έλεος με αυτό το φτερό του κορακιού

  • Δημιουργός θέματος Buffalo Peter
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser

Guest
έχω μια αποστολή από τον ινδιάνο (η οποία δίνει και δεκαπέντε πόντους εμπειρίας) να του φέρω το φτερό του κορακιού από το τρόμαγμα πουλιών. έχω κάνει πάμπολλες φορές αυτήν την δουλειά (πάντα με κίνητρο 100%) κι ακόμα δεν έχει βγει το φτερό κορακιού. σημειωτέον, ότι πριν κάνω την εργασία ελέγχω αυτά που φοράω ώστε να έχω τις απαιτούμενες ικανότητες. τί μπορεί να φταίει;
 

DeletedUser3849

Guest
εμένα σε ορισμένες δουλείες μου δίνει κάτι όταν έχω λίγο κίνητρο ...
 

DeletedUser

Guest
έχω μια αποστολή από τον ινδιάνο (η οποία δίνει και δεκαπέντε πόντους εμπειρίας) να του φέρω το φτερό του κορακιού από το τρόμαγμα πουλιών. έχω κάνει πάμπολλες φορές αυτήν την δουλειά (πάντα με κίνητρο 100%) κι ακόμα δεν έχει βγει το φτερό κορακιού. σημειωτέον, ότι πριν κάνω την εργασία ελέγχω αυτά που φοράω ώστε να έχω τις απαιτούμενες ικανότητες. τί μπορεί να φταίει;

τιποτα.απλα εισαι ατυχος.συνεχιζε και ας πεφτει το κινητρο!
 

DeletedUser

Guest
το κινητρο δν επρεαζει το αν θα βρεις αντικειμενα η προιοντα. να ρωτησω κατι; βαζεις δεκαλεπτα;
 

DeletedUser

Guest
ε τοτε εισαι απλα ατυχος. περιμενε και θα σου τυχει
κανε και καμια προσευχη ενδιαμεσα... βοηθαει.
 

DeletedUser

Guest
Kai ego ta idia alla me tin simaia tis enosis gia ton serifi

exo pi8anotites 2% kai me to premium pou exo paei sto 3% +10 logo tixodioktis pou eimai = 13% kai akoma na tin vro!eleos!:(:(:(:(
 

DeletedUser

Guest
δεν πάει έτσι.10% στο αρχικό ποσο δηλαδή 3+10%=3,3%
 

DeletedUser

Guest
κανε μια 10λεπτη προσευχη και μετα κανε κατευθειαν τη δουλεια!!
 

DeletedUser

Guest
ασε τωρα κανω εμποριο να παρω κανενα καλο αντειειμενο να το πουλησω και μετα κοιμαμαι εχω ενεργια 3

ασχετο:ποιες ικανοτητες θελει η ληστεια αποικων

α και σορρυ πριν για τα greeklish
 

DeletedUser

Guest
εχω παει εκει αλλα μου κολλαει και διχνει μονο τα γραμματα και οχι τις εικονες
δε μπορεις να μου πεις εσυ?:confused:δεν εχω ορατη την εργασια
 

DeletedUser

Guest
στησιμο παγιδων,σημαδι,εξαιρετικες κινητικες ικανοτητες,κρυψιμο και αντανακλαστικα.
δυσκολια:371
 

DeletedUser

Guest
α πα πα...ειμαι επιπεδο 24,κατα το 50 λες να μου την βγαλει για ορατη?
 

DeletedUser

Guest
εκανα προσευχη διωρο φυλαξη οχουρου,τιποτα,τι γκαντεμια ειναι αυτη???θα ξαναπροσπαθησω
 
Κορυφή