Χάθηκαν αποστολές - Νέα επίπεδα / απαιτήσεις αποστολών

  • Δημιουργός θέματος takat
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser3082

Guest
Μου μυρίζει θησαυρός

Για την αποστολη "Μου μυρίζει θησαυρός" θελω μια ερωτηση

ειμαι Lvl 120 σε 2 κοσμους και ειχα απομεινει μετα το ποταμι που πρεπει να κάνεις "κοψιμο δένδρων" για να παρεις τη βαρκα" [Κούφιος κορμός δέντρου] ωστε να τελειωσεις την αποστολη

Ε εχω κανει καμια εικοσαρια [μπορει περισσοτερα] μονοωρα αλλα η "βαρκα" δεν πεφτει με τιποτα

καμια ιδεα κανεις?
 

DeletedUser

Guest
Συνεχιζεις μεχρι να πέσει.Δυστυχώς είναι το μόνο που μπορείς να κάνεις
 

DeletedUser3082

Guest
επειδη την εχω βγαλει την αποστολη σε αλλους 5 κοσμους η "βαρκα" επεφτε το πολυ στην 4η προσπαθεια [συνηθως στην πρωτη-δευτερη] ρωταω μηπως υπαρχει κατι μετα την αναβαθμιση που δεν το ειδα
 

DeletedUser

Guest
Η αποστολή Αποζημίωση (Οι εποχές αλλάζουν...) που είναι το reskil των οχυρών
έλεγε ότι θα είναι διαθέσιμη μέχρι 31/7. Σήμερα είναι 31/7 και δεν υπάρχει... Γιατί;
 

DeletedUser5289

Guest
βοιθεια

καληπσερα να ρωτισω κατι θελω δεν μου εμφανιζει το ληβαδι στο δασος μου το δειχνει κλειδωμενο γιατι? θελω να παρω το χρυσο οπλο
 

DeletedUser

Guest
Στην αποστολη "ημερα εργασιας" ζηταει υλικα απο αποστολες που ειναι κλειδωμενες για τα μικρα λεβελς.
Πχ τριανταφυλλα απο την εργασια "εμφανιση με τον μπαφαλο μπιλ¨που ξεκλειδωνει στο επιπεδο 100 η αν κανεις ριζικο ρεσκιλ και καταφερεις να την ξεκλειδωσεις.
Θελει και πολλα και οι τιμες τους στην αγορα οχι απλα τσουζουν,τσουρουφλαν.
Και μεις οι...."μικροι" κλεφτες να γινουμε; ε; ε; :u
 

DeletedUser5289

Guest
!!!

πρεπει να εισαι 85 λεβελ νομιζω

καλησπερα ειμαι 120 λεβελ και θελω να παρω το χρυσο οπλο γιατι μου τιν εχει κλειδωμενη δεν μου ανοιγει το ληβαδι στο δασος τι πρεπει να κανω?
 

DeletedUser6563

Guest
Ημερα Εργασιας

Καλημερα , ηθελα να ρωτησω τι γινεται με τα αντικειμενα που ζηταει η αποστολη Ημερα Εργασιας και τα οποια πεφτουν απο εργασιες που για καποιυς δεν εχουν ανοιξει ακομα, οπως τα τριανταφυλλα που η αντιστοιχη αποστολη ανοιγει στο 100 λεβελ;;
 

DeletedUser5715

Guest
Ημερα Εργασιας

Μπορεις να κανεις και πλανοδιο εμπορα για τα τριανταφυλλα
 

DeletedUser

Guest
καληπσερα να ρωτισω κατι θελω δεν μου εμφανιζει το ληβαδι στο δασος μου το δειχνει κλειδωμενο γιατι? θελω να παρω το χρυσο οπλο
Η αποστολή θεωρείται μυστική και έτσι δεν μπορούμε να σου δώσουμε πληροφορίες.
Όμως, η πείρα μας λέει πως πρέπει να έχεις ένα σεντούκι και 3 κλειδιά για να πας στο λιβάδι...

Στην αποστολη "ημερα εργασιας" ζηταει υλικα απο αποστολες που ειναι κλειδωμενες για τα μικρα λεβελς.
Πχ τριανταφυλλα απο την εργασια "εμφανιση με τον μπαφαλο μπιλ¨που ξεκλειδωνει στο επιπεδο 100 η αν κανεις ριζικο ρεσκιλ και καταφερεις να την ξεκλειδωσεις.
Θελει και πολλα και οι τιμες τους στην αγορα οχι απλα τσουζουν,τσουρουφλαν.
Και μεις οι...."μικροι" κλεφτες να γινουμε; ε; ε; :u

Ορισμένα από αυτά τα προϊόντα ίσως να μπορείς να τα βρεις από δουλειές που δίνουν τυχαίο προϊόν. Μια καλή και γρήγορη λύση είναι ο η αγορά όπου σίγουρα κάποιος θα τα έχει βάλει.
 
Κορυφή