δεν εχω λογια

  • Δημιουργός θέματος Aspaaa
  • Ημερομηνία έναρξης
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

DeletedUser

Guest
Δεν εχω λογια πια γι αυτη την κατασταση που οποτε γουσταρετε κλεινετε τα θεματα χωρις καν να ενημερωνετε ναι δεν υπαρχει αυτο το νικ κυριε cord ειναι με 4 αααα μιας που φροντισατε οποιον δεν ξερατε απο παλια να διαγραψετε τους λογαριασμους!Δεν ειναι κατι προσωπικο ουτε απευθυνομαι πρωσωπικα απλα ξερω ατομα που ξεκινησαμε μαζι, σταματισαμε μαζι και αυτονων τα νικ υπαρχουν! Εν παση περιπτωση δεν θελω να το ξανασχολιασω αυτο!

α. το νικ ειναι Aspaaaa το νεο!
β.Δε ξερω χρυμα αν ειναι 64βιτ γιατι το πσ αυτο δεν ειναι προσωπικο μου ειναι του αντρα μου!μπορει να φταιει αυτο! Οσο για τον browser kai τα flash και τα λοιπα ειναι ολα οκ και καταβασμενα οπως τα στα αλλα πσ που υπαρχουν σπιτι μου! Τεσπα αφου δε "φταιει το παιχνιδι" δεν εχω κατι αλλο να προσθεσω! Το μονο που εχω να πω ειναι οτι στο μονο σαιτ η εφαρμογη που εχω αντιμετωπισει προβλημα ειναι το the west πουθενα αλλου γι αυτο φανταστικα οτι φταιει το the west και οχι το πσ!:w
 

DeletedUser

Guest
Το μόνο που έχεις να κάνεις αν θες να ανοίξει ένα θέμα είναι να στείλεις ενα πμ σε κάποιον διαχειριστή με το λινκ του θέματος και να ζητήσεις να ανοίξει.

Είναι τόσο απλό αλλά μάλλον για εσάς είναι πιο απλό να το να ανοίγετε νεα θεματα και να γκρινιάζετε.

Ναι πραγματικά και εγώ δεν έχω λόγια.

Καλό βράδυ και το θέμα αυτό κλειδώνει.
 

DeletedUser4530

Guest
κλειδωματα θεματων

Το avatar του χρήστη joahna
joahna joahna is offline
Κυβερνήτης

Εγγραφή: 25-01-2009
Προεπιλογή
Το μόνο που έχεις να κάνεις αν θες να ανοίξει ένα θέμα είναι να στείλεις ενα πμ σε κάποιον διαχειριστή με το λινκ του θέματος και να ζητήσεις να ανοίξει.

Είναι τόσο απλό αλλά μάλλον για εσάς είναι πιο απλό να το να ανοίγετε νεα θεματα και να γκρινιάζετε.

Ναι πραγματικά και εγώ δεν έχω λόγια.

Καλό βράδυ και το θέμα αυτό κλειδώνει.
__________________

τζοαννα οταν ανοιγει ενα θεμα, εκτος αν ζητηθει να κλειδωσει, οτι δεν σας αρεσει το κλειδωνετε! ανοιγει ιδιο θεμα ξανα το κλειδωνετε κι αυτο! δηλαδη τι θα αλλαξει αν στειλουμε ενα μηνυμα για να ανοιξει ενα θεμα που κλειδωσατε χωρις να ζητηθει;! λετε να ζητησουμε βοηθεια της υποστηριξης. τελευταια η υποστηριξη το μονο που λεει ειναι αοριστολογιες και γενικοτητες χωρις να καλυπτει της αναγκες αυτου που ρωταει την υποστηριξη! ο βασικος λογος λοιπον που καταφευγουμε στο φορουμ ειναι μπας και βρεθει μια λυση. πως οταν κλειδωνετε τα θεματα παραπεπτωντας μας στην υποστηριξη που πολλες φορες εκει δεν βρησκουμε σωστη ανταποκριση;!
δεν λεω παλιοτερα ειχα βοηθηθει απο την υποστηριξη. ομως απο τοτε που αρχησα να "γκρινιαζω" (συμφωνα με τον χαρακτηρισμο της διαχειρησης), η υποστηριξη ειναι ανυπαρκτη οποτε χρειαστει! τυχαιο;! ισως!

ξερεις τζοαννα ισως δεν το εχετε προσεξει αλλα οι παικτες ειναι δυσαρεστημενοι για διαφορους λογους που κατα βαση αφορουν το παιχνιδι! αντι λοιπον να κατευνασετε λιγο τα πραγματα και να δωσετε λυσεις, με την αυταρχικη σας σταση χειροτερευετε τα πραγματα (δεν το λεω εγω αλλα τα νουμερα που πεφτουν!). το εχω ξαναπει και το λεω παλι... πλησιαστε περισσοτερο τον παικτη του γουεστ με θετικο σκοπο! :))
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
Οι διαχειριστές του φόρουμ κρίνουν ποια θέματα πρέπει να είναι ανοιχτά, σε πιο τμήμα του φόρουμ, ποια πρέπει να ενωθούν κλπ κλπ. Δεν κλείνει μόνο ο θεματοθέτης ένα θέμα.

Επα πως για να ανοίξει ένα θέμα πάλι μπορεί κάποιος να στείλει ενα απλό πμ. Εσύ προτίμησες να ανοίξεις ένα καινούριο απλά και μόνο για να προκαλέσεις. Δεν θεωρώ πως γκρινιάζεις, θεωρώ πως δεν έχεις τι άλλο να πεις για να προκαλέσεις.

Κλειδώνω και αυτό το θέμα, το ενώνω με το προηγούμενο που άνοιξε και αν πραγματικά θες εσύ ή οποιοσδήποτε να ανοίξει κάποιο θέμα μπορείς να στείλει ενα πμ με το λινκ του. Σε αντίθετη περίπτωση και για όποιο νέο θέμα με το ίδιο περιεχόμενο θα κλειδώνει και θα δωθούν πόντουι ποινής.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή