διαχειρηση πολης

  • Δημιουργός θέματος george15
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser

Guest
ποιος ειναι ο καλυτερος τροπος διαχειρησης μιας πολης???:confused:
 

DeletedUser

Guest
δεν υπάρχει. αλλωστε πρέπει μόνος σου να αναπτύξεις ένα ρυθμό ανάπτυξης ανάλογα με το τι ανθρώπους έχεις βάλει μέσα.
 

DeletedUser

Guest
τι εννοείς??

αν κατάλαβα καλά εννοείσ το πώσ μεταχιρίζεσαι τα μέλη. ποιους κάνεισ διαχιριστέσ και τέτοια. πάντοσ το καλύτερο είναι η δημοκρατία. δηλαδή να μην τα αποφασίζεισ όλα εσύ αλλα να δίνεισ δικαίωμα στουσ άλλουσ να ψηφίσουν :d
 

DeletedUser

Guest
ευχαριστω για τις αποψεις σας.
___________________________
καλυτερο πιστευω κι εγω πως ειναι η δημοκρατια στις πολεις.
___________________________
αλλα ποιο θα πρεπει να ειναι το οριο των χρηματων που πρεπει να βαζεις στην πολη??? τί ειδους χαρακτηρες πρεπει να εμπιστευεσαι να βαλεις μαζι σου ως υδριτες πολης, για να εχεις το κεφαλι σου ησυχο απ'το να σου παρουν την πολη και να σε διωξουν???:confused::confused:
 

DeletedUser

Guest
ιδρυτής υπάρχει ένας: εσυ. δεν μπορείς να εμπιστεύεσαι κανέναν. πάρε από όλες τις κατηγορίες παίχτες: τυχοδιώκτες, μονομάχους, εργάτες και στρατιώτες, όλοι να έχουν ειδικευτεί σε αυτό που κάνουν και όχι να είναι κάποιος εργάτης με σθένος και σημάδι 100!!! και κατασκευή 1 ή 2! πρόσεχε ρώτα τους και μετά πράξε.
 

DeletedUser

Guest
http://gr.weststats.com/Skill_parser/

Μπορείς να ζητήσεις από κάποιον να ποστάρει στο παραπάνω site τα στατιστικά του.
Μετά να σου δώσει το link (που θα προκύψει μόλις το κάνει) και να δεις (εσύ και μόνο εσύ) τι έχει και να αποφασίσεις αν σου κάνει για την πόλη σου :)
 

DeletedUser

Guest
εχω μια πολη στον 3ο κοσμο οπου λεγεται ''Ιroquois City'' και μπαινουν παιχτες που ειναι στρατιωτες Iroquois ή αυτοι που επηθημουν να γινουν στρατιωτες. η πολη μου ειναι μικρη, περιπου 586 ποντους και θελω να την αναπτυξω πολυ. μια φορα εμπιστευτικα εναν φιλο μου τον ''deviljin'' και τον εκανα συμβουλο μαζι με εμενα. επειδη ομως σε ενα γραμμα μου εγραψα ''ιδου ο νεος υδριτης τησ πολης'' νομιζε πως θα τον εκανα μονο αυτον υδριτη και με υποβιβασε σε συμβουλο πολης.
____________________________________
εκει εγω τα πηρα στο κρανιο μαζι του γιατι νομιζα οτι πηγε να μου φαει την πολη.αλλα ευτιχως ειχε μπερδευτει. υστερα απ'αυτο το περιστατικο τον υποβιβασα σε συμβουλο πολης, και απο τοτε δεν εμπιστευομαι κανεναν. :eek::eek:
 

DeletedUser280

Guest
αθανατη ελληνικη φαρα.
το πιο σωστο ειναι να υπαρχει ενας αρχηγος.
αν ο αρχηγος ειναι σωστος απεναντι στην πολη και στα μελη της, τοτε ολα θα πηγαινουν ρολοι αν δεν ειναι τοτε αλλαξτε πολη το συντομοτερο.

μιλάω για πολη που ακολουθουν την πεπατημενη και στοχευουν στο επιπεδο που ειναι τωρα οι πειρατες.
 

DeletedUser

Guest
εμεις παντως ειμαστε 6 ιδρυτες 6-7 μελη κ μεχρι να τσεκαρουμε τους νεους τιποτα.
ολα κυλανε μια χαρα χωνουμε $ οσο περισοτερα μπορουμε κ στο φορουμ δημοκρατικα συζηταμε τι να ανεβασουμε .
δεν εχει υπαρξει κανενα προβημα ως τωρα εκτος απο μικροπραγματα πχ ενας οχι χτιστης εχτισε 2 ωρες με ενα ωραιο μηνυματακι του στυλ "βρε συ κουτο μην χτιζεις γιατι μπλα μπλα μπλα..." κ ολα μελι γαλα .
 

DeletedUser280

Guest
ψεματα. βγαζεις μια ουτοπικη εικονα προς τα εξω για να νομιζουμε εμεις οι ξεμπαρκοι πως η πολη σας ειναι παραδεισος. κατι τετοια ομως εκαναν και οι σοβιετ,και να τα χαλια τους.
μην τον πιστευετε ο καλαμιτυ τα λεει αυτα για να σας προσυλιτισει.
βρε μπας και εισαι ιεχωβάς;
 

DeletedUser

Guest
εμεις παντως ειμαστε 6 ιδρυτες 6-7 μελη κ μεχρι να τσεκαρουμε τους νεους τιποτα.
ολα κυλανε μια χαρα χωνουμε $ οσο περισοτερα μπορουμε κ στο φορουμ δημοκρατικα συζηταμε τι να ανεβασουμε .
δεν εχει υπαρξει κανενα προβημα ως τωρα εκτος απο μικροπραγματα πχ ενας οχι χτιστης εχτισε 2 ωρες με ενα ωραιο μηνυματακι του στυλ "βρε συ κουτο μην χτιζεις γιατι μπλα μπλα μπλα..." κ ολα μελι γαλα .

gia pia telia poli milas calamity (den iparxoun auta paramono sta parami8ia panta iparxoun entasis giati den eimaste oloi idioi)!
 

DeletedUser

Guest
Φίλε Blondy διαφωνώ κάθετα με την παρομίωσή σου με τα σοβιετ.Αν θες να κάνουμε μια προσωπική συζήτηση όχι τίποτα άλλο αλλά έχω συγγενείς μάρτυρες.
 

DeletedUser280

Guest
φιλε μενιο εχω κανει τοσες συζητησεις για τη σοβιετικη ενωση που αν κανω αλλη μια μα την παναγια θα ξερασω.

για οτι αλλο σοβαρο θες πολυ ευχαριστως
 

DeletedUser

Guest
Μιλαω για την hangmans Gulch ρωτηστε οποιο μελος μας θελετε κ θα σας πει !
Υπαρκτος σοσιλασισμος !
Οταν ολοι κοιτανε μπροστα δεν υπαρχει λογος να δειχνει κανεις σε κανεναν τιποτα !
ΑΝΑΡΧΙΑ !
κανε οτι θες , μην ενοχλεις κανεναν .
Οταν ακολουθεις ενα σκοπο , φροντισε να πειθαρχεις τον εαυτο σου για τον σκοπο , αλλιως δεν υπαρχει σκοπος μπορεις να πας για υπνο.
 

DeletedUser280

Guest
ουυυυυυυυυυ εισαι και κομουνιστης και ιεχωβας οοοοουυυυυυυυ.
και εγω θελω.
 
Κορυφή