κοσμος 11-αναζητουμε μελη!!!!

  • Δημιουργός θέματος jonnas
  • Ημερομηνία έναρξης
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

DeletedUser

Guest
ο κοσμος 11 του αγγλικου σερβερ θα ανοιξει στις 21-12-2009, ημερα δευτερα, δηλαδη μεθαυριο!!
αναζητουμε μελη για μια καθαρα ελληνικη πολη η οποια θα ξεπερασει ολες τις αγγλικες!!
οποιος ενδιαφερεται ας γραψει εδω, και θα συμπεριληφθει σιγουρα στα μελη της πολης μας!!! παρακαλω δωστε τις αιτησεις σας συντομα, για να προλαβουμε να εχουμε μελη απο την αρχη του παιχνιδιου, και να αναπτυχθουμε γρηγορα!! θα σας παρακαλουσα εδω να γραφετε επεισης τι χαρακτηρας στοχευετε να γινετε!!!
θα δωθει προτεραιοτητα σε χτιστες-τυχοδιωκτες(εμπορες). μετα τα 10 πρωτα μελη, θα στρατολογησουμε και αξιους μονομαχους-στρατιωτες.

ΠΡΟΣΟΧΗ!!
αναποφασιστοι παικτες με το ποια τακτικη θα ακολουθησουν πχ χαρακτηρα εργατη ο οποιος δεν εχει καθολου κατασκευη δεν θα στρατολογηθουν, εκτος και αν μας πουν την τακτικη τους in-game!!

επεισης ολοι θα πρεπει να συνεισφερουν στην πολη!!! παικτες οι οποιοι εκμεταλλευονται την πολη και δεν προσφερουν τιποτα απλα θα απελασσονται!!!

σας περιμενουμε ολους!!!

ΥΓ: η πολη εχει ηδη 10-15 παικτες. μην νομιζετε πως δεν θα αναπτυχθουμε γρηγορα!! θα ειμαστε απο τους πρωτους!!

ΥΓ2: παρακαλω μην αρχισετε να σπαμαρετε ολοι, εδω κανουμε μονο σοβαρες αιτησεις!!
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
εγω ειμαι μεσα
θα κανο τοιχοδιοκτη με στησιμο παγιδον και μετα σημαδι
 

DeletedUser

Guest
οκ, για να βλεπω και τους υπολοιπους.....
 

DeletedUser

Guest
θα παιζω λιγο για να δωκιμασω το pure τυχωδιοκτη.δεν θα θελω πολη.θα μπαινω να καταθετω μονο.

πολυ πιθανων να εχω πρωτος τα χρηματα οποτε αν θελτε μπροω να την ιδρισω εγω.
 

DeletedUser

Guest
θα δουμε φιλε. προς το παρων μονο αιτησεις καντε οσοι θελετε. για το ποιος θα την ιδρυσει θα δουμε in-game, γιατι κι εγω τυχοδιωκτη θα εχω με φουλ ηγεσια οποτε μπορει να εχω πρωτα εγω τα χρηματα. θα δουμε. μονο αιτησεις εδω και τι θα γινετε απο χαρακτηρα
 

DeletedUser

Guest
this is an english forum
not for english(net) worlds!
so here you can only write in english!
you can talk about the .net worlds here!
 

DeletedUser

Guest
συγνωμη ρε παιδια..τι χαζο πραγμα ειναι αυτο?

δηλαδη οι αγγλοι εχουν section που γραφουν μονο ελληνικα??
ελεος

θα παιξω και εγω.
θα αναπτυξω στρατιωτη αλλα θα κανω μονο δουλειες με τακτικες.
δηλαδη σαν τυχοδιοκτης
 

DeletedUser

Guest
Εγω είμαι μέσα!!!
θα κάνώ τυχοδιώκτη με στήσιμο παγίδων!!!:cool:
 

DeletedUser

Guest
οκ φιλε!!! παιδια μην γραφετε αλλο και παρακαλω να κλειδωθει το θεμα, εχει ηδη μεταφερθει στο σαλουν και πιο συγκεκριμενα στους ξενους σερβερ το θεμα αυτο και οι απαντησεις παρακαλω να δινονται μεσω προσωπικου μηνυματος εδω στο φορουμ!
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή