γρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρ

  • Δημιουργός θέματος jimmy22
  • Ημερομηνία έναρξης
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

DeletedUser

Guest
το μινιμα αρχιζει απο κατω.δεν αναρωτιεμε γιατι αποκλιστηκε αφου ειδα τον τροπο που μιλαει αλλα μπορει καποιος διαχιρηστης να του πει πιος τον καταγγιλε να μην με φταιει εμενα ???????κλαψ κλαψ.τωρα σε πιον θα ξεσπαω τα νευρα μου ??πιον θα σαπιζω στις μονομαχιες μου λετε ????αυτο εγινε στον κοσμο 2 οταν τον ρωτισα πιος τον απεκλισε στον κοσμο 3.τουλαχιστον στον κοσμο 2 υπαρχει να παιρνω το xp μου.

διαγράφηκε το περιεχόμενο
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
παλικαρι..υπαρχει το κέντρο εξυπηρέτησης αν εχεις ακουστα..μην τα γραφεις εδω!:)

Εdit: Κέντρο υποστήριξης ηθελα να πω :D (ακου ΚΕΠ λεει αλλος xP )
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
το γραψα να τον ξεφτιλισω λιγο την ερωτηση μπορειτε να του πειτε πιος τον απεκλισα ετσι την εγραψα μπας και προεξυψε.
 

DeletedUser

Guest
πολυ καχυποπτοι ειμαστε εμεις οι ελληνες...ακους εκει να πιστευει οτι εσυ εκανες αναφορα.....:p
και αμα εγραφε κατι που δεν επρεπε στο προφιλ του αυτος φταιει οχι εσυ:D
τα ηθελα ο ..... εμμμ του αξιζε :D
 

DeletedUser

Guest
χεχεχεχε.και ο κ... του τα ηθελε αλλα και ολα τα μερη του σωματως του τα θελανε :d
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
παλικαρι..υπαρχει το κέντρο εξυπηρέτησης αν εχεις ακουστα..μην τα γραφεις εδω!:)

κεντρο εξυπηρετησης πελατων???κεπ?
λογικα θα εννοεις κεντρο υποστηριξης.

κανε μια αιτηση υποστηριξης για προσολη σε μνμ.απλα καντο μεσω του μνμτος για να το δουν οι διαχειριστες...
 

DeletedUser

Guest
μα δεν θελω να αποκλιστη.απο που θα περνω xp μετα ???τι χειροτερο μπορει να συμβει απο το να το αποκλισουν και στον κοσμο 2 ?:confused::(:D



λογος για επεξεργασια :Υ.Γ.μου ζητυσε συγνομη μην τον αποκλισετε
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
απο τα μυνηματα που μας εγραψες λεπτομερως δεν πιστευω να τη γλυτωσει.ειναι λες και εκανες αναφορα το μυνημα τωρα.
 

DeletedUser

Guest
δεν πειραζει δεν μαι νοιαζει και πολυ.απλος τον λιπυθικα τον καημενουλη αλλα ο κυριος λογος ειναι για να περνω την εμπιρια μου.
 

DeletedUser

Guest
προσωπικά μηνύματα και δεδομένα δημοσίως? απαπαπα κακο πραμα....
κέντρο υποστήριξης
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή