κολοραντο κ μποτ

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser6637
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser6637

Guest
καλησπερα

Ανοιγω αυτο το θεμα με τα παρα πολλα μποτ στον κολοραντο διοτι εχει παραγινει το κακο,στον μπαφαλο δεν ειχε τοσο μεγαλη εκταση αυτο το φαινομενο,εκτος του οτι ειναι παραβαση των κανονισμων ειναι και αδικο προς τους παιχτες που παιζουν τιμια!

Δεν θεωρω οτι ειναι δυσκολο να τσεκαρουν 700 λογαριασμους εναν προς εναν την ip τους 30 μερες πισω εως σημερα,ξερω πολυ καλα οτι η ΙΝΝΟ την εχει αυτη την τεχνολογια ,το γνοριζω διοτι επαιζα γκρεπολις και εκει η ομαδα διαχειρισης εκανε φοβερη δουλεια πανω σε αυτον τον τομεα!

Γνοριζω επισης οτι δεν μπορει να βρεθει καποιος που εχει 2-3 λογαριασμους απο διαφορετικες ip κατι στο οποιο παλι μπορει να βρεθει λυση στο να τσεκαρει η ομαδα διαχειρισης ο καθε λογαριασμος με ποιους εχει πολλα φιλικα παρεδωσε στην αγορα!

Για ολλα υπαρχουν λυσεις αρκει ο υπευθυνος να βαλει σωστα κ αξιοκρατικα ατομα σε αυτον τον τομεα της εκαθαρισης των μποτ στον κολοραντο,δεν ξερω αν ειμαι υπερβολικος στο οτι πιστευω οτι υπαρχουν πολλα μποτ στον κολοραντο και τελος δεν ξερω αν αρκει η τιμωρια σε καποιον που παιζει με μποτ η την οριστικη του διαγραφη!
 

DeletedUser7250

Guest
Δεν θεωρω οτι ειναι δυσκολο να τσεκαρουν 700 λογαριασμους εναν προς εναν την ip τους 30 μερες πισω εως σημερα,ξερω πολυ καλα οτι η ΙΝΝΟ την εχει αυτη την τεχνολογια ,το γνοριζω διοτι επαιζα γκρεπολις και εκει η ομαδα διαχειρισης εκανε φοβερη δουλεια πανω σε αυτον τον τομεα!

Μιλάμε ότι έχουμε έναν γκουρού των δικτύων και του internet εδώ ο οποίος μαθαίνει παίζοντας άλλα παιχνίδια!!! Wow!!! Σοβαρά τώρα, ξεκίνησε από τα βασικά (dynamic addresses, proxy servers, remote desktops κλπ). Μετά το ξανασυζητάμε.

Γνοριζω επισης οτι δεν μπορει να βρεθει καποιος που εχει 2-3 λογαριασμους απο διαφορετικες ip κατι στο οποιο παλι μπορει να βρεθει λυση στο να τσεκαρει η ομαδα διαχειρισης ο καθε λογαριασμος με ποιους εχει πολλα φιλικα παρεδωσε στην αγορα!

False positive, false negative. Τι θα κάνεις με αυτά και γιατί;

Γεμίσαμε μεγαλύτερους παντογνώστες και από ταξιντζήδες.
 

DeletedUser6637

Guest
συνιθισε η γρια στα συκα κ τωρα της κακοφενεται!!!!

Στον κολοραντο πανω απο τους μισους σε εχουν σε αγνοηση η δεν ασχολουντε μαζι σου,διοτι ποτε δεν κανεις διαλογο ουσιας ,ουτε ανταλαγη αποψεων ωστε να γινει καποιος γωνιμος διαλογος.

