αποστολες εκδικητης-ΚΑΜΕΝΗ ΦΟΡΜΑ!

  • Δημιουργός θέματος priest1989
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser

Guest
ρε παιδια εχω κρατησει την καμενη φορμα για μια πεμπτη (οπως λεει στο weststats) αλλα δεν μου εμφανιζει την εναλλακτικη αποστολη(δηλαδη να γινει καινουργια η στολή).
ΤΙ πρεπει να κανω????:mad::mad::mad:

(ας απαντησει καποιος.....)
 

DeletedUser315

Guest
στην εμφανιζει στην χορευτρια αλλα πρεπει να χεις και ρολα υφασμα
 

DeletedUser

Guest
ονοτς πολλα μάλιστα.
Δεν θυμάμαι και γω σε πια αποστολή αλλα αλλα μου ζητούσε στο game και αλλα έλεγαν αυτοι.
 

DeletedUser

Guest
Απο οτι καταλαβα ο anodinos εννοει οτι σου βγαζει επιλογη οταν εχεις και τα ρολα.
Θα το δοκιμασω!

thanks paides!:):):)
 

DeletedUser315

Guest
απο οτι καταλαβα ο anodinos εννοει οτι σου βγαζει επιλογη οταν εχεις και τα ρολα.
θα το δοκιμασω!

Thanks paides!:):):)

οχι την αποστολη στην βγαζει και χωρίς τα ρολα πρεπει να κανεις πρςτα την αποστολη ο αρχηγός
 

DeletedUser

Guest
οχι την αποστολη στην βγαζει και χωρίς τα ρολα πρεπει να κανεις πρςτα την αποστολη ο αρχηγός

Την εχω κανει αυτην την αποστολη .εχω παρει και τον μπερε που δινει .αλλα και παλι τιποτα!!!:confused::confused::mad:
 

DeletedUser1003

Guest
Ο Αρχηγός > $600 Γκρέμισμα φράγματος (7 hours) > 310 XP +2 skill points Army hat

Αυτή την αποστολή την έκανες ? Αν ναι, αποκλείεται να μην σου δίνει την επόμενη με τη φόρμα


Μην τα περιμένετε όλα έτοιμα.. Ψάξτε και διαβάστε λιγάκι, δεν θα πάθετε τίποτα.
 

DeletedUser

Guest
ο αρχηγός > $600 γκρέμισμα φράγματος (7 hours) > 310 xp +2 skill points army hat

αυτή την αποστολή την έκανες ? αν ναι, αποκλείεται να μην σου δίνει την επόμενη με τη φόρμα


μην τα περιμένετε όλα έτοιμα.. ψάξτε και διαβάστε λιγάκι, δεν θα πάθετε τίποτα.

την εχω κανει αλλα δεν μου βγαζει τιποτα !
 

DeletedUser

Guest
apokliete na ekane lathos....apla mallon kati den ekane gt den eksigite alios
 

DeletedUser

Guest
εμενα (σαν τυχωδιωκτης) δε με πηγαινε στο επομενο κομματι της αποστολης για να παρω το μαστιγιο, και τα ειχα κανει ολα τα προηγουμενα.
μεχρι και εξτρα υλικα μαζεψα μπας και αλλα τπτ....
 

DeletedUser

Guest
εμενα (σαν τυχωδιωκτης) δε με πηγαινε στο επομενο κομματι της αποστολης για να παρω το μαστιγιο, και τα ειχα κανει ολα τα προηγουμενα.
μεχρι και εξτρα υλικα μαζεψα μπας και αλλα τπτ....

και ουτε πρόκειται να σε πάει για κάποιο χρονικό διάστημα...
το λόγο τον έγραψα μόλις χθες σε ερώτηση κάποιου άλλου!
 

DeletedUser

Guest
φίλτατοι μόλις έφθασα αισίως εις το επίπεδο 10 και επέλεξα την κατηγορία του στρατιώτη. θα μπορούσατε να μου δώσετε μερικές κατευθυντήριες γραμμές σχετικά με το πού θα πρέπει να δώσω περισσότερη βαρύτητα στις ιδιότητες καθώς και για την αποστολή του εκδικητή;

ευχαριστώ. :d
 

DeletedUser

Guest
μετά πρεπει να την παραδώσεις την στολή (σε κάποιον για να ολοκληρώσεις νέα αποστολη) ? και αν ναι ,πως μπορείς να την αποκτήσεις ?
ευχαριστώ
 

DeletedUser

Guest
Όχι τη στολή δεν την "παραδίδεις"...Απλά στη ζητάει για το επόμενο βήμα του quest αλλά η στολή παραμένει στην κατοχή σου.
 
Κορυφή