καρναβάλια

  • Δημιουργός θέματος Laban
  • Ημερομηνία έναρξης
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

DeletedUser

Guest
όλους αυτούς τους μήνες που παίζω west πέρασε πολλές φορές απ' το μυαλό μου να συνδιάσω τους χαρακτήρες ή και τα ρούχα του the-west με τα καρναβάλια. Για παράδειγμα, σκέφτηκα τα φετινά καρναβάλια να ντυθώ μισθοφόρος η να συνδιάσω κάποια ρούχα απ' το ράφτη και το μπακάλικο. Γράψτε κι εσείς κάποιες ιδέες και τι εσείς θέλετε να ντυθείτε εσείς τα καρναβάλια.:):D;)
 

DeletedUser2905

Guest
όλους αυτούς τους μήνες που παίζω west πέρασε πολλές φορές απ' το μυαλό μου να συνδιάσω τους χαρακτήρες ή και τα ρούχα του the-west με τα καρναβάλια. για παράδειγμα, σκέφτηκα τα φετινά καρναβάλια να ντυθώ μισθοφόρος η να συνδιάσω κάποια ρούχα απ' το ράφτη και το μπακάλικο. γράψτε κι εσείς κάποιες ιδέες και τι εσείς θέλετε να ντυθείτε εσείς τα καρναβάλια.

χαχαχα!
ωραιο θεμα!
αν και τελειωσ ασχετο!!!
λοιπον, εγω δεν ντυνομαι πια στα καρναβαλια αλλα αν θα ντυνωμουνα ως καποιον χαρακτηρα απο ουεστ θα πηγαινα ως μεξικανα (οχι -ος ;)) με τον δυναμιτη (χ0αχ0αχα0χ0α) η ως ιροκουα με τον τρελο μοικανο (δεν εννοω τον καλο μας μοικανο, αλλα τον μοικανο = στυλ κουρεματος, αυτο που εχεις μια γραμμη απο μαλια στην μεση του κεφαλιου σου δλδ :d)
 

DeletedUser

Guest
χαχαχα!
ωραιο θεμα!
αν και τελειωσ ασχετο!!!
λοιπον, εγω δεν ντυνομαι πια στα καρναβαλια αλλα αν θα ντυνωμουνα ως καποιον χαρακτηρα απο ουεστ θα πηγαινα ως μεξικανα (οχι -ος ;)) με τον δυναμιτη (χ0αχ0αχα0χ0α) η ως ιροκουα με τον τρελο μοικανο (δεν εννοω τον καλο μας μοικανο, αλλα τον μοικανο = στυλ κουρεματος, αυτο που εχεις μια γραμμη απο μαλια στην μεση του κεφαλιου σου δλδ :d)

εχω ντυθει μεξικανος εγω!τρελη φαση!σου το προτεινω φιλε μου shooter :D ...
 

DeletedUser

Guest
για να είμαι ειλικρινής εγώ σκέφτηκα επίσης να ντυθώ και τσαρλατάνος. φορώντας φυσικά το σετ του.
 

DeletedUser184

Guest
Δεν θα μασκαρευτώ αλλα αν το έκανα θα φόραγα το χρυσό βουβάλι,το περίεργο παλτό,το περίεργο καουμπόικο καπέλο,τις φανταχτερές μπότες ιππασίας,το άλογο quarter και για όπλο το Wyatt Earp's buntline..
 

DeletedUser

Guest
εγω κακός αντμιν :p
αλλα για αντιπερισπασμό σαν ενας ήρεμος κτίστης.
 

DeletedUser

Guest
εγω σκεφτηκα να ντυθω πιστολερο με τα μαυρα ρουχα μου,το μαυρο καπελο μου και το πανυσχηρο χρυσο οπλο μου:d
 

DeletedUser

Guest
ναι και εγω σαμανος.τοσα λεφτα εβγαλε ο πο....ης οταν μου χακαρανε το λογαριασμο.ο παλιοκλεφτης.:p
 

DeletedUser2905

Guest
Δεν θα μασκαρευτώ αλλα αν το έκανα θα φόραγα το χρυσό βουβάλι,το περίεργο παλτό,το περίεργο καουμπόικο καπέλο,τις φανταχτερές μπότες ιππασίας,το άλογο quarter και για όπλο το Wyatt Earp's buntline..

θα φοραγες το αλογο quarter??:confused::p
 

DeletedUser

Guest
Απτα καλυτερα θεματα που εχω δει τον τελευταιο καιρο ^_^
Λοιπον εγω θα φοραγα τα εξης λογω εμφανισης:
rounds.png

pepperbox_accurate.png

flint_best.png

Τις γυρες για τα 2 οπλακια μου xD
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
Και τελος τα αξεσουαρ μου xP :
arrowhead.png

mustang.png
(Mustang λογω του αμαξιου xD )
 

DeletedUser

Guest
θα είμαστε όλοι πολύ ωραίοι κι είναι κάτι το προτότοιπο όμως δε θα είμαστε λίγως ρεζίλι να κυκλοφοράμε με τα σόβρακα?
 

DeletedUser

Guest
θα είμαστε όλοι πολύ ωραίοι κι είναι κάτι το προτότοιπο όμως δε θα είμαστε λίγως ρεζίλι να κυκλοφοράμε με τα σόβρακα?

Βαθυστόχαστο!
Εννοείται σάμπως έχουμε τίποτα να κρύψουμε!:)

Παρ'όλα αυτά μπορούμε να φοράμε παλτό:p
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή