Το τέλος μιας εκστρατείας

DeletedUser6637

Guest
κυριε κορντ

γιατι δεν κανετε μια δημοσκοπιση-ψηφοφορια?για ποιον λογο δεν υπηρχε μεγαλη συμετοχη κ για ποιον λογο πηγε τοσο χαλια η ελληνικη αποστολη?

εφοσον δεν επιθημειτε την επομενη φορα να ψηφισουμε εμεις τους αρχηγους
ας ελπισουμε να μην μας φορτωσετε στο σβερκο παλι τους ιδιους!
 

jim b

Νέο Μέλος
Ένα είναι το συμπέρασμα. Ως ομάδα 150 ατόμων πήγαμε, ως ομάδα 150 ατόμων χάσαμε.
Εγώ αναλαμβάνω το 1/150 της ευθύνης που μου αναλογεί. Θεωρώ ότι δεν κάνω για διεθνή καριέρα.
 

DeletedUser735

Guest
Το μικρο διαστημα που ειμαι στο παιχνιδι βιωνω μια κατασταση η οποια προυπηρχε, αλλα τα χρονια της απουσιας μου, μαλλον, γιγαντωθηκε.

Μιλαω σαφως για την πληρη απαξιωση των παιδιων που εχουν αναλαβει να "τρεχουν", να διοικουν, τις συμμαχιες και κατ' επεκτασην να αναλαμβανουν την διοργανωση των οχυρων.

Εκανα μαλιστα πολυ καιρο να καταλαβω τι ειναι η λεξη "γετι" :p

Οι διοικησεις ειναι τοσο σοβαρες οσο σοβαρες ειναι και οι ομαδες που "διοικουν".
Αν καποιος θελει να κανει οτι γουσταρει δεν εχει νοημα να βρισκεται σε μια ομαδα-συμμαχια. Ας παει σε μια πολη να μονασει.


Η αποδοχη των παικτων που αναλαβαν την διοικηση στο διεθνες τουρνουα ηταν ηδη καθολικη απο τους ελληνικους σερβερ. Αυτοι που ηγουνται εδω, θα ηγηθουν και εκει (εκτος αν υπαρχει καποια ειδικη περιπτωση).
 

DeletedUser6637

Guest
Το μικρο διαστημα που ειμαι στο παιχνιδι βιωνω μια κατασταση η οποια προυπηρχε, αλλα τα χρονια της απουσιας μου, μαλλον, γιγαντωθηκε.

Μιλαω σαφως για την πληρη απαξιωση των παιδιων που εχουν αναλαβει να "τρεχουν", να διοικουν, τις συμμαχιες και κατ' επεκτασην να αναλαμβανουν την διοργανωση των οχυρων.

Εκανα μαλιστα πολυ καιρο να καταλαβω τι ειναι η λεξη "γετι" :p

Οι διοικησεις ειναι τοσο σοβαρες οσο σοβαρες ειναι και οι ομαδες που "διοικουν".
Αν καποιος θελει να κανει οτι γουσταρει δεν εχει νοημα να βρισκεται σε μια ομαδα-συμμαχια. Ας παει σε μια πολη να μονασει.


Η αποδοχη των παικτων που αναλαβαν την διοικηση στο διεθνες τουρνουα ηταν ηδη καθολικη απο τους ελληνικους σερβερ. Αυτοι που ηγουνται εδω, θα ηγηθουν και εκει (εκτος αν υπαρχει καποια ειδικη περιπτωση).


εδω βρε παληκαρε μου,δεν μπορουσαν να συνενοηθουν 10 ατομα μεταξυ τους
φαγονοντουσαν μεταξυ τους,μερικοι ***αρχηγοι***δεν μηλιοντουσαν μεταξυ τους ,οπως επισης δεν ειχαν τον οποιο σεβασμο μεταξυ τους........

μεταξυ μας,ηταν η ποιο τραγικη ομαδα αρχηγων που θα μπορουσαμε να βρουμε.........πως θα σεβαστουν κ θα υπακουσουν ολοι οι υπολοιποι μια ομαδα αρχηγων που αναμεσα τους υπηρχε μπαχαλο κ πρωσοπικες διαφορες ιδιοτελιας κ μικροεγωισμων?

