Υλικά Λουνα Παρκ

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

sniperjohn2

Μέλος
Καλησπερα μπορει καποιος να μου απαντησει τι γινεται με τα υλικα που ζηταει το λουνα παρκ καθε φορα για να ολοκληρωθει και να ανοιξει?
Τι εννοώ? Εδω και παρα παρα πολυ καιρο ( προσωπικα μιλαω) τσεκαρω τον παιχτη μου και βαζω εργασιες καθε βραδυ περιπου στις 11 με 12 και βγαινω . Το πρωι ανοιγω το παιχνιδι γυρω στις 8 . Παντα μα παντα οταν εχει μπει το λουνα παρκ βρισκω να ζηταει απο υλικα μονο απο ενα η δυο η μερικες φορες καθολου και τις περισσοτερες φορες ειναι η τα δυσκολα δηλαδη χρυσοσκονες , φανταχτερα κοσμηματα , εργαλειοθηκες και αλλα τετοια . Ολα τα αλλα μιλαμε για πανω απο 1000 υλικα καθε φορα εχουν μπει . Υπαρχουν ατομα που περιμενουν να ανοιξει το λουνα παρκ μεσα στο ξημερωμα να βαλουν υλικα η τα βαζει το συστημα μονο του ?
 

Belle Bernice

Μέλος προσωπικού
Social Media Moderator
Ναι υπάρχουν άτομα που περιμένουν για να βάλουν υλικά. Τα αντικείμενα που ζητάει κάθε φορά το Λούνα Παρκ, είναι τυχαία αντικείμενα. Και το ποσό που ζητάει εξαρτάται από τους ενεργούς παίκτες του κόσμου που παίζετε.
 

sniperjohn2

Μέλος
και πως ξερουν οτι θα μπει το λουν παρκ και περιμενουν ? Υπαρχει καποια ανακοινωση πουθενα? Αν ειναι να ξενυχταω και εγω να γεμιζω ομολογα αξιζει τον κοπο
 
Τελευταία επεξεργασία:

ΛΑΧΑΝΟΝΤΟΛΜΑΣ

Νέο Μέλος
και πως ξερουν οτι θα μπει το λουν παρκ και περιμενουν ? Υπαρχει καποια ανακοινωση πουθενα? Αν ειναι να ξενυχταω και εγω να γεμιζω ομολογα αξιζει τον κοπο
Το λούνα παρκ μπαίνει ανά 15 μέρες (νομίζω) και δεν μπαίνει όταν υπάρχουν ανοιχτά events, με το που τελειώσει το event και αφού έχουμε πάρει ότι άχρηστο μας σπρώχνουν :p στα καπάκια μπαίνει το λούνα παρκ.
Επίσης πρέπει να γνωρίζεις ότι υπάρχουν άνθρωποι που δουλεύουν τα βράδια ή είναι ξύπνιοι όλη νύχτα επειδή έτσι θέλουν....και είναι απολύτως λογικό να μην προλαβαίνεις να βάλεις υλικά και αν θυμάμαι καλά κατά τις 4 το πρωί ενεργοποιείται το λούνα παρκ.
Έ αυτοί να μην παίξουν δηλαδή; ;)
 

sniperjohn2

Μέλος
Το λούνα παρκ μπαίνει ανά 15 μέρες (νομίζω) και δεν μπαίνει όταν υπάρχουν ανοιχτά events, με το που τελειώσει το event και αφού έχουμε πάρει ότι άχρηστο μας σπρώχνουν :p στα καπάκια μπαίνει το λούνα παρκ.
Επίσης πρέπει να γνωρίζεις ότι υπάρχουν άνθρωποι που δουλεύουν τα βράδια ή είναι ξύπνιοι όλη νύχτα επειδή έτσι θέλουν....και είναι απολύτως λογικό να μην προλαβαίνεις να βάλεις υλικά και αν θυμάμαι καλά κατά τις 4 το πρωί ενεργοποιείται το λούνα παρκ.
Έ αυτοί να μην παίξουν δηλαδή; ;)
Δηλαδη 10 παιχτες και αν που παιζουν το βραδυ βαζουν 1000 σχεδον υλικα ? Αρα ξερουν ποτε μπαινει το λουνα παρκ και τα εχουν ετοιμα τα υλικα γιατι καθε φορα δεν ζηταει τα ιδια . Δεν μου κολλάει .
 

ΛΑΧΑΝΟΝΤΟΛΜΑΣ

Νέο Μέλος
Δηλαδη 10 παιχτες και αν που παιζουν το βραδυ βαζουν 1000 σχεδον υλικα ? Αρα ξερουν ποτε μπαινει το λουνα παρκ και τα εχουν ετοιμα τα υλικα γιατι καθε φορα δεν ζηταει τα ιδια . Δεν μου κολλάει .
Δεν είναι 10, είναι πολλοί παραπάνω.
Τα υλικά όπως προαναφέρθηκε είναι τυχαία και επιπλέον αυτή τη στιγμή που μιλάμε δεν υπάρχει κανείς μα κανείς που να έχει λιγότερα από 100 τμχ ανά είδος.
Εγώ προσωπικά 'όταν ξυπναγα 5 το πρωί και έβλεπα ανοιχτό το λούνα παρκ πάντα έβαζα απ'όλα καμια 400 κομμάτια μην πω και παραπάνω.
Μέσα σε 3 μέρες έχεις αναπληρώσει στο χαλαρό ότι είχες βάλει.
Δεν υπάρχει κάτι δόλιο σε όλο αυτό...και στη τελική μη νομίζεις ότι υπάρχουν και πολλά ευεγερτήματα από το να έβαζες πολλά υλικά...κάποια ομολογάκια παραπάνω παίρνεις που και αυτά άχρηστα είναι πλέον ;)
 

sniperjohn2

Μέλος
Αν υπαρχουν παραπανω απο 10 παιχτες που ειναι ον και παιζουν στον Κ1 τα χαραματα ( εκτος κανα δυο παιχτουρες μονομαχους ) μια χαρα παμε o_Oo_Oo_Oo_Oo_Oo_Oo_Oo_Oo_O . Τελος παντων ας κλειδωσει το θεμα γιατι θα με πιασουν τα γελια :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:DΑς μεινω με την απορια θα το αντεξω
 
Τελευταία επεξεργασία:
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή