καληνυχτα the west

  • Δημιουργός θέματος phovos
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser

Guest
πολυ καιρο εχω να γραψω εδω.....σημερα μετα απο μια περιπετεια και ενω κερδιζαμε ειπαμε να αφησουμε κανα ποντο στους αντιπαλους, χωρις ζωη εμεις και απ την μεγαλη μας καρδια και την ικανοτητα τον αντιπαλων μας χασαμε το παιχνιδι κτλ κτλ ο ενας ηταν ο παικτης mariolas τεσπα τον ειπα ***** και ****** αφου ετσι φερθηκε να μην πω την αληθεια :) τεσπα μου εκανε αναφορα καλα εκανε χεστικα κιολας, τα παιδια εδω που ειναι υπευθυνοι μου ριξανε μονιμο μπαν και παλι χεστικα , δεν το κανω θεμα επειδη με πειραξε το κανω θεμα για να πω ευχαριστω πολυ γιατι αν εξαιρεσεις καμια 15αρια ατομα (τοσους ξερω εγω δλδ) το μονο που εχει μεινει στο παιχνιδι αυτο που παιζω 6 χρονια αν θυμαμαι καλα εχει απομεινει μονο μποχα και βρωμα...αντε λοιπον καληνυχτα the west και ελπιζω το μονιμο μπαν να γινει διαγραφη ......γτ πολυ χρονο χασαμε εδω μεσα.:p:p:p:
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser3157

Guest
Πριν σβηστει το ποστ να σου πω στο καλο φιλε. Μακαρι να βρεις κατι πιο παραγωγικο να κανεις στο μελλον, που θα κανει και τον κοσμο μου καλυτερο
 

DeletedUser7282

Guest
Βρε φίλε, δεν χρειάζεται να χαλάς την καρδιά σου για ένα παιχνίδι. Να σου πω, και με εμένα έγινε ακριβώς το ίδιο πριν δυό μήνες και χάλασα την ζαχαρένια μου σαν και εσένα και δεν έπαιζα -τώρα παιζω πολύ σπάνια- περιπέτειές. Χαλαρά...
Εγώ θα πρότεινα -σοβαρά μιλάω- να γίνοναι κάθε χρόνο εκλογές και 3 άτομα από εμάς να μας εκπροσωπούνε, και να συσκέπτονται με τους διαχειρήστες.
 

kronos86

Νέο Μέλος
κάλλιο αργά παρά ποτέ!

Κάλλιο αργά παρά ποτέ! Είσαι απο τα άτομα που με κάναν να πάψω να παίζω περιπέτειες απο την αρχή τους ακόμα(και δεν είμαι ο μόνος)!! Μακάρι εσύ και καμιά 20ρια σκάρτοι του west να σταματούσατε το παιχνίδι πολύ νωρίτερα και τότε ίσως κάποια άξια παιδία να μη παρατούσαν το παιχνίδι εξαιτίας σας..!! :grr
 

DeletedUser4509

Guest
@phovos και μαζι που παιξαμε περιπετιες ειπαμε κατι παραπανω επειδη χασαμε αλλα απλα δεν ασχολιθηκα. Θα μπορουσα και'γω να σου κανω αναφορα. Ισως να ελενχεις λιγο τα νευρα σου. :wk

Οσο για τον τροπο που χασατε παλι θεμα δικο σου/σας ηταν. Το να κανεις fair play και μετα να ζητας και τα ρεστα επειδη εφαγες γκολακι δεν λεει κατι ουτε αναιρει αυτα που ειπες στον καθε συμπαικτη ή αντιπαλο σου.
Να πω μονο οτι πολυ μεγαλυτερες εταιριες (RIΟT) κανουν μονιμο μπαν οσους βριζουν ακομα και επαγγελματιες παικτες.

@1AVYDOS1 αυτο θα πρεπει να μας το προτηνουν οι "διαχειριστρες" τους οποιους τους ψαχνουμε εδω και μερες. :w

(Παρακαλω την διαχειριση να ΜΗΝ σβηση το αρχηκο ποστ, ας καλυψει τους κακες κουβεντες)
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser7250

Guest
πολυ καιρο εχω να γραψω εδω.....σημερα μετα απο μια περιπετεια και ενω κερδιζαμε ειπαμε να αφησουμε κανα ποντο στους αντιπαλους, χωρις ζωη εμεις και απ την μεγαλη μας καρδια και την ικανοτητα τον αντιπαλων μας χασαμε το παιχνιδι κτλ κτλ ο ενας ηταν ο παικτης mariolas τεσπα τον ειπα ***** και ****** αφου ετσι φερθηκε να μην πω την αληθεια :) τεσπα μου εκανε αναφορα καλα εκανε χεστικα κιολας, τα παιδια εδω που ειναι υπευθυνοι μου ριξανε μονιμο μπαν και παλι χεστικα , δεν το κανω θεμα επειδη με πειραξε το κανω θεμα για να πω ευχαριστω πολυ γιατι αν εξαιρεσεις καμια 15αρια ατομα (τοσους ξερω εγω δλδ) το μονο που εχει μεινει στο παιχνιδι αυτο που παιζω 6 χρονια αν θυμαμαι καλα εχει απομεινει μονο μποχα και βρωμα...αντε λοιπον καληνυχτα the west και ελπιζω το μονιμο μπαν να γινει διαγραφη ......γτ πολυ χρονο χασαμε εδω μεσα.:p:p:p:

Ωιμέ!!! Το west διώχνει τα καλύτερα και συλλεκτικότερα κομμάτια του. Είναι δυνατόν ρε;;; Δε ντρέπεστε! Μπαίνει ο phovos να παίξει περιπέτεια και βρίσκει αντιπάλους, αντί να κερδίσει και μόνο που το σκέφτηκε;

Πόσο πιο κάτω θα πέσεις west, πόσο...

https://www.youtube.com/watch?v=p24CEVJhChg
 

DeletedUser5285

Guest
Ειμαι εναντιον των μονιμων αποκλεισμων.

Καλως τιμωρηθηκε με αποκλεισμο ο συγκεκριμενος παιχτης, αλλα θα επρεπε να του δωθει μια δευτερη ευκαιρια. Ολοι κανουν λαθη.

Με λυπη μου βλεπω συμπαιχτες να χαιρονται με τον αποκλεισμο καποιου.
Ο αναμαρτητος πρωτος τον λιθον βαλετω.
 

kronos86

Νέο Μέλος
ο συγκεκριμενος παιχτης 6 χρονια τωρα εχει βρισει το μισο σερβερ τουλαχιστον..! Οταν ενας παιχτης βριζει συμπαικτες, του και γενικα συμπεριφερεται ασχημα σε μεγαλο βαθμο και κατ εξακολούθηση τοτε μαλλον αργησαν να τον αποκλεισουν. Μεχρι και στο τελευταιο του μηνυμα παλι βρισιες εριχνε... :grr

υγ. μεχρι τωρα δεν εχω κανει αναφορα καποιον ομως αυτοι που κανουν καλα κανουν και τις κανουν.

υγ2. west παιζουμε για να χαλαροσουμε και να ξεχαστουμε απο τη καθημερινοτητα. ατομα που μπαινουν εδω για να βγαλουν κομπλεξ και να ξεσπασουν δεν εχουν καμια δουλεια εδω μεσα.
 
Κορυφή