ικανότητες μονομαχίας - κατάταξη

Θέλετε να φαίνονται οι Ικανότητες μονομαχίας στην Κατάταξη ?


  • Σύνολο ψηφοφόρων
    259

DeletedUser1003

Guest
Κάνω μια δημοσκόπηση για τις ικανότητες που φαίνονται στην κατάταξη.

Προσωπική μου γνώμη είναι ότι είναι ένα από τα μεγαλύτερα λάθη του παιχνιδιού μαζί με τις μονομαχίες που γίνονται στο σαλούν της πόλης.
Ας κοιτάξουμε για αρχή τις ικανότητες..

Edit: Μιλάω για τις : Ανθεκτικότητα, Αντανακλαστικά, Σημάδι, Σθένος, Εμφάνιση και Τακτικές.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
εννοειται πως δεν πρεπει.αυτο δινει μεγαλο πλεονεκτημα παντα στον επιτιθεμενο.ωστοσο μπορεις να δεις τον εαυτο σου και τους 15 πρωτους νομιζω

υγ.επειδη σαν μελος δεν μπορω να ανοιξω δημοσκοπηση θελω να ανοιξει καποιος μοντ εκ μερους μου για το αν αρεσουν στα μελη του φορουμ οι κανονες.στη συνεχεια θα ζηταει απο τα μελη να γραψουν ποιος κανονας δεν τους αρεσει και ποιος καταπατειτε διαρκως.ευχαριστω.
κανω edit για να μην σπαμαρω.ειναι μια ιδεα που δεν μου φαινεται εκτος τοπου και χρονου και πιστευω πως τα λογια(είσαι εκτός τόπου και χρόνου!
) θα πρεπει να τιμωρηθουν
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
υγ.επειδη σαν μελος δεν μπορω να ανοιξω δημοσκοπηση θελω να ανοιξει καποιος μοντ εκ μερους μου για το αν αρεσουν στα μελη του φορουμ οι κανονες.στη συνεχεια θα ζηταει απο τα μελη να γραψουν ποιος κανονας δεν τους αρεσει και ποιος καταπατειτε διαρκως.ευχαριστω.

είσαι εκτός τόπου και χρόνου!

Η προσωπική μου άποψη είναι να μην φαίνοντε γιατί κάποιος που θέλει να επιτεθεί σε καποιον και π.χ αυτος ειναι πρώτος στο σημαδι η το σθένος δεν θα του επιτεθει..:cool:
 

DeletedUser

Guest
φυσικα και δεν θα πρεπει να φαινονται.... γιατι ετσι μπορούν πανω κατω να υπολογίσουν ποιος θα κερδισει και θα τον χτυπουν ανελέητα!
 

DeletedUser

Guest
εχουν δικιο αν φαινονται τοτε γτ να παει καποιος αν ξερει πως 8α χασει....
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
Θα μπορουσε να φαινονται ποιοι ειναι οι πρωτοι 15 αλλα να μην φαινεται ποσο σημαδι/σθενος κ.τ.λ. εχουν.:rolleyes:
 

DeletedUser

Guest
δεν ειμαι μονομαχος, ουτε κανω μονομαχιες, αρα


δεν με νοίαζει
 

DeletedUser

Guest
δεν θα πρεπει να φαινονται γιατι θα γινουν πολυ ευκολες οι μονομαχιες και δεν θα εχουν ενδιαφερον.

προς psamdio:σε εμενα δεν φαινονται.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser735

Guest
δεν θα πρεπει να φαινονται γιατι θα γινουν πολυ ευκολες οι μονομαχιες και δεν θα εχουν ενδιαφερον.

προς τολης:αυτην την στιγμη φαινονται.


γενικα νομιζω οτι δεν πρεπει να φαινονται.
 

DeletedUser

Guest
αφού τους 15 πρώτους μπορείς να δεις και τον ευατό σου δεν βλέπω τίποτα κακό σε αυτό ψηφίζω ναι!!!
 

DeletedUser

Guest
,.,,.,.

ΕΓΩ ΠΙΣΤΕΥΩ ΠΩΣ ΔΕΝ ΠΕΙΡΑΖΕΙ ΑΝ ΦΑΙΝΟΝΤΑΙ 'Η ΟΧΙ ΓΙΑΤΙ ΜΟΝΟ ΑΠΟ ΤΟΥΣ 15 ΠΡΩΤΟΥΣ ΦΑΙΝΕΤΑΙ :):D:p
 

DeletedUser

Guest
εμενα μου ειναι χρισιμο γιατι στον κ2 μπορω να υπολογισω το μεγηστο σημαδι που θα εχει καπιοσ συμφωνα με τα αντανακλαστικα μου και το μικροτερο σημαδι με την βοηθεια των αντανακλαστικων των αλλον

σημαδι-αντανακλαστικα μια χαρα ειναι να τα δειχνουν συφωνω
τα αλλα στοχευση και αποφυγη αυτιχωσ που δεν τα δειχνουν
 

DeletedUser2675

Guest
βλέποντας την ικανότητα μονομαχίας μπορείς να αξιολογήσεις και τις ικανοτητες του παίχτη... δεν βλέπω τον λόγο να μην φαίνονται οι πιο ικανοί μονομάχοι όταν μπορώ να διακρίνω τους καλύτερους στην ανάπτυξη χαρακτήρα...:cool:
 

DeletedUser8

Guest
δεν ειπαρχει κανενα ουσιαστικο προβλημα στο να φαινονται..
το να δεις οτι καποιος ειναι πρωτος στο σημαδι δεν σε αποτρεπει να του επιτεθεις γιατι πολυ απλα σημαινει οτι δεν εχει ανεβασει τις βασικες ικανοτιτες αρκετα(στοχευση/αποφηγη)
ισα ισα σε βοηθαει στο να σχηματισεις μια στρατιγηκη........
 

DeletedUser

Guest
οχι!!!!!!!!!!!!!

οχι γιατι θα ξερουν πιους να βαραν :mad:
 

DeletedUser

Guest
δεν ειπαρχει κανενα ουσιαστικο προβλημα στο να φαινονται..
το να δεις οτι καποιος ειναι πρωτος στο σημαδι δεν σε αποτρεπει να του επιτεθεις γιατι πολυ απλα σημαινει οτι δεν εχει ανεβασει τις βασικες ικανοτιτες αρκετα(στοχευση/αποφηγη)
ισα ισα σε βοηθαει στο να σχηματισεις μια στρατιγηκη........

φιλε μπορεις να υπολογισεις και με τυο λεβελ αν τωρα ο αλλος ειναι 60 λεβελ και εχω 150 σημαδι σιγουρα θα εχει και αλλου
δεν στεκει αυτο που λες εχτος αν το εχει φουλ ανεβασμενο
 

DeletedUser8

Guest
οπως και να εχει τα αλλα δεν θα ειναι ανεβασμενα οποτε οπως και να τα εχει το αποτελεσμα θα ειναι ιδιο...
αν θα επρεπε να μην εμφανιζεται μια ιδιοτητα αυτη θα ηταν η τακτικη γιατι ειναι η πλεον αποτρεπτικη ικανοτητα οταν προκειται για μονομαχια με στρατιωτη (+50%/+100%)
 

DeletedUser

Guest
Παιδια εγω λεω οχι.Το west σε σχεση με αλλα παιχνιδια που παιζω ειναι πανευκολο.Στο west μπορεις να βλεπεις τι ρουχα φοραει ο αλλος,τι χαρακτηρας ειναι οποτε μπορεις να υπολογισεις τα + του αναλογου χαρακτηρα, και αλλα.Σε αλλα παιχνιδια που παιζω ολα αυτα ειναι κρυφα!!!:eek:
Φανταστιτε να ηταν φανερες και οι ικανοτητες μαχης μας...Ουτως σι αλλος λιγο πολυ καταλαβαινεις ποσο καλος ειναι ενας παικτης απο τα +(ικανοτητων) των ρουχων.Εχεις και τις ικανοτητες μαχης ετοιμες......Τον καθαρισες τον αλλο
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Κορυφή