ελληνικές πόλεις σε ξένους κόσμους...

  • Δημιουργός θέματος Bernard
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser

Guest
μάγκες καλησπέρα!

θα ήθελα να ρωτήσω εάν υπάρχουν ελληνικές πόλεις σε ξένους κόσμους, και πως μπορώ να επικοινωνήσω με τους υπεύθυνους των πόλεων.

ευχαριστώ!
 

DeletedUser

Guest
μάγκες καλησπέρα!

θα ήθελα να ρωτήσω εάν υπάρχουν ελληνικές πόλεις σε ξένους κόσμους, και πως μπορώ να επικοινωνήσω με τους υπεύθυνους των πόλεων.

ευχαριστώ!

1)υπαρχουν
2)μεσω προσωπικων μηνυματων

πιστευω να απαντησα σε ολα σου τα ερωτηματα...
 

DeletedUser184

Guest
Προσωπικά έχω 2 πόλεις τελιωμένες(τις τελίωσα εγώ μέχρι τους 40,000 ποντους την 1η και με βοήθησε ενας αλλος Ελλήνας και τέλιωσα και τα αλλα 2 επίπεδα οπλοποιού και στην άλλη με βοήθησε σχεδόν σε όλη την κατασκευή της) στον κόσμο 4 με πολύ καλά αντικείμενα..Οποιος θέλει να έρθει στην πόλη η να μείνει η για πάσο..Μαλιστά χρείαζομαι και εναν για δήμαρχο..Ευχαριστώ..Θα με βρείτε στον ξένο με το όνομα anorthosi1911..
 

DeletedUser

Guest
Έχω εγώ πόλη στον 6 και 2 πολεις στον 5... :p

στον 6 την προσεχει ο κουπερ προς το παρον.

Just look for "Cooper" in the player rankings and you'll find a player who is in a town that starts from "Dead" and in world 5 look for "Shooter' in the town rankings and you'll find 2 towns!
 

DeletedUser

Guest
υπαρχει κανενας ελληνας στον αγγλικο κοσμο του net Briscoe?
 

DeletedUser3473

Guest
μια απορια...ξενες πολεις σε ελληνικους κοσμους εχει?
 

DeletedUser

Guest
μια απορια...ξενες πολεις σε ελληνικους κοσμους εχει?

ναι,θυμαμαι μια πολη που ειχε θιξει το θεμα σχετικα με fyrom,δεν ξερω αν ηταν απο ελληνες ή απο ξενους,παντως δεν εμοιαζε ελληνικη...
 

DeletedUser

Guest
οποιο παιχτακι γουσταρει καλη πολη στον ΑΡΙΖΟΝΑ..
να μου στειλει μηνημα GR-SoljaBoy ingame..

η πολη λεγεται: The Greeks Alpha.. και ειναι τελιωμενη.

ευχαριστω
 

DeletedUser

Guest
οποιο παιχτακι γουσταρει καλη πολη στον αριζονα..
να μου στειλει μηνημα gr-soljaboy ingame..

η πολη λεγεται: The greeks alpha.. και ειναι τελιωμενη.

ευχαριστω

για οσους δν ξερουν ο αριζονα ειναι κοσμος στον αγγλικο σερβερ με διπλη ταχυτητα.
 

DeletedUser2993

Guest
ναι,θυμαμαι μια πολη που ειχε θιξει το θεμα σχετικα με fyrom,δεν ξερω αν ηταν απο ελληνες ή απο ξενους,παντως δεν εμοιαζε ελληνικη...

εγω που επαιζα στον αγγλικο σε ελληνικη πολη , ειχαμε εχθρους μια υπερσυμαχια ρωσσων !:eek::eek:
 

DeletedUser

Guest
κοσμο 14,που τον λενε Briscoe παιζει κανενας?

εχω κανει μια πολη εδω και λιγο καιρο
 

DeletedUser

Guest
I think that no one has the time to open new accounts in the summer and play in other worlds :)
 
Κορυφή