κυνηγαει καταταξη και πρωτιες...
δεν μας ακουμπαει το θεμα.
σφαχτειτε μονοι σας για οχυρα και ακαδημιες...
 

DeletedUser2490

Guest
σε αυτό θα συμφωνήσω...
κι εμείς ακαδημία έχουμε κυρίως γιατί μας ζητάνε πολλοί να μπουν στην πόλη μας!!!
 

DeletedUser

Guest
lol ζηλιαρη


δεν εκανα κ5 γιατι δεν εχω ιδεα απο κ5!!!!!!

τεμπελη κανε και εσυ κατι
 

DeletedUser

Guest
να μπω και εγω στο θεμα...το ποιος θα υπερυσχησει εξαρτατε αυτη την στιγμη απο το ποιος θα χτισει πρωτος τες πολεις,ποιος ειναι καλυτερος σε μονομαχιες,ποιος θα χτισει πρωτος οχυρα και ποιος θα τα κρατησει...

σε ολα εκτος απο ενα,ειναι μιλια μακρυα η c.a...
για να λεμε τα πραγματα με το ονομα τους
 

DeletedUser

Guest
....................

βασικά θα ήθελα να πω ότι υπάρχουν πάρα πολλοί παράγοντες για να πάρουμε το λογαριασμό ... για παράδειγμα, στην μονομαχία, Appaloosa έχει καλύτερα στατιστικά στοιχεία ... Crazytown, GhostRiders, ElVatopedi, SpammingBullets, κλπ. .. έχουν έμπειρους παίκτες και τεράστιους αριθμούς μεταξύ των μελών της, αλλά η Crazytown έχει ένα μεγάλο πλεονέκτημα .... συμμαχία (CA) ... εσείς είστε οι μόνοι στην κορυφή με την εν λόγω συμμαχία ... και πρόκειται να τελειώσει την πόλη πιο γρήγορα πιστεύω ... Πιστεύω ακράδαντα ότι η πρώτη δύναμη για την ώρα, φυσικά, θα είναι η Crazytown ... αλλά είδαμε τι συνέβη στον κόσμο 1 με CC P ...:eek:
 

DeletedUser

Guest
Προσπάθεια

προσπαθούμε φίλε μου να τελειώσουμε γρήγορα την πόλη για να γευτούμε την ικανοποίηση όχι για την πρωτιά, αλλά γιατί προσπαθήσαμε πολύ να πάμε την πόλη μπροστά όλα τα άτομα απο τον πρώτο μέχρι και τον τελευταίο και θέλουμε να δούμε τους κόπους μας να ανταμοίβονται.

φυσικά παίζει ρόλο και η τέλεια χημεία μεταξύ μας απο την πρώτη στιγμή με σχεδόν καθόλου κακές στιγμές και αντιπαραθέσεις.

αυτά πιστέυω μας πήγαν εκεί που είμαστε.
 

DeletedUser

Guest
ΕΓΩ ΘΑ ΣΥΜΦΟΝΙΣΩ ΜΕ ΤΟΝ ΦΙΛΟ ΜΟΥ ΤΟΝ psamdio ΤΟ 80% ΤΟΝ ΠΑΙΧΤΟΝ ΠΟΥ ΕΧΟΥΜΕ ΜΠΕΙ ΣΤΗΝ SPAMMING BULETS ΕΧΟΥΜΕ ΤΟΠ ΠΑΙΧΤΕΣ ΣΤΟΥΣ ΑΛΟΥΣ ΚΟΣΜΟΥΣ.. ΚΑΝΑΜΕ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΠΟΛΗ ΓΙΑΤΙ ΒΑΡΘΙΚΑΜΕ ΤΗΣ ΣΥΜΑΧΙΕΣ ΚΑΙ ΟΛΑ ΤΗΝ ΚΑΝΑΜΕ ΓΙΑ ΤΟ ΧΑΒΑΛΕΜΑΣ ΚΑΙ ΓΙΑ ΑΠΥΡΑ PVP ΔΕΝ ΜΑΣ ΝΙΑΖΟΥΝ ΟΥΤΕ ΣΙΜΑΧΙΕΣ ΟΥΤΕ ΟΧΥΡΑ ΟΥΤΕ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΘΕΣΗ ΣΤΗΝ ΚΑΤΑΞΗ ΜΗΝ ΓΙΑΤΙ ΟΠΟΣ ΛΕΕΙ ΚΑΙ Η ΠΑΡΙΜΙΑ "ΚΑΛΙΟ ΠΡΟΤΟΣ ΣΤΟ ΧΟΡΙΟ ΠΑΡΑ ΔΕΥΤΕΡΟΣ ΣΤΗΝ ΠΟΛΗ " ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΤΕ ΟΤΙ ΑΚΟΜΑ ΕΙΝΑΙ ΑΡΧΗ ΤΟΥ Κ5 Η ΠΟΡΙΑ ΘΑ ΔΙΞΕΙ ΓΙΑ ΠΟΣΟ Η ΠΟΛΗ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΤΩΡΑ ΤΟΠ ΘΑ ΠΑΡΑΜΙΝΕΙ ΕΚΙ
 

DeletedUser

Guest
εδω θα συμφωνισω..
ξερω πολλα παιδια απο τους spamming bullets και εχω να πω ενα πραμα respect!
 

DeletedUser735

Guest
ευχαριστουμε φιλε protostyle94!

παιδια μετονομαστηκαμε σε CAVO PARADISO για να δωσουμε μια πιο καλοκαιρινη νοτα!

ontopic εχουμε την ghost riders σαν πρωτη που τερματισε αλλα η crazy town ειναι η πρωτη πολη που πηρε οχυρο,και μαλιστα οχι ενα αλλα δυο εκ των οποιων το ενα ειναι ακριβως διπλα στην ghost riders!

αναμενονται με ενδιαφερον και αλλες εξελιξεις!

επομενη ενημερωση στο δελτιο των εννια...
 
Κορυφή