ικανότητες μονομαχίας - κατάταξη

Θέλετε να φαίνονται οι Ικανότητες μονομαχίας στην Κατάταξη ?


  • Σύνολο ψηφοφόρων
    259

DeletedUser

Guest
εμενα μου ειναι αδιαφορο αν θα φαινονται...
 

DeletedUser

Guest
δεν ειναι σωστο επειδη καποιοι εξυπνοι το εκμεταλευονται
 

DeletedUser

Guest
ακριβως.εμεις οι εργατες αν αποκαλυψουμε τα skill μας παει.10-10 θα μας ερχονται οι αναφορες.
 

DeletedUser

Guest
εγω νομιζω οτι ειναι λαθος που φαινονται οι ικανοτητες γενικα ,,

αν δεν φαινοντουσαν τοτε δεν θα υπηρχαν τοσοι πολλοι καλοι μονομαχοι ...

καποιοι στην αρχη εστησαν τον παιχτη τους πολυ καλα για μονομαχο χωρις να ξερουν απο πριν ,να εχουν γνωση , κ τα καταφεραν
κ μετα απλα εβλεπες τα ποσοστα τους ειδικα στους κοντινους κ καταλαβαινες πως το εκανε ,,απλα ..

εβλεπες το level του κ ποσες ικανοτητες εχεις αντανακλαστικα -ανθεκτικοτητα - σθενος κ το εβγαζες ,,
μονο οι μακρινοι μπορουσαν να κρυφτουνε λιγο λογω στοχευσης -αποφυγης που δεν φαινονται ,αλλα κ παλι το βγαζεις περιπου

σκεφτητε να μην φαινοντουσαν οι ικανοτητες ποσο διαφορετικο θα ηταν το game .. σιγουρα πιο ωραιο ..

η ομορφια της μονομαχιας ειναι το απροβλεπτο ,
το καρδιοχτυπι οταν φτανει η αντιστροφη μετρηση
κ δυστυχως με το να βλεπεις τις ικανοτητες του αλλου αυτο χανεται ..

αυτος ειναι κ ενας λογος που σταματησα τις μονομαχιες ενω μ αρεσουν πολυ
γιατι χαθηκε η μαγεια ,,
απο ενα σημειο κ μετα γινονται προβλεψιμες σχεδον ολες ,


..
 

DeletedUser315

Guest
μια μονομαχία ουτος η αλλως ειναι απρόβλεπτη οταν μονομαχείς κάποιο ισάξιο σου
δεν ειναι σίγουρο τπτ

βεβαια το οτι βλεπεις τις ικανοτητες των 15 1ων και ετσι υπολογιζεις τι εχει ο αντιπαλο σου περιπου,καθιστά κάποιο προνόμιο αλλα και παλι υπαρχει
ερωτηματικο για την εκβαση της μάχης
 

DeletedUser

Guest
εγω νομιζω οτι ειναι λαθος που φαινονται οι ικανοτητες γενικα ,,

αν δεν φαινοντουσαν τοτε δεν θα υπηρχαν τοσοι πολλοι καλοι μονομαχοι ...

καποιοι στην αρχη εστησαν τον παιχτη τους πολυ καλα για μονομαχο χωρις να ξερουν απο πριν ,να εχουν γνωση , κ τα καταφεραν
κ μετα απλα εβλεπες τα ποσοστα τους ειδικα στους κοντινους κ καταλαβαινες πως το εκανε ,,απλα ..

εβλεπες το level του κ ποσες ικανοτητες εχεις αντανακλαστικα -ανθεκτικοτητα - σθενος κ το εβγαζες ,,
μονο οι μακρινοι μπορουσαν να κρυφτουνε λιγο λογω στοχευσης -αποφυγης που δεν φαινονται ,αλλα κ παλι το βγαζεις περιπου

σκεφτητε να μην φαινοντουσαν οι ικανοτητες ποσο διαφορετικο θα ηταν το game .. σιγουρα πιο ωραιο ..

η ομορφια της μονομαχιας ειναι το απροβλεπτο ,
το καρδιοχτυπι οταν φτανει η αντιστροφη μετρηση
κ δυστυχως με το να βλεπεις τις ικανοτητες του αλλου αυτο χανεται ..

αυτος ειναι κ ενας λογος που σταματησα τις μονομαχιες ενω μ αρεσουν πολυ
γιατι χαθηκε η μαγεια ,,
απο ενα σημειο κ μετα γινονται προβλεψιμες σχεδον ολες ,


..
συμφωνω απολυτα! δεν πρεπει πλεον να φαινονται οι ικανοτητες...
 

