κολοραντο κ μποτ

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser6637
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser6917

Guest
Τελικά έκανα Μέγα λάθος που μετακίνησα τον χαρακτήρα μου στον Κ8, άντε τώρα να περιμένουμε κάποια μετακίνηση στον μέλλον… αν πρώτα δεν έχω πατήσει delete, :grr...
 

DeletedUser6632

Guest
δεν φταίει αυτή καθαυτή η μετακίνηση φίλε μου αλλά ο τρόπος που σχεδιάστηκε, ο τρόπος που υλοποιήθηκε και ο τρόπος που αντιμετωπίστηκε από τους ίδιους τους παίχτες. Μηδέν στον σχεδιασμό, μηδέν στην υλοποίηση και ανωριμότητα στην μεταφορά. Αποτέλεσμα όλων των παραπάνω ακόμα ένας κόσμος με βαρυ εγκεφαλικό και την διαχείρηση πλέον να μην μπορει να αναστρέψει την κατάσταση.
 

dimitrisCh

Μέλος
@siras
Δεν γνωρίζω εάν είχες κάποιον άλλο χαρακτήρα σε άλλον κόσμο από αυτούς που έγιναν οι μεταφορές, αλλά είμαι σχεδόν σίγουρος, ότι, εάν είχες μονομάχο χαρακτήρα σε άλλον κόσμο, και δεν είχες μονομάχο χαρακτήρα στον Κ8, πιθανόν κι εσύ το ίδιο θα έκανες, αυτό ακριβώς που έκαναν οι περισσότεροι.
Για όλα φταίνε οι άλλοι. Το έχουμε ξαναπεί: «Η κόλαση είναι οι άλλοι».
Κι εδώ ταιριάζει να παραφράσει κάποιος το γνωστό ρηθέν: Της μικρής λιφε ... της φταίνε οι τρίχες.
Ας μην μιλάμε καλύτερα για την ανωριμότητα των άλλων. Όποιος έχει ωριμότητα από αυτούς τους τυχάρπαστους μπαρτάκηδες του 1590 λιφε, ας την δείξει έμπρακτα βάζοντας λίφε.

Edit: Φυσικά ενoούσα ανωριμότητα κι όχι ανωτερότητα.
 
Τελευταία επεξεργασία:

DeletedUser6632

Guest
@siras
Δεν γνωρίζω εάν είχες κάποιον άλλο χαρακτήρα σε άλλον κόσμο από αυτούς που έγιναν οι μεταφορές, αλλά είμαι σχεδόν σίγουρος, ότι, εάν είχες μονομάχο χαρακτήρα σε άλλον κόσμο, και δεν είχες μονομάχο χαρακτήρα στον Κ8, πιθανόν κι εσύ το ίδιο θα έκανες, αυτό ακριβώς που έκαναν οι περισσότεροι.
Για όλα φταίνε οι άλλοι. Το έχουμε ξαναπεί: «Η κόλαση είναι οι άλλοι».
Κι εδώ ταιριάζει να παραφράσει κάποιος το γνωστό ρηθέν: Της μικρής λιφε ... της φταίνε οι τρίχες.
Ας μην μιλάμε καλύτερα για την ανωτερότητα των άλλων. Όποιος έχει ανωτερότητα από αυτούς τους τυχάρπαστους μπαρτάκηδες του 1590 λιφε, ας την δείξει έμπρακτα βάζοντας λίφε.

Ο ένας πνιγότανε κι ο άλλος του λέγε τι άσπρο κώλο έχεις. Παλιό καλό ρητό.
 

dimitrisCh

Μέλος
Ο ένας πνιγότανε κι ο άλλος του λέγε τι άσπρο κώλο έχεις. Παλιό καλό ρητό.
Το άλλο το καλό ξέρεις;
Εδώ ο κόσμος (ο Κολοράδος) καίγεται...

Και για να συμπληρώσω την προηγούμενη ανάρτηση:
Εμείς οι άνθρωποι εκ φύσεως είμαστε εγωιστές. Όταν μιλάμε για ανωριμότητα, εννοούμε πάντα την ανωριμότητα των άλλων. Ποτέ δεν εννοούμε την δική μας ανωριμότητα.

Ποιος σας φταίει που καταφέρατε να φτάσετε το επίπεδο των μαχών στον Κ8 σε επίπεδο ξεφτίλας; Γιατί πλέον δεν μπορούμε να μιλάμε για νουμπομάχες, αλλά για απόλυτη ξεφτίλα των μαχών. Όταν σε μια άμυνα σε μεσαίο οχυρό 35 μπαρτάκηδες με συνολική ζωή 35*1590=55690 προσπαθούν να βγάλουν άμυνα, γιατί άλλο θα μπορεί να μιλήσει κανείς, παρά μόνο για ξεφτίλα; Δηλαδή 35 παίκτες με ζωή ισοδύναμη με 3 μέτριους στρατιώτες.
Δεν σας φταίνε οι διαχειριστές, ούτε όπως αναφέρει κάποιος μπαρτάκιας στο προφίλ του, φταίει ο κορντ, ο οποίος, άκουσον άκουσον, δεν φρόντισε να μοιράσει τους μετανάστες στις δύο συμμαχίες ισάξια. Λες κι είχε κάποια αρμοδιότητα ή υποχρέωση ο κορντ να μοιράζει τους παίκτες στις συμμαχίες. Μήπως ορισμένοι πιστεύουν ότι ο Κολοράδος είναι τσιφλίκι μερικών τυχάρπαστων γέτιδων;
Αυτό που σας φταίει, είναι, ότι ο κάθε πικραμένος μονομάχος, φοράει ένα μπαρτ, βάζει 1600 ζωή, και πιστεύει ότι είναι οχυράς επειδή κάνει ζημιές. Αυτό όμως που κάνει είναι ζημιά στην ομάδα του. Οι στρατιώτες μέχρι τον 20 γύρο έχουν αποδεκατιστεί, οι (απο)τυχάδες του Κ8 που όλοι, πλην ελαχίστων, παίζουν με αντιστάσεις και 7500 ζωή δεν μπορούν να κρατήσουν πεδίο για 2ο γύρο, και με δυσκολία αντέχουν για 3ο γύρο σε πύργο, πέφτουν μέχρι τον 30 γύρο και μένουν οι «έξυπνοι» μονομάχοι μπαρτάκηδες να παίζουν κρυφτούλι μέχρι τον 56ο γύρο. Φυσικά δεν έχει σημασία αν χαθεί το οχυρό. Θα το πάρουμε στην επόμενη επίθεση, γιατί κι οι αντίπαλοι στην άμυνα, από την ίδιο υλικό είναι φτιαγμένοι. Οι μονομάχοι θα κάνουν τις ζημιές, θα τις βάλουν και στο προφίλ να καμαρώνουν, θα τσιμπήσουν κι από 25 ομόλογα. Οι χαζοί ήταν οι άλλοι που έβαλαν λιφε κι έκαναν τις ασπίδες γι αυτούς.

