αντικειμενα - οπλα οχυρου

  • Δημιουργός θέματος sorkos
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser

Guest
παιδια οσοι βρισκετε αντικειμενα η οπλα οχυρου σε δουλιές βαζετε τα εδώ.
 

DeletedUser

Guest
Πριν τρεις μερες..

55_7.jpg
[/url][/IMG]
 

DeletedUser

Guest
1. δεν υπαρχει λογος να κρυβεις το λεβελ σου
2. ουτε λογος να κρυβεις την ωρα της δουλειας, και αν ηθελες να την κρυψεις, πανω στο tab φαινεται η ωρα
3. Δεν εσβησες τελιως το ονομα της δουλειας
4. εισαι πολυ τυχερος, σε 10 λεπτα κανεις δεν βρησκει ουτε καν προιον, κι εσυ βρηκες ντροπ και μαλιστα $300+!
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
εχουν βρει ατομα σε 10' αντικειμενο,και εγω εχω βρει,το ποσο θα κοστιζει εξαρταται απο την τυχη που εχει η δουλεια,ντροπ μεσα σε 10' μπορεις να βρεις,απλα οπως ειπες,πρεπει να εισαι πολυ τυχερος
 

DeletedUser

Guest
δεν ειναι αληθεινο 100% παιδια...τα γραμματα που γραφουν "10 λεπτα" ειναι με διαφορετικο χρωμα αν προσεξεται εκτως αν κανω λαθος..
 

DeletedUser

Guest
οχι φιλοι μου σας το επιβεβαιώνω εγώ ειναι αληθινό και πολύ μάλιστα.
σας το εγγυόμαι και υπόσχομα 100%
 

DeletedUser

Guest
εντάξει συγνώμη !!!
δεν ξερω τον λόγο ετσι μου χε ερτει .
δε θα το ξανακανω ομως!!!
 

DeletedUser2546

Guest
δεν ηξερα οτι ο σερλοκ χολμς βγαινει και σε μοντερειτορ!ελεος ρε παιδια κατι κολληματα!κι εγω εχω κανει ποστ που εχουν σβησμενα τα ονοματα απλα τυχαινει εκεινη την στιγμη!ακομα και 2ος λογαριασμος να ναι εσας τι σας πειραζει??αν ειναι(δεν θελω να σε προσβαλλω αλλα κατι τετοιο νομιζω εννοουν!) θα τον πιασουν οι υπευθυνοι οχι εσεις!
 

DeletedUser

Guest
ευχαριστώ πάρα πολύ φίλε τομ93 εισαι πολύ καλός και ευχαριστώ για την υποστήριξη
 

DeletedUser

Guest
κατέβασα την εικόνα και της έκανα ζουμ.τα γράμματα είναι κανονικά.είναι αλήθεια πως το κέρδισες σε ένα δεκάλεπτο.
 
Κορυφή