καλημερα

  • Δημιουργός θέματος KiLLeRaKo
  • Ημερομηνία έναρξης
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

DeletedUser

Guest
mou klisate ton logariasmo KiLLeRaKo sto arizona pou pezo kero o logos itane epidi ixa parapano logariasmous einai diko mou lathos kai dn tha 3anagino sas parakalo polly energopoihste ton dn tha 3ana gini diko mou to lathos pou dn diavasa ta RULS tou pexnidiou. Den tha 3ana gini tpt paromio tha pezo me 1 logariasmo 1000 sygnomi.
 

DeletedUser

Guest
Για να μην κουραζοντε οι διαχιρειστες
1) μην γραφεις με greeklish
2) εδω δεν θα σε βοηθησει κανεις κανε αιτηση υποστιρηξης
3) ας τους διαβαζες νωριτερα και δεν ειναι RULS αλλα RULES :wk
 

DeletedUser

Guest
ναι χιλια συγνομη θα ειμαι φρονιμο παιδι απο και περα θα εχω μονο 15 acound σας παρακαλω σινχορεστεμε και μινετε ανισιχι γιατι θα ξαναγινει σας παρακαλω:gl
 

DeletedUser

Guest
μολις ειχα κανι πρεμιυμ και μου κλισανε τον λογαριασμο αμα ιτανε ετσι δν θα ειχα κανι πρεμιυμ 1 αυτο 2 δν ιμουνα ο μονος που ειχαι παραπανο λογαριασμους 3 θα μπορουσατε να μου κανετε μια παρατιρισι και αμα σινεχισα να πεζο τους λογαριασμουσ τοτε με το δικιο σας να με κανατε BaN. αυτο για μενα ειναι κλεπσιμο χτες εβαλα πρεμιυμ.
 

DeletedUser

Guest
1)Μην γραφεις με greeklish.
2)Στειλε αιτηση υποστηριξης, στο φορουμ δεν θα βρεις λυση.
3)Οι κανονισμοι ειναι κανονισμοι, απο την στιγμη που γνωρισες και εσυ ο ιδιος οτι ειναι εναντια στους κανονισμους να παιζεις με παραπανω απο ενα λογαριασμο δεν ειναι κανενας υποχρεωμενος να σε προειδοποιησει.
Κλειδωνει
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή