αναζητηση επαγελματιων

JOHNNY THE FOX

Νέο Μέλος
ψαχνω εδω και 2 μερες να βρω εναν μαγειρα να φτιαξει 5 ΚΑΝΑΤΕΣ ΜΕ ΝΕΡΟ που ζηταει η αποστολη "επειγουσα κλήση (δυτικό σημείο)" και δεν μπορω να βρω.... εχω διαλεξει το επαγγελμα του οπλοποιου και εδω νομιζω εχω κανει λαθος :sad , επρεπε να γινω μαγειρας ή κομπογιανιτης μιας και οι περισσοτερες αποστολες ζητανε αντικειμενα απο αυτα τα επαγγελματα :blk Ερωτηση 1η προς οποιον ξερει: γιατι δεν μπορουμε να αλλαξουμε επαγγελμα? και 2η γιατι οι αποστολες ζητανε αντικειμενα που φτιαχνουν αλλα επαγγελματα και οχι αυτο που ο καθενας εχει διαλεξει?... (ρητορικη η 2η ερώτηση δλδ δεν περιμενω απαντηση)...
ή εστω να υπαρχουν κοινα αντικειμενα για ολα τα επαγγελματα...πχ εγω εχω και κανατες και ποτηρια νερο και δεν μπορω να φτιαξω ΚΑΝΑΤΑ ΜΕ ΝΕΡΟ αφου ειμαι οπλοποιος.... ΑΙΤΗΜΑ μηπως οι υπεθυνοι του παιχνιδιου μεσα σε επομενες αναβαθμισεις να απελευθερωσουν τα επαγγελματα? (εδω γινεται τοσος αγωνας απο τους θεσμους για να γινει πραγματικοτητα η απελευθερωση) ή εστω τα αντικειμενα των αποστολων να φτιαχνονται απο ολα τα επαγγελματα....αυτα κυριοι και ελπιζω να μην σας κουρασα :nw Ευχαριστω για ολα και για την απεριοριστη υπομονη σας !!!! :))
 
Τελευταία επεξεργασία:

DeletedUser5715

Guest
Γράψε σε πιο κόσμο παίζεις , για να σε βοηθήσει κάποιος
 

JOHNNY THE FOX

Νέο Μέλος
Γράψε σε πιο κόσμο παίζεις , για να σε βοηθήσει κάποιος

δυστυχώς την έχασα την αποστολή... :sad πέρασε ο χρόνος ψάχνοντας για το προϊόν και οταν τελικά βρήκα η αποστολή είχε διαγραφή.... :sad
παρολαυτα παιζω στον κοσμο DALLAS και συνεχιζουμε... :))
 

Anthraxos

Μέλος προσωπικού
Δικαστής
Νταλλας?..Δεν παιζει φιλε να μην βρηκες καποιον να σου φτιαξει αυτα που ηθελες.Προφανως δεν εψαξες καθολου :p
 

DeletedUser

Guest
Στο λεγόμενο Πυκνοκατοικημένο Dallas aka Τhe Walking Dead ψαχνω και εγω απο την πρωτη μερα :grr
Το μόνο που αντιμετώπισα ηταν ειρωνεία :w
Σε αλλους κοσμους βαραγαν στο κεφαλι μεχρι και 80κ
Στο Πυκνοκατοικημένο Dallas aka Τhe Walking Dead δεν ειχε ουτε για μυρουδιά
 

DeletedUser6978

Guest
Ασχετο. Πως ανοιγει η καινουργια αποστολή? Ημουν εκτός 2 βδομαδες και έχασα επεισόδια...
 

DeletedUser6531

Guest
Ασχετο. Πως ανοιγει η καινουργια αποστολή? Ημουν εκτός 2 βδομαδες και έχασα επεισόδια...

Για να ανοιξει η αποστολη "Ο μαυρος θησαυρος (μερος 1)" στην Maya, θα πρέπει πρώτα να βρεις το καλαθι με το μωρο σε μια απο τις παρακατω εργασίες:

  • Οδηγος Αποστολής
  • Εργασία ως πρακτορας Pinkerton
  • Εξερεύνηση της δυσης
  • Εργασία στην Wells Fargo


Όλα τα βήματα της αποστολής μπορούν επίσης να βρεθούν και εδώ
 
Κορυφή