Το θέμα κλειδώνει!

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser6498
  • Ημερομηνία έναρξης
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

DeletedUser6498

Guest
Έχω παρατηρήσει εδώ και καιρό μια λογοκρισία άνευ προηγουμένου στο forum!!! :cns Mε ποιο δικαίωμα κύριοι κλειδώνετε θέματα ενω ο άνθρωπος δεν βρίζει όυτε κάνει τίποτα ανάρμοστο και πολύ απλά λέει την γνώμη του? :grr
Δηλαδή τι? Επειδή γίνατε διαχειριστές νομίζετε οτι γίνατε κάποιοι??? :grr:grr
 

DeletedUser3398

Guest
Κατω ρε τα χερια απο τη διαχειριση ειρωνες...
Που θα κανετε και υποδειξεις...
Ο κανονας 24 παραγραφος 3 υποσημειωση 72 το αναφερει ξεκαθαρα απαγορευετε να γελατε , να μιλατε και να κλ :cns οταν απευθυνεστε εις τους ανωτερους σας
Θελετε να εχετε και αποψη για το παιχνιδι...
Οχι ρε ΑΠΑΓΟΡΕΥΤΕ !!!
Α και που'σε τσακισου εσυ ο απο πανω με το 69 που χασκογελασες στο περιπτερο τωρα και παρε 8 paysafe των 10 ευρω - 2 των 20 και τουλαχιστων 1 των 50 γιατι εχω και ενα τρεμουλο σημερα κιολας και θα σας ΜΠΑΝ ΡΕ

ΟΛΟΥΣ ΣΑΣ

ΑΚΟΥΤΕ

ΜΠΑΝ

Με λενε Nanto και ειμαι καλα !!!
 

DeletedUser6210

Guest
Έχω παρατηρήσει εδώ και καιρό μια λογοκρισία άνευ προηγουμένου στο forum!!! Mε ποιο δικαίωμα κύριοι κλειδώνετε θέματα ενω ο άνθρωπος δεν βρίζει όυτε κάνει τίποτα ανάρμοστο και πολύ απλά λέει την γνώμη του? :grr
Δηλαδή τι? Επειδή γίνατε διαχειριστές νομίζετε οτι γίνατε κάποιοι???

Ε, εάν σε πειράζει τόσο πήγαινε στην Γερμανία και κάνε κατάληψη στην innogames!!! :D
Θα σε διώξουν με τις κλοτσιές αλλά η προσπάθεια μετράει.........:w
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

black.thunder

Μέλος
Θα παρακαλούσα να σταματήσουν οι επιθέσεις προς την Ο.Δ. και οι άσχετη σχολιασμοί και να διαβάσετε τους κανόνες του φόρουμ προσεκτικά και θα καταλάβετε το γιατί κλειδώνουν τα θέματα.

http://wiki.the-west.gr/wiki/%CE%9A%CE%B1%CE%BD%CF%8C%CE%BD%CE%B5%CF%82_Forum

Το θέμα μένει ανοιχτό αν συνεχίσετε όμως με τον ίδιο τρόπο θα κλειδώσει και θα δοθούν ποινές.
 

DeletedUser6210

Guest
Kαλά άμα είναι έτσι.......:wk

Εγώ δεν μπλέκομαι άλλο για να μην μπλέξω......:wk:dr




.
 

DeletedUser4530

Guest
αφου δεν μπορουμε να συζηταμε για τους κανονες διοτι απαγορευεται, δεν μπορουμε να συζηταμε για τους διαχειρηστες διοτι προσβαλονται και θιγονται, δεν μπορουμε να συζηταμε για νεκρα πραγματα διοτι θιγεται η μνημη τους (βλεπε γουεστ), κι αφου στο παιχνιδι ολα βαινουν καλως χωρις προβληματα, μπαγκς και παρατραγουδα... ας μιλησουμε για κατι σχετικα με το παιχνιδι:
- που θα πατε διακοπες;
- πως περασε αυτη η σχολικη σεζον;
- βλεπετε με καλο η κακο ματι τα νεα μετρα;
- τελικα ο ανθρωπος πατησε στο φεγγαρι η οχι;
- τελικα που ειναι αυτη η ομαδα Ε που θα εσωζε την ελλαδα στα δυσκολα;!
κι αλλα πολλα θεματα που μπορουμε να συζητησουμε και να βρουμε λυσεις!!!

αληθεια οταν σε μια παρεα συζητατε ενα θεμα (ειδικα οταν σας απασχολει και προβληματιζει) και συνεχεια σας αφαιρουν το λογο λεγοντας σας οτι ειστε αναρμοστοι, η απαγορευεται να μιλατε (κι αλλα τετοια)... πως θα σας φαινονταν;!

αντε και καλες διακοπες (για οσους πανε)!!!
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser4417

Guest
καλημερα, βλεπω οτι αν ειρωνευτουν οι παιχτες-πελατες σας απειλουνται με ποινες , μπορειται να μου πειτε τις ποινες που περνουν οι διαχειριστες για ειρωνεια ????
ευχαριστω εκ τον προτερων αν και ξερω την απαντηση ...
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή