δείξτε τα αποθέματα σας

DeletedUser

Guest
Εδώ δίνετε λινκ από το weststats με τα αποθέματα σας, αν νομίζετε ότι θα εντυπωσιαστούν τα υπόλοιπα μέλη! Ναι μεν, παίξτε τους μάγκες, αλλά με μέτρο!:eek: Τα αποθέματα πρέπει να είναι από ξένο κόσμο όμως, και να λέτε από ποιον κόσμο είναι, αν θέλετε φυσικά!:rolleyes:
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
attachment.php
 

Συνημμένα

  • West Stats.jpg
    West Stats.jpg
    34,6 KB · Προβολές: 1.143

DeletedUser

Guest
Η Cristal μέχρι στιγμής είναι καλύτερη με διαφορά :D
 

DeletedUser

Guest
γιατι ρε συ?ειναι τριπλασια απο τα δικα μου αποθεματα(κοσμο 5.νετ) και εμενα πουλιουνται παραπανο!:rolleyes:
 

DeletedUser

Guest
γιατι ρε συ?ειναι τριπλασια απο τα δικα μου αποθεματα(κοσμο 5.νετ) και εμενα πουλιουνται παραπανο!:rolleyes:

σωστά έχεις δίκιο!!!
τα δικά σου αποθέματα έχουν πιο μεγάλη αξία!
είχα δει μόνο την ποσότητα και δεν είχα προσέξει την τιμή πώλησης.
 

DeletedUser1475

Guest
γιατι ρε συ?ειναι τριπλασια απο τα δικα μου αποθεματα(κοσμο 5.νετ) και εμενα πουλιουνται παραπανο!:rolleyes:

Δεν κανουμε διαγωνισμο!:rolleyes:
Το θεμα ειναι να δειξουμε τα αποθεματα μας που μπορει να εντυπωσιασουν.Δεν ειδα να λεει κατι για ποιος εχει πιο ακριβα αποθεματα ;)
 

DeletedUser

Guest
καλα ποσ γυνετε το περιεργο παπιγιον να γραφει χ2 και να μην ειναι το ενα δυπλα στο αλο ?
 

DeletedUser

Guest
καλα ποσ γυνετε το περιεργο παπιγιον να γραφει χ2 και να μην ειναι το ενα δυπλα στο αλο ?

στα αποθεματα σου φαινονται το ενα διπλα στο αλλο. εδω φαινονται x2 για να μην πιανουν πολυ χωρο;)
 

DeletedUser

Guest
Κόσμο 9 νετ
Θα με πιστέψετε αν σας πω πως το μόνο που έχω αγοράσει EVER είναι τα παπούτσια τσαρλατάνου, μάυρο bowler κι black dress coat?:D

Κόσμο 6 νετ
Ναι λίγο χάλια για λβλ 67 αλλά πούλησα αρκετά για σαμάνο!
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Κορυφή