βορειοι - νοτιοι | συζητηση

  • Δημιουργός θέματος cord
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser

Guest
παρα πολυ καλη ιδεα.μακαρι να υλοποιηθει
 

DeletedUser

Guest
εχουμε πει ήδη απο πιο παλιά ότι κάτι τέτοιο το σκεφτόμαστε.

βέβαια αντιμετωπίζουμε καποια προβλήτακια του στυλ, πως αναγνωρίζουμε ποιοι οντως ειναι βορειοι και πιο νότιοι, τι γίνετε αν αντί για 50 σε καθε πλευρά είναι 70 με τους άλλους 20 να είναι επίτηδες εκεί και τέτοια.

παντως ειναι μια πολυ καλη ιδέα που θελουμε να πραγματοποιηθεί και περισσότερες απο μια φορές.

 

DeletedUser

Guest
Spam

Υπάρχει περίπτωση να κάνετε τιποτα με το φόρουμ των Νοτίων και το σπαμ ? Αν δεν γίνεται πειτε το μας να φύγουμε μεχρι να ξαναρχίσει η περιπέτεια και να μας ξαναστείλετε πρόσκληση, γιατι δεν αντεχεται η κατασταση άλλο.

Ευχαριστω.
 

DeletedUser

Guest
Διαβάζω (στην εφημεριδα - τελευταίο τεύχος) πως ο λόγος που δεν συνεχίζεται η περιπέτεια, ειναι οι "συνεχείς πολλαπλές μάχες".

Αυτο δεν ισχύει και το ξέρετε (οι διαχειριστες), υπάρχει μέρα ελεύθερη (παρασκευη) ή έστω αν θέλετε οντως να το προχωρήσετε μπορείτε κάλλιστα να έρθετε σε συννενόηση με αυτούς που δηλώνουν τις μαχες και να έχετε μέρες για να συνεχιστει η interactive.

Αυτα ειχα να πω, ελπίζω να ανταποκριθεί κάποιος αρμόδιος (για το θεμα του φορουμ των Νοτίων δεν εχει γίνει τιποτα απολύτως).
 

DeletedUser

Guest
παρακαλώ μπορούμε να ενημερωθούμε για το ποτέ θα αρχίσει? προς το παρών φαίνεται να τελείωσε...:w
 

DeletedUser1129

Guest
Διαβάζω (στην εφημεριδα - τελευταίο τεύχος) πως ο λόγος που δεν συνεχίζεται η περιπέτεια, ειναι οι "συνεχείς πολλαπλές μάχες".

Αυτο δεν ισχύει και το ξέρετε (οι διαχειριστες), υπάρχει μέρα ελεύθερη (παρασκευη) ή έστω αν θέλετε οντως να το προχωρήσετε μπορείτε κάλλιστα να έρθετε σε συννενόηση με αυτούς που δηλώνουν τις μαχες και να έχετε μέρες για να συνεχιστει η interactive.

Αυτα ειχα να πω, ελπίζω να ανταποκριθεί κάποιος αρμόδιος (για το θεμα του φορουμ των Νοτίων δεν εχει γίνει τιποτα απολύτως).

Απολυτο δίκιο φιλε toll.
Θα μπορούσαν να μας ενημερώσουν με καποια "ΑΛΗΘΕΙΑ" και οχι με χαζες δικαιολογίες.
το 2010 δεν είχαμε αλλες μάχες οχυρών?
Αυτο δείχνει πως δεν μας υπολογίζουν πραγματικά.
 

DeletedUser

Guest
Παιδια εχει τελειωσει η περιπετεια? Εχει δοθει το οπλακι?

Αν οχι τοτε νομιζω πως θα ειναι το ρεβολβερ του Γερονημου η Geronimo's Pepperbox(http://tw-db.info/index.php?strana=veci&typ=secret) λογω αυτων που γραφει στο προφιλ του o Καθιστή Κουκουβάγια

(Ειδα χτες τον εναν και μοναδικο Geronimo!
Αυτο που δεν θυμαμαι ειναι αν ηταν ονειρο η οραμα...
Στεκοταν πισω απο τη ρεματια του Μεθυσμενου
Καστορα και μονολογουσε, πλησιασα αργα ωστε
να μην με καταλαβει και ακουσα που ελεγε...:
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
"Που εχω βαλει αυτο το ρεβολβερ που κανει τη
μεγαλη ζημια?
Μηπως το ειχα αφησει σε καποια
απο τις σπηλιες που τωρα εχουν γινει οχυρα στα
ιερα μας εδαφη...? Η μηπως εκει εχω αφησει τη
μπαντανα μου και το αλλο οπλο.......


Επισης, μαλλον δεν θα δοθει μονο αυτο αλλα και τα "μπαντανα" και "αλλο οπλο" που μαυρισα, τα οποια τα λεει ακριβως εκει που ειναι και το ρεβολβερ εκεινο.(http://tw-db.info/index.php?strana=veci&typ=secret)Τα Geronimo's Shotgun και Geronimo's bandana. Αφηνω σε εσας να ανακαλυψετε αυτο που λεει "Τα σεντουκια μου" στο προφιλ του..
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
Δεν νομιζω να δοθει το οπλο του geronimo, παραειναι δυνατο (400-500).
Λογικα θα δοθει αυτο.
howdah_pistol.png
 

DeletedUser

Guest
αυτο που φοραει ο αλλος? ναι αλλα κατι λεει για ρεβολβερ με μεγαλη ζημια...
αλλα μπορει και να χεις δικιο
 

DeletedUser4995

Guest
Ένταξη πόλης

Καλησπέρα... η πόλη μου δεν υπήρχε όταν ξεκίνησε το project αυτό και θα θέλαμε να συμμετέχουμε και εμείς... Σε ποιούς θα πρέπει να απευθυνθώ για την ένταξή μας?
 

DeletedUser

Guest
Καλησπέρα... η πόλη μου δεν υπήρχε όταν ξεκίνησε το project αυτό και θα θέλαμε να συμμετέχουμε και εμείς... Σε ποιούς θα πρέπει να απευθυνθώ για την ένταξή μας?

Στειλε μηνυμα ή στον ναθαν ή στον σκοτ...αναλογα που θες να πας...
Ο Ναθαν ειναι καθαρμα παντως, για τον αλλον δεν ξερω...
 
Κορυφή