ζευγαρια 1ου τουρνουα κόσμου 4

  • Δημιουργός θέματος joahna
  • Ημερομηνία έναρξης
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

joahna

Guest
1η κατηγορία
Επίπεδα μονομαχίας: 17-35
Κανονικά τα επίπεδα δυναμικότητας ξεκινούσαν απο 26 αλλά υπήρχαν και 3 παίχτες που ήταν σε χαμηλότερα δεν δημιουργήθηκε ξεχωριστή ομάδα. Οι παίχτες αυτοί είναι στο ζευγάρι νούμερο 1. Σε περίπτωση που δεν το επιθυμούν να λάβουν μέρος να ενημερώσουν με μήνυμα ingame.

1. zarko33 (τυχοδιώχτης) vs mpns (μονομάχος) και ο νικητής με τον savvakos (τυχοδιώχτης) νικητης πρωτου ζευγαριου ο mpns και μονομαχει με τον savvakos παραταση εως παρασκευη περναει στην επομενη φαση ο mpns (45-352)
2. nikolaoy (στρατιώτης) vs palpos (στρατιώτης) αποκλειονται και οι δυο γιατι δεν ελαβα καμια αναφορα
3. Normal (τυχοδιώχτης) vs GgeorGee (τυχοδιώχτης) περναει στην επόμενη φάση ο GgeorGee (57-298)
4. papas21 (στρατιώτης) vs vaggelis-7 (στρατιώτης) νικητης πρωτης μονομαχιας ο papas21 (127-170) αλλα περναει στην επομενη φαση ο vaggelis-7 επειδη ο αντιπαλος δεν πραγματοποιησε την επιθεση του.
5. theodoros95 (στρατιώτης) vs vsjh (στρατιώτης) περναει στην επομενη φαση ο vsjh λογω μεγαλυτερης συνολικης ζημιας (494-492)
6. Panos1396 (εργάτης) vs black guard (στρατιώτης) ο Panos1396 δεν συμμετεχει στην διοργανωση αποκλειονται και οι δυο διοτι δεν ελαβα καμια αναφορα μονομαχιας
7. Gregorypao1 (μονομάχος) vs PrManos (τυχοδιώχτης) νικητης πρώτης μονομαχιας ο PrManos (17-107) περναει στην επομενη φαση ο PrManos διοτι ο αντιπαλος δεν πραγματοποιησε την επιθεση του
8. kaparo (εργάτης) vs tutaxamon (εργάτης) περναει στην επομενη φαση ο kaparo (67-78)


2η κατηγορία
Επίπεδα μονομαχίας: 36-45
1. sotos 2 (τυχοδιώχτης) vs mariosdimini (μονομάχος) περναει στην επομενη φαση ο sotos 2 (176-423)
2. savvas1998 (στρατιώτης) vs basilis 1 (στρατιώτης)νικητης πρωτης μονομαχιας savvas1998 (80-188) περναει στην επομενη φαση ο savvas1998 διοτι ο αντιπαλος δεν πραγματοποιησε την επιθεση του
3. stathis100 (μονομάχος) vs jamesbont2 (στρατιώτης) περναει στην επομενη φαση ο stathis100 λογω μεγαλυτερης συνολικης ζημιας (175-196)
4. bill341996 (εργάτης) vs mp-5n (στρατιώτης) περνάει στην επόμενη φάση ο mp-5n (9-399)
5. Omonoiaka9 (στρατιώτης) vs Ladose (στρατιώτης) και ο νικητης με τον pagoto n (εργάτης) νικητης του πρωτου ζευγαριου ειναι ο LADOSE(267-624) και μονομαχει με τον pagoto n περναει στην επόμενη φαση ο LADOSE (0-247)



3η κατηγορία
Επίπεδα μονομαχίας: 46-55
1. Phantom Duck3 (στρατιώτης)vs saxo130 (μονομάχος) περναει στην επομενη φαση ο Phantom Duck3 λογω μεγαλυτερης συνολικης ζημιας (387-455)
2. rafaelos1995 (εργάτης) vs zak7 (εργάτης) και ο νικητής με τον kotsantinos (τυχοδιώχτης) απο την πρωτη μονομαχια νικητης ειναι ο rafaelos1995 (393-134) και μονομαχει με τον kotsantinos περναει στην επομενη φαση ο rafaelos1995 (0-208)
3. alexki13 (στρατιώτης) vs panosgate7 (μονομάχος) περναει στην επόμενη φαση ο panosgate7 λογω μεγαλυτερης συνολικης ζημιας (291-322)
4. revolousion (τυχοδιώχτης) vs λυκομηδησ (στρατιώτης) περναει στην επομενη φαση ο ΛΥΚΟΜΗΔΗΣ (0-1640)
5. wild guns (μονομάχος) vs thanosman13 (μονομάχος) περναει στην επομενη φαση ο thanosman13 (519-596)
8. stavman (τυχοδιώχτης) vs Hoffman13 (τυχοδιώχτης) περναει στην επόμενη φάση ο Hoffman13 (62-648)
9. zoyglas (τυχοδιώχτης) vs karouDK (τυχοδιώχτης) περναει στην επομενη φαση ο karouDK (169-507)
10. Igna96 (τυχοδιώχτης) vs gaara (τυχοδιώχτης) νικητης πρωτης μονομαχιας IGNA96 (319-297) περναει στην επομενη φαση ο gaara διοτι ο αντιπαλος δεν εστειλε αναφορα της επιθεσης του
11. vasilis015 (τυχοδιώχτης) vs StiXo (τυχοδιώχτης) περναει στην επόμενη φάση ο vasilis015 (88-465)
12. 7000 (στρατιώτης)vs Songoku super sayiar (στρατιώτης) ΕΓΙΝΕ ΑΛΛΑΓΗ ΛΟΓΩ ΔΙΠΛΟΕΓΓΡΑΦΗΣ αποκλείονται και οι δυο διοτι δεν έλαβα καμια αναφορά μαχης


