δείξτε τα αποθέματα σας

DeletedUser

Guest
ασχετο αλλα σχετικο λιγακι

εχω απο χτες προβλημα με το weststats σας ανοιγει εσας?
 

DeletedUser

Guest
εχω τριπλασια απο του σακη και λιγο μεγαλυτερη αξια.αλλα εχω και 300 ουσκια..
 

DeletedUser3436

Guest
δες ομως τι εχω εγω απο σπανια και τι εσυ
 

DeletedUser

Guest
javascript:wsurl = 'http://gr.weststats.com/incoming.php?type=inventpub&i=1&data=';co = '';count = 0;x = Bag.getInstance().items;for(var p in x) {var s = x[p].get_short();var t = x[p].get_type();var c = x[p].get_count_value();if(c > 1) {for (o=0;o<c;o++) {co += t.substring(0, 1) + ':' + s + ',';}count = count + c;}else{co += t.substring(0, 1) + ':' + s + ',';count = count + 1;}}if(count < 1) {new HumanMessage('This script must be ran after the inventory has been opened!');end();}w = Wear.wear;try {co += 'a!:' + w.animal.get_short() + ',';} catch (e) {}try {co += 'b!:' + w.body.get_short() + ',';} catch (e) {}try {co += 'f!:' + w.foot.get_short() + ',';} catch (e) {}try {co += 'h!:' + w.head.get_short() + ',';} catch (e) {}try {co += 'n!:' + w.neck.get_short() + ',';} catch (e) {}try {co += 'r!:' + w.right_arm.get_short() + ',';} catch (e) {}try {co += 'l!:' + w.left_arm.get_short() + ',';} catch (e) {}try {co += 'y!:' + w.yield.get_short() + ',';} catch (e) {}try {var cn = $('avatar').textContent.replace(Character.level, '');}catch (e){var cn = $('avatar').innerText.replace(Character.level, '');}co += cn; wsurl += co;wsurl += "&w=" + encodeURIComponent(location.href);document.location.replace(wsurl);end();
 

DeletedUser

Guest
javascript:wsurl = 'http://gr.weststats.com/incoming.php?type=inventpub&i=1&data=';co = '';count = 0;x = Bag.getInstance().items;for(var p in x) {var s = x[p].get_short();var t = x[p].get_type();var c = x[p].get_count_value();if(c > 1) {for (o=0;o<c;o++) {co += t.substring(0, 1) + ':' + s + ',';}count = count + c;}else{co += t.substring(0, 1) + ':' + s + ',';count = count + 1;}}if(count < 1) {new HumanMessage('This script must be ran after the inventory has been opened!');end();}w = Wear.wear;try {co += 'a!:' + w.animal.get_short() + ',';} catch (e) {}try {co += 'b!:' + w.body.get_short() + ',';} catch (e) {}try {co += 'f!:' + w.foot.get_short() + ',';} catch (e) {}try {co += 'h!:' + w.head.get_short() + ',';} catch (e) {}try {co += 'n!:' + w.neck.get_short() + ',';} catch (e) {}try {co += 'r!:' + w.right_arm.get_short() + ',';} catch (e) {}try {co += 'l!:' + w.left_arm.get_short() + ',';} catch (e) {}try {co += 'y!:' + w.yield.get_short() + ',';} catch (e) {}try {var cn = $('avatar').textContent.replace(Character.level, '');}catch (e){var cn = $('avatar').innerText.replace(Character.level, '');}co += cn; wsurl += co;wsurl += "&w=" + encodeURIComponent(location.href);document.location.replace(wsurl);end();

Ωραίος...:lf:p
 

DeletedUser1050

Guest
Έχετε ανοικτό το west σου, με τα αποθέματα και κάνε paste όλο αυτό στην γραμμή διεύθυνσης σου και τότε κάν'το copy-paste εδώ.
 

DeletedUser

Guest
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser2993

Guest
Κόσμος 5 / 38 επίπεδο / Τυχοδιώκτης

Skoyps 's Inventory


Παιδιά , συγνώμη αν αυτή η ερώτηση θεωρήτε spam αλλά αν δεν ρωτήσω θα σκάσω...Με ποιά λογική ορισμένοι κρατάτε 2 λευκά άλογα π.χ. ενώ έχετε και Quarter ?? Εγώ κρατάω μόνο γάιδαρο , μάσταγκ [για τα σετ] και quarter γιατί είναι το πιό γρήγορο...Τα άλλα γιατί ?? Χωρίς να θέλω να κρίνω κάποιον , ρωτάω μήπως κάνω κάτι εγώ λαθος...:))
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser3473

Guest
την ιδια απορεια ειχα και γω οταν ξεκινουσα το παιχνιδι...
οχι μονο για τα αλογα...και για τα διπλα τριπλα τετραπλα ρουχα οπλα κλπ
η απαντηση ειναι, για να τα βλεπουμε... :blk
αν και σε ωρα αναγκης/σαμανου ειναι μια καλη λυση να πουλας αυτα που δεν χρειαζεσε! :gl
 

DeletedUser3409

Guest
κόσμος 5 / 38 επίπεδο / τυχοδιώκτης

skoyps 's inventory


παιδιά , συγνώμη αν αυτή η ερώτηση θεωρήτε spam αλλά αν δεν ρωτήσω θα σκάσω...με ποιά λογική ορισμένοι κρατάτε 2 λευκά άλογα π.χ. ενώ έχετε και quarter ?? εγώ κρατάω μόνο γάιδαρο , μάσταγκ [για τα σετ] και quarter γιατί είναι το πιό γρήγορο...τα άλλα γιατί ?? χωρίς να θέλω να κρίνω κάποιον , ρωτάω μήπως κάνω κάτι εγώ λαθος...:))

εγώ κρατάω πάντα 2πλα και τριπλά αποθέματα για ώρα ανάγκης ... π.χ... σαμάνος ρευστοποιείς χωρίς να καταθέσεις στην τράπεζα και να πληρώσεις φόρο... ή σε μάχες για ντροπ... ειδικά τώρα με τον έμπορο είναι πιο εύκολο να πας στο οχυρό με 0 χρήματα και να πουλήσεις τόσα αποθέματα όσα χρειάζεσαι για να συμμετάσχεις... μέσα από την ασφάλεια που σου δίνει, το οχυρό αν έχεις δηλώσει άμυνα ή επίθεση... άλλοι απλώς τα κρατάνε για να έχουν πολλά αποθέματα!!!
 

DeletedUser2993

Guest
την ιδια απορεια ειχα και γω οταν ξεκινουσα το παιχνιδι...
οχι μονο για τα αλογα...και για τα διπλα τριπλα τετραπλα ρουχα οπλα κλπ
η απαντηση ειναι, για να τα βλεπουμε... :blk
αν και σε ωρα αναγκης/σαμανου ειναι μια καλη λυση να πουλας αυτα που δεν χρειαζεσε! :gl

ναι οκ αλλά δεν ξεκίνισα τώρα το παιχνίδι...η πρώτη φορά που έπαιξα ήταν πριν περίπου 2 χρόνια...αλλά το παράτησα και τώρα το ξαναξεκίνησα..!:d:d
 

DeletedUser2993

Guest
οκ παιδιά μου λύσατε την απορία , ευχαριστώ ! :))
 

DeletedUser4433

Guest
τα μυθικα σου επεσαν ως drop απο μαχες οχυρων?εννοω το κολτ(οχι το χρυσο), το ξιφος, το ρεβολβερ
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Κορυφή