DeletedUser2863

Guest
συμφωνω και εγω δεν ειναι δικεο να φενονται οι ικανιτητες αυτες;)
 

DeletedUser

Guest
μια μονομαχία ουτος η αλλως ειναι απρόβλεπτη οταν μονομαχείς κάποιο ισάξιο σου
δεν ειναι σίγουρο τπτ

βεβαια το οτι βλεπεις τις ικανοτητες των 15 1ων και ετσι υπολογιζεις τι εχει ο αντιπαλο σου περιπου,καθιστά κάποιο προνόμιο αλλα και παλι υπαρχει
ερωτηματικο για την εκβαση της μάχης

το προνομιο αυτο λεω ,, καλυτερα να μη υπηρχε
ισαξιοι αντιπαλοι ειναι ολοι στην πρωτη 20αδα ,,

αλλα ειδικα οσοι επαιζαν με αντανακλαστικα - ανθεκτικοτητα αδικηθηκαν ,,
γιατι ειναι φανερες ολες οι ικανοτητες τους ..

κ με 150 σθενος σε δειχνει ,, ενω εμεις οι κοντινοι κ με 180 σημαδι δεν φαινεσαι ..

οποτε πολυ αδικο για αυτους ..
κ αμα προσεξες πολλοι αλλαξαν για τον λογο αυτον ,,
γιατι διαβαζονται ευκολα ..
 

DeletedUser

Guest
αν και ψηφισα οχι, μονο οι 15 πρωτοι φαινονται, οποτε ενας ισορροπημενος μονομαχος δεν μπορει να προβλεφθει απο τον αντιπαλο. στο τελος φαινονται μονο αυτοι που βαζουν τις ικανοτητες για δουλειες και μονο, σημαδι και σθενος δεν πιστευω να παιζει ρολο, αλλα τακτικες-αντανακλαστικα-ανθεκτικοτητα παιζει φυσικα ρολο στις μονομαχιες. επαναλαμβανω ομως πως φαινονται μονο οι 15 πρωτοι οποτε ο φιλοδοξος μονομαχος δεν βλεπει και πολλα;)
 

DeletedUser

Guest
θα ηταν ωραια αν ολες οι ικανοτητες φενονται.αλλα σε καθε παικτη μονο η καταταξη του να φενεται.δηλαδη να παταω στην στοχευση και να μου λεει τι θεση ειμαι αλλα να μην μου λεει για τους αλλους.
 

DeletedUser

Guest
θα ηταν ωραια αν ολες οι ικανοτητες φενονται.αλλα σε καθε παικτη μονο η καταταξη του να φενεται.δηλαδη να παταω στην στοχευση και να μου λεει τι θεση ειμαι αλλα να μην μου λεει για τους αλλους.

πολυ σωστο ,, μονο σε προσωπικο επιπεδο να φαινονται ,,
σε ποια θεση εισαι εσυ μονο κτλ ..
 

DeletedUser

Guest
αν και ψηφισα οχι, μονο οι 15 πρωτοι φαινονται, οποτε ενας ισορροπημενος μονομαχος δεν μπορει να προβλεφθει απο τον αντιπαλο. στο τελος φαινονται μονο αυτοι που βαζουν τις ικανοτητες για δουλειες και μονο, σημαδι και σθενος δεν πιστευω να παιζει ρολο, αλλα τακτικες-αντανακλαστικα-ανθεκτικοτητα παιζει φυσικα ρολο στις μονομαχιες. επαναλαμβανω ομως πως φαινονται μονο οι 15 πρωτοι οποτε ο φιλοδοξος μονομαχος δεν βλεπει και πολλα;)

μην το λες,γιατι πχ αν καποιος δει στους 15 πρωτους στην ανθεκτικοτητα και τα αντανακλαστικα παιχτη που του δινει αρκετη εμπειρια και ο ιδιος παιζει με αποφυγη θα εχει βρει ενα καλο υποψηφιο θυμα...
 

DeletedUser

Guest
συμφωνω


το μήνυμα που καταχωρήσατε είναι πολύ σύντομο. παρακαλώ αυξήστε το μήνυμά σας κατά 10 χαρακτήρες τουλάχιστον.
 

DeletedUser

Guest
μην το λες,γιατι πχ αν καποιος δει στους 15 πρωτους στην ανθεκτικοτητα και τα αντανακλαστικα παιχτη που του δινει αρκετη εμπειρια και ο ιδιος παιζει με αποφυγη θα εχει βρει ενα καλο υποψηφιο θυμα...

ναι ρε φιλε, δεν λεω οχι, αλλα αυτο ισχυει για τους 15 πρωτους μονο!!! ο καλος μονομαχος εχει καταμερισμενες καλα τις ικανοτητες του, οποτε δεν επειρεαζεται απο την ολη κατασταση. αλλα ενταξη ο καθενας την αποξη του λεει.......
 
Κορυφή