Τουρνουά

  • Δημιουργός θέματος Niolli
  • Ημερομηνία έναρξης
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

DeletedUser

Guest
παιδιά να γίνει και στον κόσμο 5 κανένας διαγωνισμός:confused:
 

DeletedUser

Guest
περίμενε ρε φίλε.δεν μπορούν οι μοντς να ελέγχουν 5 διαγωνισμούς ταυτόχρονα!
 

DeletedUser

Guest
μα το θεο μου το εχει πει κ γιατρος! ειναι defacto!
 

DeletedUser3436

Guest
καλο θα ηταν ενα τουρνουα στον κ5...(τουλαχτιστον εκει εχω ελπιδες xD)
 

DeletedUser735

Guest
ποιο καλο παιδι θα οργανωσει το τουρνουα σε αυτον τον κοσμο?
αντε να κανουμε καμια μονομαχια περισσοτερη!
 

DeletedUser735

Guest
θα χασω απο τον πρωτο γυρο ρε μαρια και δεν το θελω!
δεν με λυπασαι?
 

DeletedUser

Guest
παιδιά εγώ προτείνω όσα άτομα παίρνουν μέρος σε τέτοιους διαγωνισμούς να χωρίζονται σε κατηγορίες χαρακτήρα εκτός από επίπεδα μονομαχίας γιατί ότι σκιλλς και να έχει ένας εργάτης που επιτίθεται δεν νικάει έναν στρατιώτη τακτικής
 

DeletedUser

Guest
παιδιά εγώ προτείνω όσα άτομα παίρνουν μέρος σε τέτοιους διαγωνισμούς να χωρίζονται σε κατηγορίες χαρακτήρα εκτός από επίπεδα μονομαχίας γιατί ότι σκιλλς και να έχει ένας εργάτης που επιτίθεται δεν νικάει έναν στρατιώτη τακτικής

ο στρατιωτης ειναι μερος του παιχνιδιου δεν γινεται να μπει σε αλλη κατηγορια αν παιζει με τακτικες δεν θα ειναι καλος στην επιθεση για παραδειγμα.....
 

DeletedUser735

Guest
με αυτην την λογικη πρεπει να εχουμε κοντα στις 10 κατηγοριες...
 

DeletedUser

Guest
ποιο καλο παιδι θα οργανωσει το τουρνουα σε αυτον τον κοσμο?
αντε να κανουμε καμια μονομαχια περισσοτερη!

κανενας μοντ που καθεται συνεχεια και παιζει και στον κ5 με στρατιωτη (εικονα μισθοφορο) και ειναι μεταξυ των θεσεων 4-6 στην κατατξη εμπειριας...
οπως καταλαβατε μιλαω για κατι γενικο...

παιδιά εγώ προτείνω όσα άτομα παίρνουν μέρος σε τέτοιους διαγωνισμούς να χωρίζονται σε κατηγορίες χαρακτήρα εκτός από επίπεδα μονομαχίας γιατί ότι σκιλλς και να έχει ένας εργάτης που επιτίθεται δεν νικάει έναν στρατιώτη τακτικής
μιλας απο φοβο και εμπειρια να φανταστω...

θα προσπαθησω να σε βρω μονο στον τελικο ωστε να φτασω και εγω λιγο ψηλα :rolleyes:
στον τελικο δεν πανε 3 ατομα...2 μαξ...αρα πρεπει να αποφασισετε ποιος απο τους 2 θα προσπαθησει να με νικησει...
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή