δημοπρασιες αντικειμένων κοσμου 2

  • Δημιουργός θέματος joahna
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser

Guest
εδω μπορείτε να βάζετε τα αντικείμενα που θέλετε να δημοπρατήσετε στον κοσμο που παίζετε.

θα λετε το ονομα του αντικειμενου, την τιμή και το ονομα σας στο παιχνιδι.

οτιδήποτε εχει να κανει με σπαμ, κουτσομπολιο ή παζάρια θα γίνετε με πμ ή στα προφιλ σας.

τελος καλο είναι όταν το αντικειμενο σας έχει πωληθει να το δηλωνετε κανοντας ενα εντιτ στο ποστ σας.
 

DeletedUser

Guest
Παιδια λεγομαι Evender στο παιχνιδι και ψαχνω:
-σετ υπναρα(εκτος απο το μαξιλαρι και το σκουφο)
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser4433

Guest
Καλησπερα...στον κ2 λεγομαι mathematician και θελω το κομματι σημειωματος 1...εχω παρα πολλα πραγματα προς ανταλλαγη....
 

DeletedUser

Guest
γεια σας με λενε gustav εφγα ολο μου τοι φαγητο γιαυτο θελω ενα κομματι σημηηωματος νο1 και ενα βιβλιο με τραγουδια!δινετε αμοιβη!ευχαριστω μαμα!:p
 

DeletedUser

Guest
καλημέρα
και στους 5 κόσμους που είμαι παρών με το ίδιο όνομα ψάχνω ρουκέτα πυροτεχνημάτων κι αντικείμενα από το σετ του υπναρά. διαθέτω απ'την πλευρά μου άπειρα αντικείμενα προς ανταλλαγή - σε κάποιους κόσμους και σημείωμα 1.
όποιος ενδιαφέρεται ας μου στείλει μήνυμα στο παιχνίδι.
 

DeletedUser

Guest
Πουλαω το δευτερο κομματι λασπης που εχω στον κόσμο 2.

Πληροφορίες ingame στο ιδιο ονομα
 

DeletedUser

Guest
πως δουλεύει η ρημάδα η αγορά???
προσπαθώ να βάλω κάποιο αντικείμενο για πώληση και με γράφει κανονικά το μηχάνημα.... δεν κάνει τίποτα δηλαδή...

επίσης ενώ έχει επιλογή για να ψάξω για κάποια αντικείμενα όταν κάνω αναζήτηση πάλι δεν κάνει τίποτα....\τσάμπα έχτισα 4 ώρες σήμερα αγορά δηλαδή????

τι κάνω λάθος??
δουλεύει ή δε δουλεύει η ρημάδα???
 

DeletedUser482

Guest
πως δουλεύει η ρημάδα η αγορά???
προσπαθώ να βάλω κάποιο αντικείμενο για πώληση και με γράφει κανονικά το μηχάνημα.... δεν κάνει τίποτα δηλαδή...

επίσης ενώ έχει επιλογή για να ψάξω για κάποια αντικείμενα όταν κάνω αναζήτηση πάλι δεν κάνει τίποτα....\τσάμπα έχτισα 4 ώρες σήμερα αγορά δηλαδή????

τι κάνω λάθος??
δουλεύει ή δε δουλεύει η ρημάδα???

πρέπει να φτάσει τουλάχιστον επίπεδο 1 (τελειωμένο).
 

DeletedUser

Guest
είπαμε να είμαι ασχετός αλλά όχι και τόσο.... είναι ήδη 2ο επίπεδο. αλλού είναι το πρόβλημα.
 

DeletedUser2737

Guest
θελω το 78αρι οπλο οχυρου στον κοσμο 2 παρακαλω να γραψει καποιος αν το εχει:p
 

DeletedUser

Guest
πωλειται κομματι λασπης μαζι με πληροφοριες για το πως θα το πλυνεται (lol)
εχει μπει ηδη στην αγορα για τις επομενες 7 μερες..!
βαρατε να προκανετε..
 

DeletedUser

Guest
κ2 ψαχνω σκουριασμενο winchster,δινω εως 500 $ παραπανω απο την τιμη αγορα,οποιος πουλαει να μου στειλει μηνημα in game

Υ.Γ. Δεν εχω προβλημα να το βαλετε και λιγοτερο
 

DeletedUser

Guest
ψαχνω για αρκουδο οποιοσ εχει ασ μου στειλει ingame
 

DeletedUser

Guest
λοιπον παιδες ψαχνω 1.αξινα.2.δυναμιτη.3.ακριβες peacemaker.4.μαχαιρι bowie το rare ομως.5.μπλε σαλι...θα με βρειτε με ονομα thanasismen76..δινω οσο οσο...
 

DeletedUser3093

Guest
όποιος θέλει σημείωμα νο.1 να μου στείλει π.μ στο παιχνίδι να τα βρούμε...ίδιο όνομα έχω.
 

DeletedUser3093

Guest
έχω βάλει στην αγορά σημείωμα νο.1, όποιος θέλει, έβαλα τιμή χαμηλότερη από τις ήδη υπάρχουσες.
 

DeletedUser

Guest
παιδες αγοραζω η το κομματι λασπης,η το καθαρισμενο κομματι λασπης
 

DeletedUser

Guest
klid isthood10(και στο παιχνιδι)
λοιπον θελω μια αξινα(σε λογικη τιμη ελεος καπιοι το βρισκουν ευκολα)
 
Κορυφή