Ψάχνω για Younger's revolver

  • Δημιουργός θέματος joysearch
  • Ημερομηνία έναρξης
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

DeletedUser

Guest
παρακαλώ όποιος έχει στην πόλη του ή γνωρίζει που μπορώ να το βρω ας μου στείλει μήνυμα στο παιχνίδι, ευχαριστώ πολύ!
 

DeletedUser315

Guest
και μένα παιδιά
όποιος το χει πληρώνω όσο όσο
 

DeletedUser3409

Guest
παρακαλώ όποιος έχει στην πόλη του ή γνωρίζει που μπορώ να το βρω ας μου στείλει μήνυμα στο παιχνίδι, ευχαριστώ πολύ!

τί το πουλάνε(και από πότε?) και στις πόλεις και γω... και γω... θέλω να το αγοράσω... Φίλε μου δεν πουλιέται πρέπει να βρείς τον Γιάνγκερ τον ίδιο για να στο δώσει... μιας και έχει βγεί στην σύνταξη και δεν το χρησιμοποιεί πια...:p
 

DeletedUser184

Guest
το όπλο αυτό ούτε το αγοράζεις ούτε μπορείς να το βρείς απο εργασία.πιθανότατα να το παίρνεις όπως παίρνεις το σπαθί του χερνανδό με μια κρυφή αποστολή..κανείς δεν ξερει σίγουρα..
 

DeletedUser3409

Guest
4 κάσες ουίσκι 2 σαμπάνιες και την Τζούλια... στα λεφτά ότι ζητήσεις...:eek::eek::eek:
 

DeletedUser

Guest
εγώ δίνω όσα λεφτά θέλεις και επιπλέον το σόβρακο του ανώδυνου(ανεκτίμητης αξίας:d:d)
 

DeletedUser184

Guest
Κάτι ρώτησε εδώ είναι ανάγκη να σπαμμάρεται?Εμείς είμαστε τόσο καιρό στο west και δεν έχουμε τα ποστ που έχετε σε λίγους μήνες..Σπαμμάρετε πολύ..
 

DeletedUser

Guest
οντως παιδια,καλα σας λεει.

δινω 100.000$ αλλα απαιτω να πωληθει μονο σε μενα.
 

DeletedUser

Guest
το όπλο αυτό ούτε το αγοράζεις ούτε μπορείς να το βρείς απο εργασία.πιθανότατα να το παίρνεις όπως παίρνεις το σπαθί του χερνανδό με μια κρυφή αποστολή..κανείς δεν ξερει σίγουρα..

απαντήθηκε και κλειδώνει...
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή