ιδεα για νεο feature του παιχνιδιου

Anthraxos

Μέλος προσωπικού
Δικαστής
στο μυαλο μου περισσοτερο ειχα το ρερολλ το counter strike δινεις 10 λευκα κατηγοριας αντικειμενα και σου δινει ενα απο την επομενη κατηγορια,οσο για να βγαζει κατι η εταιρεια προφανως και απο αυτο δεν θα τα οικονομισει απο τους ελληνικους σερβερς,μην γελοιομαστε απλα μπορει να παρει την ιδεα και στους νετ.Ειχα στο μυαλο μου το κοστος να ειναι ακριβως το ιδιο οπως και στο τσιρκο.1 φρεε ρερολλ και τα υπολοια στα 10 σβολια /50 ομολογα
Είτε θα μπει σε όλα είτε σε κανένα market. Δεν επιλέγονται τα feutures του παιχνιδιού ανάλογα με ποιο σέρβερ φέρει τα περισσότερα κέρδη πίσω στην εταιρεία.
 

LeBron23

Μέλος
ξεκιναει απο τους ελληνικους και μετεπειτα γινεται feature και στους νετ
 

Madara Uchiha

Παλαίμαχος
Κατσε να δουμε αν μπορεσουν να το κανουν φυσικα με τετοιον κωδικα που δεν τον ακουμπησε κανεις στα τελευταια 12 χρονια εκτος απο 2 developers και τους ιδιοκτητες , ενας λογος που δεν μπορουν να βγαλουν το παιχνιδι στο τηλεφωνο..
 

Anthraxos

Μέλος προσωπικού
Δικαστής
ξεκιναει απο τους ελληνικους και μετεπειτα γινεται feature και στους νετ
Να μπει στους ελληνικούς μόνο δεν γίνεται. Όλα τα markets τρέχουν την ίδια έκδοση.

εστω να τεσταριστει στον μπετα
Για να τεσταριστεί στον μπέτα όπως λες, θα πρέπει αρχικά να σχεδιαστεί όσο το δυνατόν καλύτερα μετά να μπει στον μπέτα για αρκετά μεγάλο χρονικό διάστημα και στην συνέχεια να μπει στους live servers.
Νομίζω ότι αυτή την στιγμή υπάρχουν πιο σημαντικά πράγματα από το να επενδύσουν οι developers τον χρόνο τους στα παλιά σετ του παιχνιδιου :p
 

Anthraxos

Μέλος προσωπικού
Δικαστής
Κατσε να δουμε αν μπορεσουν να το κανουν φυσικα με τετοιον κωδικα που δεν τον ακουμπησε κανεις στα τελευταια 12 χρονια εκτος απο 2 developers και τους ιδιοκτητες , ενας λογος που δεν μπορουν να βγαλουν το παιχνιδι στο τηλεφωνο..
Καλά μην το δένετε κόμπο ότι διαβάζετε από τα ξένα φόρουμ. :p
 
Κορυφή