απαραδεκτα πραγματα

  • Δημιουργός θέματος pereto
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser

Guest
καλα, θα βαλετε παντελονια και ζωνες ΚΑΙ ΑΚΟΜΑ δεν εχετε βαλει εσωρουχα??
φανταζεστε το θεαμα αυτο με τους γυναικιους χαρακτηρες??

ζητω λοιπον να μπουν τα εσωρουχα και φυσικα να υπαρχουν μαρκες για αυτους που δν φορανε οτι κ οτι

επισης θελουμε

- οταν δουλευουμε οι εργοδοτες μας να μας κολλανε ενσηνα

-σε επικινδυνες δουλειες σε περιπτωση ζημιας οι εργοδοτες μας να μας αποζημιωνουν!!

-μετα απο μια μερα σκληρης δουλειας και αποστολων νομιζω οτι αξιζουμε μια μπυρα..

-καθε μερα ο σεριφης ειναι λιωμα...ΕΚΕΙ ΓΤ ΔΕΝ ΔΙΝΕΤΑΙ ΠΡΟΣΤΙΜΟ??

νομιζω οτι ηρθε η ωρα να κανουμε την επανασταση μας
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
καλα, θα βαλετε παντελονια και ζωνες ΚΑΙ ΑΚΟΜΑ δεν εχετε βαλει εσωρουχα??
φανταζεστε το θεαμα αυτο με τους γυναικιους χαρακτηρες??

ζητω λοιπον να μπουν τα εσωρουχα και φυσικα να υπαρχουν μαρκες για αυτους που δν φορανε οτι κ οτι

επισης θελουμε

- οταν δουλευουμε οι εργοδοτες μας να μας κολλανε ενζυνα

-σε επικινδυνες δουλειες σε περιπτωση ζημιας οι εργοδοτες μας να μας αποζημιωνουν!!

-μετα απο μια μερα σκληρης δουλειας και αποστολων νομιζω οτι αξιζουμε μια μπυρα..

-καθε μερα ο σεριφης ειναι λιωμα...ΕΚΕΙ ΓΤ ΔΕΝ ΔΙΝΕΤΑΙ ΠΡΟΣΤΙΜΟ??

νομιζω οτι ηρθε η ωρα να κανουμε την επανασταση μας

Σιγά μην κολλάνε και ένζυμα...looool....
Ένσημα λέγονται...
 

DeletedUser

Guest
εκεκτιμενη ταχυτητα δεν εβλεπα τι εγραφα :p
 

DeletedUser

Guest
Συμφωνώ

Να έχουν κι μια μεγάλη ποικιλία lingerie για τις γυναίκες με κοντές φούστες να έχουμε κι ωραία θέα εμείς οι αρσενικοί :w

κι low-cut φανέλες ftw :lf
 

DeletedUser637

Guest
Εγω λεω να βαλουνε και καπελα
Wesc
WeSC-Overlay-Wool-Hat_A5779034.jpg


και καπελα
Hip Hop
 

DeletedUser

Guest
το δουλευουν απο οτι ακουσα...αλλα πρωτα θα βαλουν γνωστες μαρκες

ARMANI
DC
ELEMENT
και πολλα αλλα...

φυσικα α υπαρχει ξεσικωμος και πολλοι θα γινουν EMO και αλλοι καγκουρες & trendy οποτε θα υπαρχουν αλλες 2 επιλογες χαρακτηρα
 

DeletedUser

Guest
ελπιζω στα εσωρουχα να μπουνε και σουτιεν για τους γυναικειους χαρακτηρες. τοτε ειναι που θα εχει ενδιαφεροννννννν. Οσο για τα μπονους των εσωρουχων, για προσπαθηστε να σκεφτειτε κατι. εχω καποιες ιδεες αλλα καλυτερα να μν τις πω.
 

DeletedUser

Guest
και πιστεύω να μην μας αφήσουν χωρίς κομπολόγια έτσι?? εγώ πάντα έχω στο δεξί χέρι το ποντίκι και στο αριστερό το κομπολόι.. γτ να μην το έχει και ο χαρακτήρας μου στο west??
 

DeletedUser

Guest
και πιστεύω να μην μας αφήσουν χωρίς κομπολόγια έτσι?? εγώ πάντα έχω στο δεξί χέρι το ποντίκι και στο αριστερό το κομπολόι.. γτ να μην το έχει και ο χαρακτήρας μου στο west??

Και με τι γράφεις;:w
 

DeletedUser

Guest
θα υπαρχουν μπολικα μπονους για τα εσωρουχα!! :wk

και πιστεύω να μην μας αφήσουν χωρίς κομπολόγια έτσι?? εγώ πάντα έχω στο δεξί χέρι το ποντίκι και στο αριστερό το κομπολόι.. γτ να μην το έχει και ο χαρακτήρας μου στο west??

μην βροντοχτυπας τις χαντρες....οι δουλειες κανουν τους αντρες!!!! :p
 

DeletedUser

Guest
και πιστεύω να μην μας αφήσουν χωρίς κομπολόγια έτσι?? εγώ πάντα έχω στο δεξί χέρι το ποντίκι και στο αριστερό το κομπολόι.. γτ να μην το έχει και ο χαρακτήρας μου στο west??
χεχεχεχ, κομπολοι σε διπλη διασταση. μια εξω απο το πισι, μια μεσα στο πισι
Δεν θες να ξέρεις!!!!!:wk:)):))
κατι καταλαβα εγω.
 

DeletedUser1797

Guest
και κανενα κινητο ρε παιδια! να παιρνουμε τηλεφωνο την maya να μιλαμε με τις ωρες!
 

DeletedUser

Guest
καλο θα ηταν να βαλουμε και καμια καφετερια κανα σινεμα κανα μπιλιαρδακι και γενικα κατι να περναει την ωρα του ο χαρακτηρας μας ολο δουλευει ή παει σε μαχες ή σε μονομαχιες αντε να πατησει και λιγο στο σαλλουν!!!!:p
 

DeletedUser

Guest
Ο barman επίσης να βάζει και κανένα ποτάκι.όχι μόνο αποστολές,κατάντησε να είναι δότης αποστολών και όχι barman.
 

DeletedUser637

Guest
Στο σαλούν να βάλουνε και pc να το κανουν Net Cafe...:D
 
Κορυφή