4η κατηγορία
Επίπεδα μονομαχίας: 56-65
1. Hungs(τυχοδιώχτης)vs Kunka (τυχοδιώχτης) αποκλείονται και οι δυο διοτι δεν έλαβα καμια αναφορά μαχης
2. ser listis (εργάτης)vsxarat (μονομάχος)αποκλείονται και οι δυο διοτι δεν έλαβα καμια αναφορά μαχης
3. geo36(μονομάχος)vsntzab(τυχοδιώχτης) περναει στην επομενη φαση ο ntzab (206-534)
4. hrysos. (στρατιώτης)vs antreasole (μονομάχος) νικητης πρωτης μονομαχιας ο hrysos. (164-330) περνάει στην επόμενη φαση ο antreasole λογω ότι ο αντιπαλος δεν εκανε την επιθεση του
5. Aygo (τυχοδιώχτης)vs dolores koynamoyta (τυχοδιώχτης) περναει στην επομενη φαση ο AYGO λογω μεγαλυτερης συνολικης ζημιας (711-1053)
6. CrazyShooter (εργάτης)vsLoukeilouk(μονομάχος)περναει στην επομενη φαση ο CrazyShooter (315-796)
7. Aztek4ever (τυχοδιώχτης)vs Aspaa(εργάτης) νικητης πρωτης μονομαχίας ο Aztek4ever (63-666) περνάει στην επόμενη φάση ο Aztek4ever διοτι δεν υπήρξε δευτερη μονομαχία
8. ionikos1(στρατιώτης) vs vaggos17(τυχοδιώχτης) περνάει στην επόμενη φάση ο vaggos17 (214-959)
9. angekos (τυχοδιώχτης)vsApAiXtOs95(εργάτης) περνάει στην επόμενη φάση ο angekos λογω μεγαλύτερης συνολικής ζημιας (469-518)
10. Klid isthood10(στρατιώτης)vstiramolas7 (στρατιώτης)περναει στην επομενη φαση ο tiramolas7 λογω μεγαλυτερης συνολικης ζημιας (324-899)
11. panoulis2010(τυχοδιώχτης)vsthodoriskafe (μονομάχος)περναει στην επομενη φαση ο panoulis2010 λογω μεγαλυτερης συνολικης ζημιας (520-484)
12. Darrell(στρατιώτης)vs kolinos(στρατιώτης) περναει στην επομενη φαση ο Darrell (155-949)



5η κατηγορία
Επίπεδα μονομαχίας: 66-75
1. CrazyLucifer(στρατιώτης)vsSfaGeaS 319(στρατιώτης) περναει στην επομενη φαση ο SfaGeaS 319 (338-603)
2. Nikiforos4(στρατιώτης)vsteomil(στρατιώτης) νικητης πρωτης μονομαχιας teomil (623-802) περναει στην επόμενη φάση ο teomil διοτι δεν υπηρξε δευτερη μονομαχία
3. losskik (στρατιώτης)vsconstantinos-pao(στρατιώτης) περναει στην επόμενη φαση ο constantinos-pao (308-653)
4. Lucky PaLuke(τυχοδιώχτης) vslevani82 (τυχοδιώχτης)περναει στην επομενη φαση ο Lucky PaLuke λογω μεγαλυτερης συνολικης ζημιας (429-997)
5. alegianis(στρατιώτης)vsmagitis(εργάτης) περναει στην επόμενη φάση ο alegianis λογω μεγαλυτερης συνολικης ζημιας (495-575)
6. Babis23 (στρατιώτης)vsekiman (μονομάχος) περνάει στην επόμενη φάση ο Babis23 (286-1393)
7. molias(τυχοδιώχτης)vs **ougk** (τυχοδιώχτης)περναει στην επόμενη φαση ο molias λογω μεγαλυτερης συνολικης ζημιας (818-793)
8. 2-pac (μονομάχος) vs ziou (μονομάχος) και ο νικητής με τον superpanos2 (στρατιώτης)νικητης πρωτης μονομαχιας πρωτου ζευγαριου ziou (190-280) περναει στην επόμενη φάση ο ziou αφου δεν έλαβα καμια αλλη μονομαχια
9. G.Nick(στρατιώτης)vsaeksoxos(στρατιώτης) νικητης πρωτης μονομαχιας ο G.Nick (101-234) περναει στην επομενη φαση ο G.Nick με μια μονομαχια διοτι ο aeksoxos δηλωσε οτι δεν θελει να μονομαχησει
10. Cros (μονομάχος)vs Malc. (μονομάχος) νικητης πρωτης μονομαχιας CROS (49-730) περναει στην επομενη φαση ο CROS με μια μονομαχια διοτι ο αντιπαλος δεν πραγματοποιησε την επιθεση του




6η κατηγορία
Επίπεδα μονομαχίας: 76-85
1. Pennytakis07(τυχοδιώχτης)vsMAIKWOLF (τυχοδιώχτης)περναει στην επομενη φαση ο Pennytakis07 χωρις μονομαχια λογω του οτι ο αντιπαλος ειναι σε κατασταση διακοπων
2. free bird (στρατιώτης) vs whocares (μονομάχος) περναει στην επομενη φαση ο free bird χωρις μονομαχια λογω του οτι ο αντιπαλος ειναι σε κατασταση διακοπων
3. LazyKat (στρατιώτης) vs melaxroinos82 (στρατιώτης) περναει στην επομενη φαση ο melaxroinos82 (1139-2053)
4. Anatolios Tekton2 (τυχοδιώχτης) vs Gouzgounis (στρατιώτης) νικητης πρωτης μονομαχιας Gouzgounis (564-900) περναει στην επομενη φαση ο Gouzgounis με μια μονομαχια λογω του οτι ο αντιπαλος δεν πραγματοποιησε την επιθεση του
5. litisexy (μονομάχος)vs D.n. (τυχοδιώχτης) περναει στην επομενη φαση ο LitiSexy (664-1455)
6. Divisor (τυχοδιώχτης)vs lepouras (εργάτης) περνάει στην επόμενη φάση ο lepouras (212-1784)
7. Epikirigmenos(τυχοδιώχτης)vs stelkal (μονομάχος)περναει στην επόμενη φάση ο Epikirigmenos (752-1280)
8. D3thelor (τυχοδιώχτης)vscharlie prince (εργάτης) περναει στην επομενη φαση ο Charlie prince (110-1109)
9. mariospan87(στρατιώτης) vs giorgos890 (μονομάχος) περναει στην επόμενη φάση ο giorgos890 (461-952)
10. Dimi97 (στρατιώτης) vs gliodistipos (στρατιώτης) περναει στην επομενη φαση ο Gliodistipos λογω μεγαλυτερης συνολικης ζημιας (1018-899)
11. Williams D (στρατιώτης) vs doukas (στρατιώτης) περναει στην επομενη φαση ο DOUKAS λογω μεγαλυτερης συνολικης ζημιας (1335-1372)
12. Gbatsis (τυχοδιώχτης) vs fonias14 (στρατιώτης) περναει στην επομενη φαση ο fonias14 λογω μεγαλυτερης συνολικης ζημιας (651-1435)
13. galleti 85 (στρατιώτης) vs Kapsenboy (στρατιώτης) περναει στην επόμενη φάση ο kapsenboy λογω μεγαλυτερης συνολικης ζημιας (1432-1308)
14. maxios (στρατιώτης) vs mamalos513 (στρατιώτης) περναει στην επομενη φαση ο mamalos513 (1294-738)



7η κατηγορία
Επίπεδα μονομαχίας: 86-99
1. sahelis (στρατιώτης)vsgerakos (στρατιώτης) περναει στην επομενη φαση ο gerakos λογω μεγαλυτερης συνολικης ζημιας (1802-1438)
2. PwnedByNighty (μονομάχος) vs AsprosLukos (στρατιώτης) περναει στην επομενη φαση ο AsprosLukos λογω μεγαλυτερης συνολικης ζημιας (1159-1281)
3. Chtistis(εργάτης)vs Kostig (στρατιώτης) αποκλείονται και οι δυο αφου δεν ελαβα καμια αναφορα μονομαχιας
4. Patr0N(στρατιώτης)vs tsaldarakos (στρατιώτης) περναει στην επόμενη φάση ο Patr0N λόγω μεγαλύτερης προκληθείσας ζημιας (1542-1268)
5. Dism (μονομάχος)vsailoyros (στρατιώτης)περναει στην επόμενη κατηγορια ο ailoyros (441-1840)
6. nikos1981 (τυχοδιώχτης)vsFassaris (στρατιώτης) περνάει στην επόμενη φάση ο Fassaris (749-1398)
7. kamikazi77 (στρατιώτης) vs eldorado (στρατιώτης) περναει στην επομενη φαση ο ELDORADO (1265-1643)
8. dr.stritzis (μονομάχος) vs tiesto30 (στρατιώτης) περναει στην επομενη φαση ο Dr.Stritzis (400-1412)
9. pimpe de oro(τυχοδιώχτης)vsDmcmarios(στρατιώτης) περνάει στην επόμενη φάση ο pimpe de oro (1523-2273)
10. nikos-f7 (στρατιώτης)vsJohy2(στρατιώτης) περναει στην επομενη φαση ο Johy2 (1239-1033)
11. Petrozza(μονομάχος)vsTsaras (μονομάχος) περνάει στην επόμενη φάση ο Petrozza (466-635)
12. critical hit (στρατιώτης)vs D0miNat0R(στρατιώτης) περναει στην επομενη φαση ο Critical Hit (1510-1890)
13. zobilos(στρατιώτης)vsblum(στρατιώτης) περναει στην επόμενη φάση ο blum λογω μεγαλύτερης συνολικης ζημιας (538-613)
14. texas joe(μονομάχος)vsmixalis 2(στρατιώτης)περναει στην επομενη φαση ο mixalis 2 λογω μεγαλυτερης συνολικης ζημιας (739-865)
15. mixelakos(στρατιώτης)[Ivs[/I]lakoras (στρατιώτης) περναει στην επομενη φαση ο Lakoras (547-710)
16. stilleto(στρατιώτης) vs malaganas(στρατιώτης) περναει στην επομενη φαση ο malaganas (883-1530)
17. to kokkino tsakali (στρατιώτης)vsTmb(μονομάχος) περναει στην επομενη φαση ο TMB (1041-1554)
18. kokoui(στρατιώτης)vs johnyps(στρατιώτης)και ο νικητης με τον maik907(μονομάχος) νικητης πρώτου ζευγαριου ο johnyps (342-1168)και μονομαχεί με τον maik907, η μονομαχια με τον maik907 εγινε και περνάει στην επόμενη φάση ο johnyps (436-1444)


8η κατηγορία
Επίπεδα μονομαχίας: 100-125
1.newboufos(στρατιώτης) vsimbakos (στρατιώτης) περναει στην επομενη φαση ο newboufos (1554-741)
2.tesk(στρατιώτης)vskirilatis(στρατιώτης) περναει στην επόμενη φαση ο tesk λογω μεγαλυτερης συνολικης ζημιας (1332-1214)
3.Totengraber(στρατιώτης) vs Stelano (τυχοδιώχτης) νικητης πρωτης μονομαχιας stelano (104-466) περναει στην επόμενη φαση ο stelano λογω οτι ο αντιπαλος δεν πραγματοποιησε την επιθεση του
4.greyhawk(στρατιώτης)vs Takanola (στρατιώτης) περναει στην επομενη φαση ο Takanola (307-1131)
5.ksemparkakos (εργάτης)vsmelenmaria (στρατιώτης) περναει στην επόμενη φαση ο melenmaria (1259-1763)
6.poumplios(τυχοδιώχτης)vs narnia(στρατιώτης) περναει στην επομενη φαση ο poumplios (381-947)
7.Apoelli3(στρατιώτης)vskensh1n(στρατιώτης) νικητης πρώτης μονομαχίας ο kensh1n (406-1114) περναει στην επομενη φαση ο kensh1n διοτι ο αντιπαλος δηλωσε οτι δεν θα συμμετεχει στο τουρνουα




ΌΛΟΙ έχετε προθεσμία εως την Τετάρτη 21/07/2010 προκειμένου να πραγματοποιήσετε τις μονομαχίες οι οποίες ως γνωστό είναι δύο. Μια επίθεση και μια άμυνα.

Παρατάσεις ΔΕΝ θα δωθούν για κανένα λόγο εκτος απο τους παίχτες που έχουν κληρωθεί να κάνουν μονομαχία με νικητή πρώτου ζεύγους.

Τις αναφορές σας θα τις στέλνετε στο παιχνίδι στο όνομα ζatara ( ο χαρακτήρας μου στον κ4)Σας παρακαλώ να μου γράφετε και την κατηγορία σας για να είναι πιο εύκολο να σας τσεκάρω.

Σχετικα με τις μονομαχίες ισχύουν οι γνωστοί κανόνες.

1. Περνάει στην επόμενη φάση ο παίχτης με 2 νίκες
2. Σε περίπτωση μιας νίκης και μιας ήττας περνάει στην επόμενη φάση ο παίχτης με την περισσότερη προκληθείσα ζημιά.
3. Σε περίπτωση που κάποιος παίχτης δεν πάει να κάνει την επίθεση του προκρίνετε ο αντίπαλος ακόμα και αν στην πρώτη μονομαχία υπήρχε νίκη
4. Σε περίπτωση που παίχτης μιλήσει ειρωνικά, υβριστικά κλπ στον αντίπαλο και γίνει κατηγορία ο παίχτης θα αποκλειστεί απο την διοργάνωση.
5. τα επίπεδα δημιουργήθηκαν με βάση το επίπεδο που δηλώσατε κατά την εγγραφή σας στο τουρνουα. Λογικό είναι κάποιοι να έχουν αλλάξει μέσα σε κάποιες μέρες για αυτό μην κάνετε παράπονα

Σχόλια για το τουρνουα ΕΔΩ
ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ!!!!!!
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

joahna

Guest
εγινε αλλαγη στην 3η και 5η κατηγορία...

παρακαλώ ενημερωθείτε για τους αντιπάλους σας
 

joahna

Guest
καλησπερα

Λογω του ότι δεν εχω δει καποιες αναφορες μονομαχιων γιατι δεν μου τις κανετε δημοσιες (grrrr) εχετε όλοι παραταση εως την Παρασκευη 23/07/2010 και ωρα 12 το βραδυ.

Σας παρακαλω οταν στελνετε αναφορες να τις κανετε δημοσιες για να μπορω να τις δω.

Αν δεν γνωριζετε πως τοτε να μου στειλετε μηνυμα να σας βοηθησω.

Επισης υπαρχουν καποια ζευγαρια που δεν εχω λαβει καμια αναφορα...σε περιπτωση που μεχρι το περας της προθεσμιας εξακολουθω να μην εχω αναφορα τα ατομα αυτα θα αποκλειστουν.

Ευχαριστω
 

joahna

Guest
ζευγαρια δευτερης φασης τουρνουα

1η ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

1. mpns (μονομάχος)vs GgeorGee(τυχοδιώχτης) περναει στην επομενη φαση ο mpns (284-52)
2. vaggelis-7(στρατιώτης)vs vsjh (στρατιώτης) περνάει στην επόμενη φάση ο vaggelis-7 λόγω μεγαλύτερης συνολικής ζημιάς (360-365)
3. PrManos (τυχοδιώχτης)vs kaparo(εργάτης) περναει στην επομενη φαση ο PrManos (673-44)

2η ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

1. sotos 2 (τυχοδιώχτης) vs savvas1998 (στρατιώτης) και ο νικητης με τον mp-5n(στρατιώτης) ο savvas1998 παραιτηθηκε απο την διοργανωση οποτε ο sotos2 μονομαχει με τον mp-5n περναει στην επόμενη φαση ο sotos 2 (341-425)
2. stathis100 (μονομάχος) vs Ladose (στρατιώτης) περναει στην επομενη φαση ο LADOSE (109-489)

3η ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

1. Phantom Duck3 (μονομάχος) vs thanosman13 (μονομάχος) περναει στην επόμενη φαση ο Phantom Duck3 ακομα και με ηττα γιατι ο αντιπαλος δεν ηρθε να κανει την επιθεση του (322-126)
2. rafaelos1995 (εργάτης) vs panosgate7 (μονομάχος) περναει στην επομενη φαση ο rafaelos1995 (156-812)
3. karouDK (τυχοδιώχτης) vs Hoffman13 (τυχοδιώχτης) νικητης της πρωτης μονομαχιας ο Hoffman13 (281-345) περνάει στην επόμενη φάση ο Hoffman13 επειδη ο αντιπαλος δεν πραγματοποίησε την επιθεση του
4. gaara (τυχοδιώχτης) vs vasilis015 (τυχοδιώχτης) και ο νικητης με τον ΛΥΚΟΜΗΔΗΣ(στρατιώτης) περναει στην επόμενη φάση ο ΛΥΚΟΜΗΔΗΣ (225-1638)

4η ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

1. ntzab (τυχοδιώχτης) vs hrysos. (μονομάχος) περναει στην επόμενη φαση ο hrysos. (243-674)
2. Aygo (τυχοδιώχτης) vs CrazyShooter (εργατης) περναει στην επομενη φαση ο CrazyShooter (877-182)
3. Aztek4ever (εργάτης) vs vaggos17 (τυχοδιώχτης) νικητης πρωτης μονομαχιας ο vaggos17 (592-750) περναει στην επόμενη φαση ο vaggos17 με μια νικη λογω μη επιθεσης του αντιπαλου
4. angekos (τυχοδιώχτης) vs tiramolas7 (στρατιώτης) περναει στην επόμενη φαση ο angekos διοτι ο tiramolas7 ειναι αποκλεισμενος απο το παιχνιδι
5. panoulis2010 (τυχοδιώχτης) vs Darrell (στρατιώτης) νικητης πρωτης μονομαχιας ο Darrell (106-734) περναει στην επομενη φαση ο Darrell επειδή ο αντίπαλος δεν πραγματοποίησε την επίθεση του.

5η ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

1. SfaGeaS 319 (στρατιώτης) vs constantinos-pao (στρατιώτης) περναει στην επομενη φαση ο constantinos-pao (669-150)
2. teomil (στρατιώτης) vs alegianis (στρατιώτης) περναει στην επομενη φαση ο teomil (993-732)
3. Lucky PaLuke (τυχοδιώχτης) vs molias (τυχοδιώχτης) περναει στην επομενη φαση ο molias (70-1249)
4. Babis23 (στρατιώτης) vs ziou (μονομάχος) περναει στην επομενη φαση ο Babis23 (533-930)
5. G.Nick (στρατιώτης) vs Cros (μονομάχος) περναει στην επομενη φαση ο CROS (1127-235)

6η ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

1. Pennytakis07 (τυχοδιώχτης) vs Epikirigmenos (τυχοδιώχτης) περναει στην επομενη φαση ο Epikirigmenos λογω μεγαλυτερης συνολικης ζημιας (824-1295)
2. free bird (στρατιώτης) vs melaxroinos82 (στρατιώτης) περναει στην επομενη φαση ο melaxroinos82 (430-1064)
3. gliodistipos (στρατιώτης) vs mamalos513 (στρατιώτης) περναει στην επομενη φαση ο mamalos513 λογω μεγαλυτερης συνολικης ζημιας (1118-1288)
4. Gouzgounis (στρατιώτης) vs doukas (στρατιώτης) περναει στην επομενη φαση ο DOUKAS λογω μεγαλυτερης συνολικης ζημιας (1694-1703)
5. litisexy (μονομάχος) vs giorgos890 (μονομάχος) περναει στην επομενη φαση ο giorgos890 λογω μεγαλυτερης συνολικης ζημιας (1203-1293)
6. lepouras (εργάτης) vs charlie prince (εργάτης) περναει στην επομενη φαση ο Charlie prince λογω μεγαλυτερης συνολικης ζημιας (604-621)
7. fonias14 (στρατιώτης) vs Kapsenboy (στρατιώτης) περναει στην επόμενη φαση ο fonias14 λογω μεγαλυτερης συνολικης ζημιας (680-1182)


7η ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

1. gerakos (στρατιώτης) vs dr.stritzis (στρατιώτης) νικητης πρωτης μονομαχιας Dr.Stritzis (255-596) περναει στην επομενη φαση ο Dr.Stritzis επειδη ο αντιπαλος δεν εκανε την επιθεση του
2. AsprosLukos (στρατιώτης) vs Fassaris (στρατιώτης) περναει στην επομενη φαση ο Fassaris λογω μεγαλυτερης συνολικης ζημιας (1258-1142)
3. Patr0N (στρατιώτης) vs Johy2 (στρατιώτης) περναει στην επομενη φαση ο Patr0N λογω μεγαλυτερης συνολικης ζημιας (1381-1599)
4. Petrozza (μονομάχος) vs eldorado (στρατιώτης) περναει στην επομενη φαση ο ELDORADO (323-1558)
5. blum (στρατιώτης) vs Tmb (μονομάχος) περναει στην επόμενη φάση ο blum (1635-1827)
6. pimpe de oro (τυχοδιώχτης) vs critical hit (στρατιώτης) και ο νικητης με τον johnyps(στρατιώτης) περναει στην επόμενη φαση ο johnyps (1332-1648)
7. lakoras (στρατιώτης) vs mixalis 2 (στρατιώτης) αποκλείονται και οι δυο επειδή δεν έλαβα καμία αναφορά μονομαχιών.
8. ailoyros (στρατιώτης) vs malaganas (στρατιώτης) περναει στην επομενη φαση ο ailoyros λογω μεγαλυτερης συνολικης ζημιας (307-349)

8η ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

1. newboufos [/B] (στρατιώτης) vs tesk [/B] (στρατιώτης) περναει στην επομενη φαση ο tesk (1764-907)
2. Stelano (τυχοδιώχτης) vs Takanola (στρατιώτης) περναει στην επόμενη φάση ο Takanola λογω μεγαλύτερης συνολικής ζημιάς (1232-1457)
3. melenmaria (στρατιώτης) vs kensh1n (στρατιώτης) και ο νικητης με τον poumplios(τυχοδιώχτης) η melenmaria μονομαχει με τον poumplio καθοτην η kensh1n ειναι σε διακοπες. περνάει στην επόμενη φάση η melenmaria (620-2533)




Οι μονομαχίες θα γίνουν απο την Τρίτη 27/07/2010 και ωρα 00:00 εως και Δευτερα 01/08/2010 και ώρα 23:59

Οι μονομαχίες θα είναι δυο οπως και στην πρωτη φαση, μια επιθεση και μια αμυνα και οι αναφορες θα σταλουν σε εμενα με ταχυδρομειο στο όνομα ζatara

Εβαλα επιτηδες την αρχη της δευτερης φασης την τριτη ετσι ωστε αν υπαρχει οποιοδηποτε προβλημα με τα ζευγαρια να εχει λυθει. Μονομαχιες πριν την τριτη και μετα την επομενη δευτερα δεν θα ληφθουν υποψην

Υπαρχει χρονος ακομα και για αυτους που ειναι λυποθημοι ή εκτος πολης και θελουν 24 ωρες να ενταχθουν για να γινουν οι μονομαχιες.

Παρακαλω ενημερωθειτε για τους αντιπαλους σας

Καλη επιτυχια σε ολους!!!
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

joahna

Guest
μετα απο διευκρινησεις εγιναν αλλαγες στα ζευγαρια 1 της 3ης και 4ης κατηγοριας.
 

joahna

Guest
1η ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

1. mpns (μονομάχος) vs vaggelis-7 (στρατιώτης) και ο νικητής με τον PrManos (τυχοδιώχτης) νικητής του πρώτου ζευγαριού είναι ο mpns (96-538) νικητης του δευτερου ζευγαριου ο PrManos (453-94)
1ος νικητής της 1ης κατηγορίας ο PrManos. Έπαθλο 300 σβολοι χρυσού
2ος νικητής της 1ης κατηγορίας ο mpns. Έπαθλο 100 σβολοι χρυσού.
===============================================================================

2η ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
1. sotos 2 (τυχοδιώχτης) vs Ladose (στρατιώτης) νικητής ο sotos 2 (158-371)
1ος νικητής της 1ης κατηγορίας ο sotos 2 . Έπαθλο 300 σβολοι χρυσού
2ος νικητής της 1ης κατηγορίας ο Ladose . Έπαθλο 100 σβολοι χρυσού.
===============================================================================

3η ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
1. Phantom Duck3 (στρατιώτης) vs rafaelos1995 (εργάτης) περναει στην επόμενη φάση ο Phantom Duck3 (391-688)
2. Hoffman13 (τυχοδιώχτης) vs ΛΥΚΟΜΗΔΗΣ (στρατιώτης) περνάει στην επόμενη φάση ο ΛΥΚΟΜΗΔΗΣ (280-1341)
===============================================================================

4η ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
1. hrysos. (μονομάχος) vs angekos (τυχοδιώχτης) νικητης πρώτης μονομαχίας ο hrysos. (962-131) αλλά περνάει στην επόμενη φάση ο angekos καθως ο αντίπαλος δεν πραγματοποίησε την επίθεση του
2. vaggos17 (τυχοδιώχτης) vs CrazyShooter (εργάτης) και ο νικητής με τον Darrell (στρατιώτης) νικητής του πρώτου ζευγαριού είναι ο vaggos17 (1547-1133) και μονομαχεί με τον darrel. Περνάει στην επόμενη φάση ο Darrell (438-823)
===============================================================================

5η ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
1. constantinos-pao (στρατιώτης) vs teomil (στρατιώτης) περναει στην επόμενη φάση ο teomil λογω μεγαλύτερης συνολικής ζημιάς (509-603)
2. molias (τυχοδιώχτης) vs Babis23 (στρατιώτης) και ο νικητής με τον Cros (μονομάχος) νικητης πρωτου ζευγαριου ο molias (196-325) και μονομαχει με τον CROS. περναει στην επόμενη φαση ο CROS (208-957)
===============================================================================

6η ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
1. Epikirigmenos (τυχοδιώχτης) vs fonias14 (στρατιώτης) και ο νικητης με τον charlie prince (εργάτης) νικητής του πρώτου ζευγαριου είναι ο Epikirigmenos (868-1025) ο οποίος όμως παραιτήθηκε απο την διοργάνωση οπότε και ο fonias14 μονομαχεί με τον charlie prince. Περναει στην επόμενη φάση ο Charlie prince με μία νίκη έναντι του fonias14 (1033-338) επειδή ο αντίπαλος παραιτήθηκε απο την διοργάνωση
2. melaxroinos82 (στρατιώτης) vs doukas (στρατιώτης) περνάει στην επόμενη φάση ο melaxroinos82 (851-2185)
3. mamalos513 (στρατιώτης) vs giorgos890 (μονομάχος) περνάει στην επόμενη φάση ο giorgos890 (1445-1765)
===============================================================================

7η ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
1. dr.stritzis (στρατιώτης) vs blum (στρατιώτης) και ο νικητής με τον johnyps (στρατιώτης) o blum παραιτήθηκε απο την διοργανωση οπότε ο dr.stritzis μονομαχει με τον johnyps περναει στην επόμενη φάση ο Dr.Stritzis (367-864)
2. Patr0N (στρατιώτης) vs ailoyros (στρατιώτης) περνάει στην επόμενη φάση ο ailoyros λόγω μεγαλύτερης συνολικής ζημιάς (948-1243)
3. eldorado (στρατιώτης) vs Fassaris (στρατιώτης) περναει στην επόμενη φάση ο ELDORADO (956-1337)
===============================================================================

8η ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
1. tesk (στρατιώτης) vs Takanola (στρατιώτης) και ο νικητης με την melenmaria (στρατιώτης) νικητης πρωτου ζευγαριου ο Takanola (374-1369) και μονομαχεί με την melenmaria νικήτρια του δευτερου ζευγαριού και της 8ης κατηγορίας του τουρνουα η melenmaria (1511-2757)
1ος νικητής της 8ης κατηγορίας ο melenmaria . Έπαθλο 300 σβολοι χρυσού
2ος νικητής της 8ης κατηγορίας ο Takanola . Έπαθλο 100 σβολοι χρυσού.

Οι μονομαχίες θα γίνουν απο Τρίτη 10/08/2010 και ώρα 00:00 εως και Τρίτη 17/08/2010 και ώρα 23:59

Οι μονομαχίες θα είναι δυο οπως και στις προηγούμενες φάσεις, μια επιθεση και μια αμυνα και οι αναφορες θα σταλουν σε εμενα με ταχυδρομειο στο όνομα ζatara.

Η μόνη διαφορά είναι ότι πλέον η μέρα της επιθεσης θα είναι κανονισμένη και αυτό διότι πλέον τα ζευγάρια είναι λίγα και αυτό είναι κάτι που μπορεί να ελεγχθει σε περίπτωση καταγγελίας. Τονίζεται ότι αναφερόμαστε στην μέρα στην επίθεσης και όχι στην ώρα...οπότε παρακαλώ να μην υπάρχουν μηνυματα του στυλ είχαμε πει στις 7 και ήρθε στις 7 παρα 10. Οφείλετε εφόσον γνωρίζετε την μέρα που θα σας γίνει η επίθεση να είστε προετοιμασμένοι.

Μονομαχιες πριν την τριτη και μετα την επομενη δευτερα δεν θα ληφθουν υποψην

Υπαρχει χρονος ακομα και για αυτους που ειναι λυποθημοι ή εκτος πολης και θελουν 24 ωρες να ενταχθουν για να γινουν οι μονομαχιες.

Παρακαλω ενημερωθειτε για τους αντιπαλους σας

Καλη επιτυχια σε ολους!!!
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

joahna

Guest
1η ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

1ος νικητής της 1ης κατηγορίας ο PrManos. Έπαθλο 300 σβολοι χρυσού
2ος νικητής της 1ης κατηγορίας ο mpns. Έπαθλο 100 σβολοι χρυσού.

===============================================================================

2η ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

1ος νικητής της 2ης κατηγορίας ο sotos 2 . Έπαθλο 300 σβολοι χρυσού
2ος νικητής της 2ης κατηγορίας ο Ladose . Έπαθλο 100 σβολοι χρυσού.

===============================================================================

3η ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
1. Phantom Duck3 (στρατιώτης) vs ΛΥΚΟΜΗΔΗΣ (στρατιώτης) νικητής ο ΛΥΚΟΜΗΔΗΣ (1357-332)

1ος νικητής της 3ης κατηγορίας ο ΛΥΚΟΜΗΔΗΣ . Έπαθλο 300 σβολοι χρυσού
2ος νικητής της 3ης κατηγορίας ο Phantom Duck3 . Έπαθλο 100 σβολοι χρυσού.

===============================================================================

4ηΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

1. angekos (τυχοδιώχτης) vs Darrell (στρατιώτης) νικητης ο Darrell (821-461)

1ος νικητής της 4ης κατηγορίας ο Darrell . Έπαθλο 300 σβολοι χρυσού
2ος νικητής της 4ης κατηγορίας ο angekos. Έπαθλο 100 σβολοι χρυσού.

===============================================================================

5η ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
1. Cros (μονομάχος) vs teomil (στρατιώτης)

Σε περίπτωση που οι αντίπαλοι δεν μπορούν να κάνουν την μονομαχία λόγω ότι ο CROS εχει ανέβει σημαντικά επίπεδο μονομαχίας οι δύο αντίπαλοι θα μοιραστούν τους σβόλους χρυσού.

επειδή οι αντίπαλοι δεν ''βλέπονταν'' προκειμένου να γίνει η μονομαχία θα μοιραστούν και οι δυο το έπαθλο των 200 σβόλων χρυσού.


1ος νικητής της 5ης κατηγορίας ο Cros . Έπαθλο 200 σβολοι χρυσού
2ος νικητής της 5ης κατηγορίας ο teomil. Έπαθλο 200 σβολοι χρυσού.

===============================================================================

6η ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
1. melaxroinos82 (στρατιώτης) vs giorgos890 (μονομάχος) και ο νικητης με τον charlie prince (εργάτης) νικητής πρώτου ζευγαριου ο melaxroinos82 (1621-1734) και μονομαχεί με τον charlie prince. Νικητής δεύτερου ζευγαριου και της κατηγορίας ο Charlie prince (1580-780)


1ος νικητής της 6ης κατηγορίας ο charlie prince. Έπαθλο 300 σβολοι χρυσού
2ος νικητής της 6ης κατηγορίας ο melaxroinos82 . Έπαθλο 100 σβολοι χρυσού.

===============================================================================

7η ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
1. dr.stritzis (στρατιώτης) vs eldorado (στρατιώτης) και ο νικητής με τον ailoyros (στρατιώτης) νικητής πρώτου ζευγαριου ο Dr.Stritzis (303-712) και μονομαχεί με τον ailoyros. Νικητής δευτερου ζευγαριου και της κατηγορίας ο dr.stritzis (383-1705)


1ος νικητής της 7ης κατηγορίας ο dr.stritzis. Έπαθλο 300 σβολοι χρυσού
2ος νικητής της 6ης κατηγορίας ο ailoyros. Έπαθλο 100 σβολοι χρυσού.

===============================================================================

8η ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

1ος νικητής της 8ης κατηγορίας ο melenmaria . Έπαθλο 300 σβολοι χρυσού
2ος νικητής της 8ης κατηγορίας ο Takanola . Έπαθλο 100 σβολοι χρυσού.




Οι μονομαχίες θα γίνουν απο Παρασκευή 27/08/2010 έως και Παρασκευή 03/09/2010

Οι μονομαχίες θα είναι δυο οπως και στις προηγούμενες φάσεις, μια επιθεση και μια αμυνα και οι αναφορες θα σταλουν σε εμενα με ταχυδρομειο στο όνομα ζatara.

Και οι δυο μονομαχίες θα ειναι κατόπιν συννενόησης τουλάχιστον για την ημέρα που θα πραγματοποιηθούν.

Τα έπαθλα για τους νικητές όλων των κατηγοριών θα δωθούν μόλις ανακοινωθούν και οι υπόλοιποι νικητές για αυτό σας παρακαλω μην στέλνετε μηνυματα πάνω σε αυτό το θέμα.
Παρακαλω ενημερωθειτε για τους αντιπαλους σας

Καλη επιτυχια σε ολους!!!
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.