Υπάρχουν κι αλλες αναβαθμίσεις

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser3876
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser3876

Guest
Παιδιά εκτός από τις νέες εκδόσεις και γενικά ότι καινούριο μπαίνει στο παιχνίδι υπάρχουν κι άλλα πράγματα που πρέπει να προσέξει η Innogames, για παράδειγμα τους servers, μερικές φορές το παιχνίδι κολλάει και αργεί πολύ, επίσης μερικές φορές που μπαίνω από τον Internet explorer το παιχνίδι αφού κάνω σύνδεση το αφήνω κανένα δεκάλεπτο να φορτώσει και μετά μπαίνω...
παραδέχομαι πως μερικές φορές κολλάει λόγω του script αλλά όχι πάντα άλλο παράδειγμα είναι στις μάχες οχυρών που την ώρα που πας να συνδεθεί σου βγάζει ένα μήνυμα..αυτό γίνεται σπανίως και δεν δημιουργεί πρόβλημα γιατί ξαναμπαίνει αλλά στους ελιγμούς τι κάνουμε; πως ξαναμπαίνεις μετά
 

DeletedUser

Guest
Tip:
Απο τον ελιγμο μπορεις να πατησεις το ονομα-συνδεσμο του οχυρου στο τσατ και θα σου ανοιξει ξανα το παραθυρο.
 

DeletedUser3876

Guest
το ξέρω φίλε αλλά δεν δουλεύει πάντα όπως μου λένε...εμένα δεν μου έχει τύχει για να ξέρω
 

DeletedUser

Guest
επίσης μερικές φορές που μπαίνω από τον Internet explorer ..
εκει τελειωνουν ολα.δεν μπαινεις με Internet explorer:cns

Τωρα ως the-west ειναι λογικο να κολλαει.θεωρειται "βαρυ" site.
 

DeletedUser3876

Guest
οκ το ξέρω είναι κατεστραμμένο το πρόγραμμα αλλά μερικές φορές τυχαίνει να είμαι σε υπολογιστή που έχει μόνο IE...εκεί τα παίζω :blk
 

DeletedUser

Guest
Μην σβήνεις τα cookies του παιχνιδιού. Για να μην χρειάζεται να τα ξανά κατεβάζει ο explorer σου.

Δοκίμασε το. Μήπως είναι κάπως καλύτερα τα πράγματα.
 

DeletedUser3876

Guest
΄πιάσαμε πολύ το θέμα με τον explorer...δεν χρησιμοποιώ απλά τυχαίνει από κανένα φίλο ή από το σχολείο να μπαίνω και έχω πρόβλημα...όμως όπως λέω παραπάνω υπάρχουν γενικά προβληματάκια
 
Κορυφή