Ακομα κ εδω που εκφραζω καποια παραπονα μου για καποιες παρατυπιες που γινονται παραβιαζοντας στους κανονες του παιχνιδιου και επισης γινονται εις βαρος σε καποιων που παιζουν τιμια,εσυ τον χαβα σου κ τον χαλβα σου......βλεπεις η μονιμη αγνοηση που σε εχω στο παιχνιδι κ οτι δεν σου δινω σημασια ,βρηκες την ευκαιρια να βγαλεις την χολη σου κ την πικρια σου που δεν σου δινω σημασια!

Βεβαιως μπορει να σε ενοχλισε αυτο το ποστ μου,διοτι κατα πασα πιθανοτητα παιζεις κ εσυ με μποτ,γραψε οτι θες,πες οτι θες,εγω περιμενω μια απαντηση απο τον κυριο κορντ!

υ.γ
και που σου απαντησα,μεγαλη αξια σου εδωσα:cns
 

DeletedUser7250

Guest
Α, με συγχωρείς. Νόμιζα ότι το θέμα ήταν για τα μποτ και όχι η άποψη του καθενός για μένα.

Πιθανότατα δεν κατάλαβες τίποτα από όσα έγραψα (δεν εκπλήσσομαι) και βάλθηκες να γυρίσεις τη συζήτηση σε προσωπικό επίπεδο. Αφού λοιπόν έτσι θες, είναι τιμή μου να με αγνοείς. Νοιώθω ιδιαίτερα κολακευμένος και σε ευχαριστώ για αυτό.

Για τα μποτ τα είπα παραπάνω. Τι γίνεται με τα dynamic addresses, proxy servers, remote desktops κλπ και τι θα πρέπει να γίνεται σε περιπτώσεις false positives. Σε κόβω για υποστηρικτή της θανατικής ποινής, επομένως μπορείς να εκλάβεις το ερώτημα ως ρητορικό. Αν θες να απαντήσεις κάνε το επί της ουσίας σε παρακαλώ, αφού εσύ είπες ότι θες ένα γόνιμο διάλογο. Μιλώντας απαξιωτικά για συμπαίκτες σου, όπως παραπάνω, μην έχεις και την απαίτηση να λάβεις καλύτερη απάντηση.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser6637

Guest
θα παρει θεση ο κυριος κορντ για το θεμα που ανοιξα?
η να ξεκινησω να ριπορτ?
ειμαι ικανος να κανω 100 ριπορτ μεσα σε μια ευδομαδα για διπλοτριπλους λογαριασμους!

εχει παραγινει το κακο με τα πολλα μποτ κ τους λογαριασμους που πηγαινοερχονται απο χερι σε χερι,μονο κ μονο για να γεμιζουν τα οχυρα!

μου επιτρεπεται κυριε κορντ να κανω 100 ριπορτ για διπλους λογαριασμους η κυνδηνευω για μπαν εγω? :lf
 

DeletedUser6632

Guest
Καλημέρα, Διαμαρτύρεται ο Στέλιος που θα ισοπέδωνε τον Κ8? Ο Στέλιος που τους θεωρούσε όλους νουμπάδες? Ο Στέλιος που μόλις εμφανιζόταν στον Κ8 θα κάναμε αίτηση να φύγουμε για άλλο κόσμο? Ο Στέλιος που αποκαλούσε άλλον Μάρθα Βούρτση?
Ανεχτήκαμε να μεταφερθούν δύο κόσμοι στον κ8, ανεχθήκαμε παραβιάσεις κανονισμών τύπου διαγράφω αυτόν που έχω και φέρνω άλλον λογαριασμό ( Αλλαγή χαρακτήρα λέγεται) ανεχτήκαμε συνενώσεις αποθεμάτων.
Εκατό ξυλιές στον Κώλο του αλλουνού τίποτα δεν είναι, μιά στον δικό μου πονεί λένε στο χωριό μου
 

DeletedUser6637

Guest
συνιθισε η γρια στα συκα κ τωρα της κακοφενεται!!!!

Καλημέρα, Διαμαρτύρεται ο Στέλιος που θα ισοπέδωνε τον Κ8? Ο Στέλιος που τους θεωρούσε όλους νουμπάδες? Ο Στέλιος που μόλις εμφανιζόταν στον Κ8 θα κάναμε αίτηση να φύγουμε για άλλο κόσμο? Ο Στέλιος που αποκαλούσε άλλον Μάρθα Βούρτση?
Ανεχτήκαμε να μεταφερθούν δύο κόσμοι στον κ8, ανεχθήκαμε παραβιάσεις κανονισμών τύπου διαγράφω αυτόν που έχω και φέρνω άλλον λογαριασμό ( Αλλαγή χαρακτήρα λέγεται) ανεχτήκαμε συνενώσεις αποθεμάτων.
Εκατό ξυλιές στον Κώλο του αλλουνού τίποτα δεν είναι, μιά στον δικό μου πονεί λένε στο χωριό μου

Τελικα εχουν δικιο οτι η @@@@@@@ ειναι ανικητη,φενεται ημουν λιγο ρομαντικος και πιστευα οτι υπαρχει λυση στην @@@@@@@ αλλα οχι ποτε δεν πρεπει να τα βαζεις με @@@@@@,πρωτα σε ριχνουν στο επιπεδο τους και μετα σε κερδιζουν λογο εμπειριας !

Θα τσαλακωθω ομως λιγο διοτι μερικοι τυχαρπαστοι εδω μεσα,νομιζουν οτι ειναι γνωστικοι ,ερχομενος στον κ8 δεν ηρθα σε κανενος το σπιτι ακαλεστος ουτε δεν στερισα σε κανεναν το φαγητο του,επισης οι μεταφορες αποφασιστηκαν να γινουν με δημοκρατικες διαδηκασιες !

Σε οποιον δεν ειμαι αρεστος μπορει καληστα να με εχει σε αγνοηση οπως εχω εγω σε μονιμη αγνοηση τον τρολερ και την ροζαριο και θα μπουν κ αλλοι !

Μπορει κυριε σιρα να μην ειμαι ο ποιο αρεστος ανθρωπος στον κοσμο,μπορει να ειμαι εγωκεντρικος και παραξενος,ομως δεν ειμαι τρακαδορος και ικετης σαν εσενα !

Ο κ8 δεν ειναι τσιφλικι κανενος παρτε το χαμπαρι μερικοι εδω μεσα,φενεται σας ποναει πολυ που ανοιξα θεμα για τα πολλα μποτ του κ8 και βγαζεται πρωσοπικες αντιπαλοτητες στο νημα αυτο!

Ελπιζω να υπαρξει μια αμεση τοποθετηση απο τον κυριο κορντ για το θεμα με τα μποτ του κ8!

καλημερα!
 

DeletedUser7250

Guest
Αυτό που λες για τα παπάκια και τα άλλα πτηνά δεν ισχύει, γιατί τότε θα κέρδιζες κατά κράτος πριν προλάβει να πει κανείς λέξη! Άσε που μόλις ξέχασες ότι εσύ ξεκίνησες τις προσωπικές αναφορές.

:lf :lf :lf :lf
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

black.thunder

Μέλος
Το έχουμε πει πολλές φορές αλλά ας το ξαναπούμε άλλη μια φορά.

Στο φόρουμ δεν επιτρέπονται συζητήσεις για τέτοια θέματα. Φυσικά και μπορείτε να αναφέρετε στο κέντρο υποστήριξης όσα ονόματα θέλετε που πιστεύετε ότι παραβιάζουν τους κανόνες του παιχνιδιού.
 

DeletedUser6637

Guest
Στο φόρουμ δεν επιτρέπονται συζητήσεις για τέτοια θέματα. Φυσικά και μπορείτε να αναφέρετε στο κέντρο υποστήριξης όσα ονόματα θέλετε που πιστεύετε ότι παραβιάζουν τους κανόνες του παιχνιδιού.


Ευχαριστω πολυ
 

DeletedUser6637

Guest
ο διαχειριστης στον κ8 που ειναι υπευθυνος για τους διπλους λογαριασμους ποιος ειναι?
μπορει αν εχει την ευγενικη καλοσυνη να μου στειλει ενα πρωσοπικο μηνυμα?
γιατι υποψιαζομαι οτι υπαρχει καποιος κακοβουλος δολος κ κολητιλικια με καποιους!

ο Κ.κορντ μπορει να μεσολαβισει?
 

DeletedUser6632

Guest
Στειλτε του και μια γραμματικη δώστε του και πολιτικό άσυλο, και αν επιθυμει βιζα για Πολωνία όπου έχει και καλύτερο the-west.
 

DeletedUser7252

Guest
Εντωμεταξύ οι άλλοι κόσμοι είναι καθαροί και το πρόβλημα μας είναι μόνο ο κ8 :blk
Δυστηχος ο κ8-κολοραντο ειναι ο μεγαλος βοθρος του ελληνικου γουεστ...
..και πιο δυστηχος ειμαι και εγω μεσα... :p :p :p
 

DeletedUser7252

Guest
εχει παραγινει το κακο με τα πολλα μποτ κ τους λογαριασμους που πηγαινοερχονται απο χερι σε χερι,μονο κ μονο για να γεμιζουν τα οχυρα!

μου επιτρεπεται κυριε κορντ να κανω 100 ριπορτ για διπλους λογαριασμους η κυνδηνευω για μπαν εγω? :lf

μπαν εσυ για τα ρεπορτ,μπαν εγω για της πολλαπλες μαχες,
Ξεκινα τα ρεπορτ,
Ξεκιναω της μαχες.
:w :lf :p

υ.γ αν δεν γεμισουν τα οχυρα με μποτακια,θα χασουνε και αμμα χασουνε μετα θα φταει ο ρουφ που λεει το πλανο και μετα ανακοχη να συντονιστουμε και παει λεγοντας,διοτι ειναι κομπλεξαρες απ την πολυ χασουρα στην πραγματικη ζωη,το βγαζουνε στο παιχνιδη και το κακο ειναι οτι χαλανε τον περισοτερον το παιχνιδι.
Η καμπανα χτυπαει............. comming soon
 

DeletedUser6637

Guest
θα κανω καθε μερα ριπορτ μεχρι να ξεκαθαρισει ο τοπος,οπως παιζω εγω τιμια απαιτω να παιζουν ετσι κ οι αλλοι,με τους σωστους σωστος κ με τους αλητες αλητης!
 

DeletedUser6152

Guest
Μην τον ειρωνευεσαι τρολλερ γιατι θα ρθει να σε δειρει..
Εγω που γελαγα με αυτα που του γραφατε στο σαλουν με τον τζουρα την αρπαξα την απειλη μου... :lf
Εχω τρομοκρατηθει βεβαια...
 

DeletedUser6637

Guest
αυτα που ειπα στον θαναση για σενα ,σου ειπε τα μισα,γιατι αν στα ελεγε ολλα η θα εψαχνες εσυ να με βρεις,η εισαι μεγαλη κ@@@!
 

DeletedUser6637

Guest
Τεστ τεστ.
1-2 1-2
Ακουγομαι??
[διαγραφηκε απο την ΟΔ] τι λεει ο καθε πικραμενος...

πουρ-πουρ-πουρ

αρχιζω και τρεμω,εισαι κ 1.65 και 60 κιλα βεβαιως βεβαιως,αντρας,αλλα τι αντρας,προσεχε μην πεσεις απο τα δωδεκαποντα !
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser7250

Guest
Πώς πάει ο colorado; Κάτι ban βλέπω. Στα πλαίσια της κάθαρσης είναι και αυτά;

:lf
 
Κορυφή