κόπηκες με το μαχαίρι σου. έχασες 130 πόντους ζωής

  • Δημιουργός θέματος aris301
  • Ημερομηνία έναρξης
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

DeletedUser

Guest
Πατάς σε μια από τις παγίδες σου. Έχασες 5 πόντους ζωής


τουλάχιστον αν είχα και παγίδες πάνω μου θα έλεγα ένταξη..αλήθεια μπορώ να βάζω παγίδες.? γίνετε.? :confused:
 

DeletedUser

Guest
Μπλέκεις σε έναν καυγά με έναν άλλο κυνηγό χρυσού. Σου σπάει την μύτη. Έχασες 2 πόντους ζωής

άλλο και αυτό...λίγο ακόμα και θα μου μαύριζε το μάτι..ξυστα πέρασε :rolleyes:
 

DeletedUser1475

Guest
Κόλλησες ανάμεσα σε δύο κορμούς. Έχασες 56 πόντους ζωής :confused::confused::confused:

αφου ειμαι αδυνατη:p πως κολλησα????
 

DeletedUser

Guest
Απο τον παικτη του αδερφου μου,stergi,επιπεδο 5:
Φωνάζεις πολύ δυνατά και χάνεις την φωνή σου. Έχασες 1 πόντο ζωής.Νομιζα οτι αν χασεις την ζωη χανεις απλα την ικανοτητα να μιλησεις,οχι ποντους ζωης:D
EDIT:Απο την πωληση εφημεριδων.
 

DeletedUser

Guest
νομιζω οτι εχει ψεφτιλιστει το θεμα λιγακι η δεν εχετε καταλαβει το νοημα του κανω 5 με 6 διωρα την ημερα μπορει και παραπανω αν εβαζα ολα αυτα θα ειχαμε 500 σελιδες βαλτε στο θεμα κατι αξιολογο 1 ποντο 5 ποτνοι κτλ δεν νομιζω να ενδιαφερουν κανεναν θα το καψετε το θεμα και ειναι καλο
 

DeletedUser1003

Guest
νομιζω οτι εχει ψεφτιλιστει το θεμα λιγακι η δεν εχετε καταλαβει το νοημα του κανω 5 με 6 διωρα την ημερα μπορει και παραπανω αν εβαζα ολα αυτα θα ειχαμε 500 σελιδες βαλτε στο θεμα κατι αξιολογο 1 ποντο 5 ποτνοι κτλ δεν νομιζω να ενδιαφερουν κανεναν θα το καψετε το θεμα και ειναι καλο

Αδελφέ μου ;)
 

DeletedUser

Guest
Εγω τι εκανα τωρα?:mad:

Ενα τραυματισμο εβαλα απλως,οπως οι αλλοι.Και το εβαλα γιατι το βλεπω πρωτη φορα.
 

DeletedUser

Guest
ναι ρε παιδια...οι τραυματισμοι εχουν πιο πολυ πλακα απο την ζημια που προκαλεσαν!!!
οποιος μετεφρασε απο τα γερμανικα τις αιτιες τους πρεπει να ειχε κοψει φλεβα!!! :cool: :eek: :mad:
 

DeletedUser1475

Guest
Kαι εγω δεν καταλαβα οτι πρεπει να γραφουμε συγκεκριμενα πραγματα.

bony εισαι πολυ ευγενικος παρα μα παρα πολυ.:mad:

Αμα ειναι ετσι τοτε πρεπει να γραφουμε ποστ με μαχαιρι μιας και το θεμα ειναι ΄κόπηκες με το μαχαίρι σου. έχασες 130 πόντους ζωής΄

εγω ποσταρα κατι που μου εκανε εντυπωση...αν αυτο ενοχλησε δεν μπορω να κανω κατι και για να μην ξεχνιομαστε

Ένα μεγάλο κλαδί πέφτει πάνω σου. Χτυπάς τον ώμο σου. Έχασες 17 πόντους ζωής.
(μονο στον ωμο με χτυπησε ολοκληρο κλαδι????):confused:
 

DeletedUser1044

Guest
Ειναι δυνατον να κρατιεται ανοιχτο αυτο το θεμα που ειναι γεματο ακυρα ποστ με καμια ουσια και να εχουν κλειδωσει το off topic που φτιαχτηκε αποκλειστικα να μιλαμε για ακυρα και να σπαμαρουμε με την ησυχια μας??

Ο alexaras διαβαζει το θεμα: κόπηκες με το μαχαίρι σου. έχασες 130 πόντους ζωής...
εχασε 200 ποντους ζωης και 5 λεπτα απο την ζωη του:mad::mad:
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή