Τουρνουα!

  • Δημιουργός θέματος carolos
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser

Guest
Συγγνωμη που ανοιγω θεμα.Απλα θελω να πω οτι βλεπω λιγο αδικη την πρωτη κατηγορια ο λογος:]
1Η ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
1 mk26 Τυχοδιώκτης vs carolοs Τυχοδιώκτης και ο νικητής με τον Dr. Clay Στρατιώτης

2Η ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
1 xbalak Μονομάχος vs trafalgar law Μονομάχος
2 alex239-1999 Στρατιώτης vs punk 42 Στρατιώτης
3 desert fox Μονομάχος vs weqwer Μονομάχος

Ο παιχτης Dr.Clay ειναι ισος σε επιπεδο μονομαχιας με παιχτες της 2ης κατηγοριας.Το βλεπω λιγο αδικος αυτος 50 λεβελ μονομαχιας κι οι αλλοι 2 μολις 35 περιπου
 

DeletedUser

Guest
Καλημερα

οι κατηγοριες φτιαχτηκαν συμφωνα με τα επιπεδα που δηλώσατε οταν άρχισε το τουρνουα.
Δεν είναι εφικτο υστερα απο την πρωτη φαση να ελεγχθουν ολοι οι παιχτες σε ποια κατηγορια ανηκουν. Αλλαγες γίνονται ΜΌΝΟ όταν ενας παιχτης το δηλωσει οτι εχει αλλάξει επίπεδο και εφόσον δεν εχουν βγει τα ζευγαρια μονομαχίας και ΜΟΝΟ όταν αναφερει οτι δεν βλεπει τους αντιπαλους του λογω διαφορα επιπεδων.

 

zamb

Νέο Μέλος
έχω περάσει στον τελικό της τρίτης κατηγορίας και περιμενω τον αντίπαλο μου, ο οποίος θα προκύπσει απο τον νικιτή του ζευγατιού
Sir TzOn Στρατιώτης vs billy4ever.αλλά οι ανίπαλοι μου δεν μου απαντούν το ποιός ειναι ο νικητής στις μεταξύ τους μονομαχίες. τι να κάνω? ποιον να προκαλέσω σε μονομαχία? παρακαλώ πολύ μια άμμεση απάντηση
 

DeletedUser

Guest
Όλες οι άλλες μονομαχίες πρέπει να γίνουν απο Παρασκευή 25/03/2011 έως Τρίτη 29/03/2011

Δεν ξέρω τι απάντηση περιμένετε απο εμένα ή τους αντιπάλους σας την στιγμή που οι μονομαχίες δεν έχουν αρχίσει ακόμα.
Οταν υπάρχει μεταξύ τους νικητής θα σας ενημερώσουμε.

Σας παρακαλώ να είστε πιο προσεκτικός!

 

DeletedUser

Guest
το ωραίο είναι πως το έγραψες και 3 φορές :)):lf:D
 
Κορυφή