ΥΠΟΓΡΑΦΕΣ

  • Δημιουργός θέματος kate
  • Ημερομηνία έναρξης
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

DeletedUser

Guest
ανοιγω αυτο το θεμα γιατι δημιουργηθηκε ενα θεμα στο οποιο απαιτουνταν απο τουσ παιχτες να αλλαξουν επαφες.τι θα γινει ομως με τους μοντ?μιλησα με εναν και προσπαθησε να μου πει κατι που δεν καταλαβα.οποτε σας λεω την απορια μου.ο κανονας λεει "να περιέχει πολλούς συνδέσμους και διαφημίσεις ασχέτως αν οι διαφημίσεις είναι απλό κείμενο ή σύνδεσμοι." και μου ελεγε ο μοντ πως δεν ειναι διαφημιση αλλα εργαλειο του γουεστ.τοτε τι ειναι αυτο ρε παιδια?
.μην το κλειδωσετε.εχουμε δημοκρατια και ειναι σοβαρο.φερθειτε σαν σοβαροι ανθρωποι


EDIT: Σε ένα μήνα που θα ξαναέρθεις, ελπίζω να έχεις μάθει τους κανόνες και τι είναι τα Pixels. Καλό καλοκαίρι!
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
Λοιπον το να λες τι σου ειπε καποιος δημοσια δεν ειναι σωστο και γιαυτο σου το εστειλε με πμ και δεν το ειπε εδω.Αυτο θα το κλειδωσω γιατι αυτο πρεπει να κανω.Και αν θελουν οι αλλοι μοντς να το ανοιξουν ας το κανουν.Επισης αφηνω τον falegk να επιλεξει για το τι θα γινει με εσενα!!!!

Edit:Και αλοο ειναι το weststats για να εχει διαφημησεις και αλλο το φορουμ.Το weststats δεν βλεπω να εχει κανονες:mad:
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
Λοιπον σαν πολυ το τράβηξες.
Infection και κλείδωμα.

Ολα ειναι παιχνίδια της εταιρίας στο λεω τελευταία φορα.
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή