ΩΡΕΣ ΕΡΓΑΣΙΑΣ.

  • Δημιουργός θέματος ioxanson
  • Ημερομηνία έναρξης
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

DeletedUser

Guest
ΠΑΙΔΙΑ ΓΙΑ,ΜΗΠΩΣ ΞΕΡΕΤΕ ΑΝ ΕΧΕΙ ΔΙΑΦΟΡΑ ΑΝ ΚΑΝΕΙΣ 2ΩΡΑ ΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ Η' 2-1ΩΡΑ,4-3ΟΛΕΠΤΑ,12-10ΛΕΠΤΑ,ΣΤΗΝ ΕΜΠΕΙΡΙΑ ,ΣΤΑ ΧΡΗΜΑΤΑ Κ' ΣΤΗΝ ΤΥΧΗ?Π.Χ.=>2ΩΡΟ-100 ΠΟΝΤΟΥΣ-ΕΜΠΕΙΡΙΑ,Κ' 2 -1ΩΡΑ ΜΑΖΙ ΘΑ ΠΑΡΟΥΝ ΛΙΓΟΤΕΡΟΥΣ ΠΟΝΤΟΥΣ?ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΜΕΓΑΛΕΣ ΔΙΑΦΟΡΕΣ?ΑΠΛΑ ΘΕΛΩ ΝΑ ΣΙΓΟΥΡΕΥΤΩ.:confused:
 

DeletedUser771

Guest
φίλε μου πάντα είναι καλύτερα να κάνεις μια εργασία 2 ώρες συνεχόμενα...

σου παραθέτω μερικά links για μελέτη...

link1

link2
 

DeletedUser

Guest
Δοκιμαζα εδω και 4 μερες να το κανω....(Δουλεια:Κατασκευη Ραντζου, χωρις πριμιουμ)
Αποτελεσματα:1 2ωρο: 39$ 128 ΠΕ
2 ωρες: 33$ 117 ΠΕ
4 30λεπτα: 34$ 116 ΠΕ...
Εμμμ, 12 δεκαλεπτα δεν ειχα την υπομονη να τα κανω...:D:p:D

Τι εχετε να πειτε για τα αποτελεσματα?:cool:
 

DeletedUser

Guest
απο τον απο πανω καταλαβαινω οτι δεν υπαρχει διαφορα στους ποντους εμπειριας και λεφτα.πανω κατω τα ιδια αλλα στην τυχη με σιγουρια σου λεω οτι με το 2ορο εχεις περισσοτερες πιθανοτητες.με μονοορο εχεισ λιγοτερες πιθανοτητες αλλα και με δουλειες με μεγαλη τυχη παλι το ιδιο συμβαινει.
 

DeletedUser

Guest
Alex αυτα εγιναν με ιδιο κινιτρο στις δουλειες???Γιατι αν εγιναν με διαφορετικο παιζει ρολο και το κινιτρο!!!!
 

DeletedUser

Guest
πανω απο ολα παιζει ρολο η τυχη και δεν λεω την τυχη να παρεις καποιο αντικειμενο αλλα γενικα ποσο τυχερος εισαι για να παρεις εχπ και λεφτα
εγω εχω κανει 2ωρο απο 100% κινητρο και εχω παρει 200 εχπ σε κατασκευη αρχοντικου και εχω κανει αλλη μερα 2ωρο παλι και εχω παρει 69 εχπ
για αυτο δεν μπορεις να πει οτι το 10 λεπτο δινει λιγοτερο η περισσοτερο εχπ ή λεφτα
 

DeletedUser

Guest
Alex αυτα εγιναν με ιδιο κινιτρο στις δουλειες???Γιατι αν εγιναν με διαφορετικο παιζει ρολο και το κινιτρο!!!!

Ναι...ολες τις ξεκινησα με 100%:cool:
Αλλιως σαφως θα ειχε αλλοιωμενο αποτελεσμα η ερευνα...;):rolleyes:
 

DeletedUser

Guest
μολις ξεθαψατε ενα ποστ πριν 7 μηνες!!!!:dαν ειναι.λολ.

να ειστε ποιο προσεχτηκοι.
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή