Χρώματα Πολέμου !

  • Δημιουργός θέματος Blue John
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser

Guest
Χαιρετώ φίλους συμπαίκτες !όπως έχω γράψει και σε άλλο σημείο του φόρουμ
Το παιχνίδι αδικεί λίγο ορισμένους ήρωωες του σεναρίου .Καλά οι στρατιώτες πες πάει στο καλό έχουν απο την αρχή μπόνους και το να μην παίρνουν πλεονεκτήματα οι στρατιώτες απο την στολή έχει μια λογική.
Όμως και τα αντικείμενα τα περισσότερα είναι των "χλωμών προσώπων" Κολτ ρεβόλβερ σπαθιά κονκισταδόρων ... και ελάχιστα για ινδιάνους μόνο πολεμικός πέλεκυς ,ναι μεν σετ ινδιάνων αλλά με πλεονεκτήματα μόνο για εργασίες ...

Λέω λοπόν νοσταλγικά προτείνωντας ..ότι μέσα στο ρούχα του ράφτη ή τα καλούδια του μπακάλη θα μπορύσαν να υπάρχουν ινδιάνικα χρώματα του πολέμου ... και ας δίνει ας πούμε μπόνους στην εμφάνιση ...ή προβιά του Κογιότ (εννοείται ότι και τα χλωμά πρόσωπα θα μπορού να τα χρησιμοποιούν)... μερικά αντικείμενα που θα δίνουν μια κάλη ατμόσφαιρα... καουμπόιδων vs ινδιάνων ...

ΥΓ Οκ εννοείται ξέρω ίσως να 'ναι και μάταιο και να μην έχει νόημα ώς πρόταση και να μην αλλάξει τίποτα ...απλά το λέω σα θέμα για κουβέντα ...
 

DeletedUser

Guest
Δεν το πιασα:eek:Τι θες να πεις:confused:Νομιζω οτι ολοι μπορουν να παρουν ρουχα του ραφτη εκτος γυναικα αν ειναι ανδρας και ανδρα αν ειναι γυναικας:rolleyes:
 

DeletedUser

Guest
δεν το πιασα:eek:τι θες να πεις:confused:νομιζω οτι ολοι μπορουν να παρουν ρουχα του ραφτη εκτος γυναικα αν ειναι ανδρας και ανδρα αν ειναι γυναικας:rolleyes:

λίγο βλακωδώς προτείνω ...νέα αντικείμενα φίλε μου...
χρώματα πολέμου...
προβιά κογιότ ...
με κάθε επιφύλαξη ....
 

DeletedUser

Guest
χρωματα πολεμου???δεν το καταλαβα αυτο??
τι θα μασκαρευονται??:d
 

DeletedUser

Guest
για τους ινδιάνους μόνο!
μόνο αυτοί χρησιμοποιούσαν
χρώματα πολέμου!;)
 

DeletedUser

Guest
ναι αλλα και ινδιανος να εισαι μπορεις να παρεις τα αντικειμενα των σετ . αυτο που λες ειναι καλη ιδεα για να εμπλουτιστει το παιχνιδι αλλα οι επιλογες τετοιων αντικειμενων {δηλαδη και αλλων συν των προυπαρχοντων}
ειναι πολλες οχι μονο αυτες
 
Κορυφή