θερμη παρακλιση προς τον κυριο κορντ,την επομενη φορα εφοσον δεν θα ξανακανεται ψηφοφορια τουλαχιστον ριξτε ενα μαυρο κ στους 7 απο τους 10 που διαλεξατε εσεις, μπας κ δουμε ασπρη μερα........

κ κατι τελευταιο,ας φτισουμε αυτη την καραμελα με τον κ1
ο καλυτερος παιχτης δεν ειναι ο ποιο παλαιοτερος αλλα αυτος που ειναι ο ποιο εξελισημος!
εξαλου το γουεστ συνεχεια εξελισεται!
 

cord

Ex-The West Team
Ειναι πολυ ευκολο παντα να μιλαει κανεις εκ του ασφαλους και μετα το αποτελεσμα. Το σκεπτικο μας στην επιλογη των αρχηγων ηταν αναλογο και προσαρμοσμενο στην εμπειρια που εχουμε τοσο χρονια απο τη συμπεριφορα της κοινοτητας στο forum. Επιλεξαμε αρχηγους σχεδον απο καθε συμμαχια των Ελληνικων κοσμων γιατι γνωριζαμε απο πριν τη αντιδραση των παιχτων αν δεν ειπλεξουμε καποιους απο τους δικους τους αρχηγους.
Υπευθυνοι για την πορεια στο τουρνουα ειναι ολοι στο βαθμο που τους αναλογει, απο την ομαδα διαχειρισης, τους αρχηγους μεχρι και ολους τους παιχτες που πηραν μερος αλλα και των παιχτων που δηλωσαν συμμετοχη χωρις να εχουν σκοπο να ασχοληθουν με το τουρνουα.
Στα δυσλολα, δηλαδη στην ηττα, φαινεται το μεταλο καθε αρχηγου, παιχτη, διαχειριστη κτλ... Στις νικες ολα ειναι καλα, αλλα στην ηττα, πρεπει να μαθουμε να αναζητουμε τις αιτιες και τροπους για να διορθωσουμε οτι δεν πηγε καλα και οχι να γκρινιαζουμε ριχνοντας ευθυνες παντα σε αλλους και ποτε σε εμας.
Σκεφτειτε τα μονοι σας και αναλογιστειτε τι θα κανατε καλυτερα εσεις στη θεση των αρχηγων και προτεινετε τα αλλά το να λεμε δεν μας αρεσε ο αρχηγος ταδε ενω ο αρχηγος δεινα θα ηταν καλυτερος ειναι μη επικοδομητικη κριτικη χωρις καμια ουσια.
 

DeletedUser6104

Guest
ωραια συμπεριφορα να λες παιχτες σαβουρα.......ε cord???ο λαος λεει δωσε σε καποιον εξουσια να δεις τι αξιζει!ε οχι λοιπον μπραβο δεν τους λες!!!!!!!!!!:w
 

DeletedUser6637

Guest
Ειναι πολυ ευκολο παντα να μιλαει κανεις εκ του ασφαλους και μετα το αποτελεσμα. Το σκεπτικο μας στην επιλογη των αρχηγων ηταν αναλογο και προσαρμοσμενο στην εμπειρια που εχουμε τοσο χρονια απο τη συμπεριφορα της κοινοτητας στο forum. Επιλεξαμε αρχηγους σχεδον απο καθε συμμαχια των Ελληνικων κοσμων γιατι γνωριζαμε απο πριν τη αντιδραση των παιχτων αν δεν ειπλεξουμε καποιους απο τους δικους τους αρχηγους.
Υπευθυνοι για την πορεια στο τουρνουα ειναι ολοι στο βαθμο που τους αναλογει, απο την ομαδα διαχειρισης, τους αρχηγους μεχρι και ολους τους παιχτες που πηραν μερος αλλα και των παιχτων που δηλωσαν συμμετοχη χωρις να εχουν σκοπο να ασχοληθουν με το τουρνουα.
Στα δυσλολα, δηλαδη στην ηττα, φαινεται το μεταλο καθε αρχηγου, παιχτη, διαχειριστη κτλ... Στις νικες ολα ειναι καλα, αλλα στην ηττα, πρεπει να μαθουμε να αναζητουμε τις αιτιες και τροπους για να διορθωσουμε οτι δεν πηγε καλα και οχι να γκρινιαζουμε ριχνοντας ευθυνες παντα σε αλλους και ποτε σε εμας.
Σκεφτειτε τα μονοι σας και αναλογιστειτε τι θα κανατε καλυτερα εσεις στη θεση των αρχηγων και προτεινετε τα αλλά το να λεμε δεν μας αρεσε ο αρχηγος ταδε ενω ο αρχηγος δεινα θα ηταν καλυτερος ειναι μη επικοδομητικη κριτικη χωρις καμια ουσια.


κυριε κορντ
δεν μειλαω εκ του ασφαλους κ μετα το αποτελεσμα!
αυτα που ελεγα οταν μας φορτωσατε τα 7 γκανιαν της συμφορας πριν το τουρνουα,
αυτα λεω κ τωρα.......απλως τωρα δικαιωθηκα κ βγηκα αληθινος διοτι ειχα δικιο 100%!

οσο για το μεταλο που λετε,ποσο να αντεξει?
δεν ηταν μια η δυο ηττες συνεχομενες...........ηταν μονο ηττες!!!
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

cord

Ex-The West Team
ωραια συμπεριφορα να λες παιχτες σαβουρα.......ε cord???ο λαος λεει δωσε σε καποιον εξουσια να δεις τι αξιζει!ε οχι λοιπον μπραβο δεν τους λες!!!!!!!!!!:w
Ειπα εγω ή καποιο μελος της ΟΔ ποτε καποιον ή καποιους παιχτες "σαβουρα"?
 

cord

Ex-The West Team
stelios 82 η συμπεριφορα σου ειναι εριστικη, αν δεν σταματησεις να μιλας/γραφεις κατα αυτο τον τροπο θα σε αποβαλω εγω απο το forum.
Προσεξε τις εκφρασεις σου, σε εχω ανεχτει ηδη πολυ αλλα εως εδω! Δεν θα το ξαναπω!
 

DeletedUser6104

Guest
τσαμπα εσβεισα την απαντηση μου στον serra! οχι εσυ cord δεν ειπες....ο revolver αποκαλεσε σαβουρα παιχτες!απλα σου απαντησα που ειπες για την συμπεριφορα στην κοινοτητα του φορουμ! :dr
 

DeletedUser4509

Guest
Η ημιμαθεια ειναι χειροτερη απο την αμαθεια.
 

dimitrisCh

Μέλος
Θα πρέπει να συγχαρούμε την πολωνική ομάδα για την κατάκτηση της πρώτης θέσης.
Το λιφε κέρδισε για μια ακόμη φορά, όπως πάντα άλλωστε. :D
 

DeletedUser6759

Guest
Φοβερό τουρνουά, στρατηγικές που μόνο με εγκυκλοπαιδικές γνώσεις μπορούσε η εκάστοτε ομάδα να πάρει τους 2 βαθμούς. Το μεγαλύτερο μπράβο πάει στην ιννο που μας έδειξε μοναδικές εικόνες αυτοκαταστροφής με ΟΛΗ την άμυνα να βγαίνει έξω από το οχυρό, προσπαθώντας να κρατήσει έστω έναν ζωντανό. Ζήτω το λαιφ σε ενα παιχνίδι στρατηγικής και πάνω από όλα τύχης.
 

jim b

Νέο Μέλος
Από σήμερα και στο εξής, στις μπροστινές θέσεις άμυνας / επίθεσης, να καθόμαστε όσοι διαθέτουμε στρατηγική ή τύχη και να αφήνουμε τις πίσω καλυμένες θέσεις στους ηλιφιους που διαθέτουν λιφε. Τότε θα φανεί η μαγκιά μας και πόσο πιστεύουμε αυτά που λέμε.
Και όσοι συντονίζετε στις μάχες, κόψτε αυτό το: " οι ζωές μπροστά" !!! Να λέτε : "Μπροστά οι τυχερούληδες"
 

dimitrisCh

Μέλος
Στο επόμενο τουρνουά που θα γίνει του χρόνου και θα μαζευτούν περίπου 100 μονομάχοι από Κ1 και Κ8, (δεν έμειναν και πολλοί από τους υπόλοιπους χαρακτήρες με τις μεταφορές, αφού πολλοί διέγραψαν άλλους χαρακτήρες για να μεταφέρουν μονομάχους στον Κ8), και θα παίζουν με 1600 λίφε, θα κάνουν άπειρες ζημιές στους λήφιους ξένους, και θα πάρουμε την πρώτη θέση. :p
 
Κορυφή