Αυτές είναι οι μάχες σας! Αυτός είναι ο κόσμος σας! Αυτό σας αξίζει!

Κρίμα για κάποιους παίκτες από άλλους κόσμους που ήρθαν στον Κ8 με την ελπίδα να παίξουν «καλές» μάχες και δεν ήταν μονομάχοι, γιατί κι αυτοί που ήρθαν από άλλους κόσμους κι ήταν μονομάχοι, «προσαρμόστηκαν» τάχιστα και κατέβασαν τις ζωές τους στο 1600.

Υ.Γ. 1: Ευτυχώς όλοι αυτοί δεν δήλωσαν και στο τουρνουά, γιατί η ξεφτίλα μας δεν θα είχε όρια.
Υ.Γ. 2: Στον επόμενο κόσμο που θα ανοίξει, φροντίστε να γίνετε όλοι μονομάχοι, για να υπάρξουν και ισάξιες συμμαχίες.
 

DeletedUser6632

Guest
Πραγματικα ρε φίλε είσαι τόσο μα τόσο κολημένος που πέρα απο την χαζη σου θεωρία δεν βλεπεις ουτε την μύτη σου. Εν αρχη ποιος σε κουβάλησε στον κολοράντο εγω με την βία ή με την στημένη ψηφοφορία μας κατσικώθηκες ο ξερόλας να μας πει πως θα παίξουμε. Οπως γουστάρουμε θα παίξουμε/ λες κι ειναι υποχρέωση μας να αρέσουμε στον Δημήτρης. Και μην αναφερεις το διεθνές γιατι κι εκει ήσουν απο αυτούς που μονο να κράζουν ξέρουν. Μπλα Μπλα ΜΠλα μπλα μπλα και αμπελοφιλοσοφίες.
σε κατατάσω κατηγορία γνωστού στα κυκλώματα πα... λογου και δεν ξανασχολουμε
 

DeletedUser735

Guest
Υ.Γ. 2: Στον επόμενο κόσμο που θα ανοίξει, φροντίστε να γίνετε όλοι μονομάχοι, για να υπάρξουν και ισάξιες συμμαχίες.

Μηπως τελικα αυτο ηταν το σατανικο σχεδιο της innogames για να πεσουν οι ζωες στα οχυρα? :wk
 

dimitrisCh

Μέλος
@siras
Δεν με κουβάλησε κανένας στον Κολοράδο σας. Ήμουν πάντα εκεί κατσικωμένος:
7unBFYA.png


Η δική μου χαζή θεωρία έχει βάσιμα επιχειρήματα.
Η δική σου έξυπνη θεωρία έχει; Θα έχει πολύ ενδιαφέρον να μας την αναλύσεις. Εκτός του να κάνεις άπειρες ζημιές για να αισθάνεσαι άπειρη ικανοποίηση, τι άλλο έχει; :lf
 
Τελευταία επεξεργασία:

DeletedUser4509

Guest
Και μετα απο ολες αυτες τις παροιμιες θα πω και γω μια που ταιριαζει απολυτα σε ολους μας:
Οι αποψης ειναι σα τη κλανια, ολοι εχουμε απο μια αλλα κανενας δε θελει να ακουσει το αλλου!

Ηθελα να'ξερα γιατι συνεχειζουμε και μιλαμε καθε φορα...
 

dimitrisCh

Μέλος
Κάτι νεώτερο από την έξυπνη θεωρία που θα αποδείξει το πόσο χαζή είναι η θεωρία μου υπάρχει;
Πως θα βγει άμυνα με 35 παίκτες με σύνολο ζωής 60Κ; Αναμένουμε όλοι με ενδιαφέρον τα επιχειρήματα. Είναι πολύ εύκολο να χαρακτηρίζει κάποιος, κάτι, ως «χαζό». :lf
 

DeletedUser6637

Guest
συνιθισε η γρια στα συκα κ τωρα της κακοφενεται!!!!

θα πω κ εγω μια παροιμια μια που ειναι της μοδας να κανετε αντιλογο με *εξυπνες* χωριατικες παροιμιες!

Εκει που κρεμουσαν οι καπεταναιοι τα αρματα, κρεμουν οι γυφτοι τα νταουλια
 

DeletedUser7250

Guest
Ε θα πω κι εγώ μια παροιμία:

Τον κλ βάζεις μάγειρα, σκτ θα μαγειρέψει.
 
Κορυφή