κόλλησα σε αποστολή

  • Δημιουργός θέματος efi22preb
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser

Guest
γειά σας και πάλι.
Μην μακρυγορώ, διάβασα το weststas και έχω κολλήσει στην εξής αποστολή:

Ο Ινδιάνος στο Σαλούν μου ζητάει 3 φασόλια.
Όταν πάω να επιλέξω την ασποτολή να εργασθώ, είναι ακόμα ανενεργό το εικονίδιο.
Το ίδιο μου συμβαίνει και με την αποστολή του Σερίφη για να του βρώ το σφυρί, πάω στην επισκευή φράχτη και τίποτε.. Ανενεργό εικονίδιο...


Πληροφορίες χαρακτήρα:
Επίπεδο 8
Ικανότητες:
Δύναμη 2
Κινητικότηρα 1
Επιδεξιότητα 3
Χαρισματικότητα 2

Επειδή κάτι μου διαφεύγει, μία βοήθεια κάποιος..... :confused::confused:
 

DeletedUser

Guest
πρεπει να αναπτυξεις κιαλο τα σκιλ σου... τις ικανοτητες τις βαζεις γιατι εχεις γραψει μονο τις ιδιοτητες
 

DeletedUser1475

Guest
H δυσκολια στην δουλεια ΄μάζεμα φασολιών΄ ειναι 22 πρεπει το αθροισμα των ικανοτητων σου να ειναι 23 και πανω.

εκει που γραφει ποντοι εργασιας αν ειναι εστω και 1 μπορεις να κανεις την συγκεκριμενη δουλεια.ψαξε να βρεις μηπως εχεις ρουχα που να δινουν τις ικανοτητες που χρειαζεται η καθε δουλεια.
 

DeletedUser

Guest
πώς να αναπτύξω κι άλλο τα skills μου; δουλεύω 2 μέρες ανελέητα σε όλες τις ενεργές εργασίες με ποσοστό 5% εμπειρία και άνω και ίσα που με ανέβασε ένα επίπεδο με το ζόρι...
Κανένας τρόπος πιο γρήγορης ανόδου υπάρχει; (όχι παράνομος, εννοείται νόμιμος)
Μήπως κάτι σημαντικό μου διεφεύγει;;;;​
 

DeletedUser

Guest
πρεπει να περιμενεις να ανεβεις καποια level ακομα ετσι ωστε να συμπληρωσεις τους ποντους εργασιας που χρειαζεσε για την καθε δουλεια
...υπομονη λοιπον κ εργασια παραλληλα μεχρι να ξεκλειδωσουν οι δουλειες που θες

επισης μπορεις να βοηθηθεις κ απο ρουχα - παπουτσια- μπαντανες που ανεβαζουν τις ικανοτητες...
 

DeletedUser

Guest
πώς να αναπτύξω κι άλλο τα skills μου; δουλεύω 2 μέρες ανελέητα σε όλες τις ενεργές εργασίες με ποσοστό 5% εμπειρία και άνω και ίσα που με ανέβασε ένα επίπεδο με το ζόρι...
κανένας τρόπος πιο γρήγορης ανόδου υπάρχει; (όχι παράνομος, εννοείται νόμιμος)
μήπως κάτι σημαντικό μου διεφεύγει;;;;​

ποντους εμπειριας αποκτας απο μονομαχιες ... δοκιμασε το
 

DeletedUser1475

Guest
Δεν υπαρχει τροπος να αναπτυξεις τα skills σου παρα μονο οταν ανεβαινεις επιπεδο βαζεις σωστα την ιδιοτητα και τις 3 ικανοτητες για να μπορεσεις να κανεις αυτα που σου λεει.Παιξε με τα ρουχα και θα δεις οτι θα ανοιξουν κι αλλες δουλειες.Προς το παρον γνωμη μου να κανεις την δουλεια που σου δινει το μεγαλυτερο ποσοστο εμπειριας και καλο ειναι να κανεις 1 ωρα και 2ωρα για να παιρνεις περισσοτερους ποντους.
 

DeletedUser

Guest
βασικά νομίζω κατάλαβα καλύτερα τώρα τί παίζει, μου λέει υπόλοιπο 6 πόντοι εργασίας... γιατί έχω 16 συνολικούς από τους απαιτούμενους πόντους και έχει βαθμό δυσκολίας 22.
 

DeletedUser1475

Guest
θελεις 7 ποντους....παντα 1 παραπανω απο το 22

το γραφει απο κατω λογικα

χρειάζεσαι τουλάχιστον ακόμα 7 πόντους εργασίας για να δουλέψεις σε αυτήν την δουλειά.

για να δουλέψεις σε μια δουλειά χρειάζεσαι τουλάχιστον έναν πόντο εργασίας.
 

DeletedUser1003

Guest
γιατί δεν διαβάζεις την βοήθεια του παιχνιδιού ? τα λέει όλα.
 

DeletedUser

Guest
εγω θα ελεγα να κλειδοδει αυτο το τοπικ αφου λιθηκαν ολες οι αποριες:)
 

DeletedUser

Guest
εγω θα ελεγα οτι αυτα τα ποστ ειναι ανουσια γιατι οι περισσοτεροι mod ξερουν ποτε θα το κλειδωσουν
 

DeletedUser

Guest
και εμένα αυτό μου συμβένει στην αποστολή με το βαμβάκι:d!
 

DeletedUser

Guest
και τα ρουχα πρεπει να σου ανεβαζουν τα skills που απαιτει η δουλεια, το αναφερω για να εχει μια "σαφεστατη" απαντηση :p
 
Κορυφή