ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΟΧΥΡΩΝ ΚΑΙ ΤΟ ΣΤΟΡΥ

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser4530
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser4530

Guest
ωφειλω να ενημερωσω οτι πλεον δεν θα γραφω το στορυ του τουρνουα διοτι θεωρω οτι δεν ενδιαφερει ιδιαιτερα εκτος απο την ουσια του τουρνουα που ειναι η μαχες για τα δωρα.
καλη επιτυχια σε ολους!
 

DeletedUser

Guest
Χρήμα, επειδή σε παρακολουθώ στο φόρουμ, εκτιμώ την προσπάθειά σου να ζωντανέψεις κάποια πράγματα και να δώσεις στο παιχνίδι μια γενικότερη διάσταση και όχι μονο αυτή του παιχνιδού-κουμπαρά σβώλων. Ωστόσο, όπως ίσως εχεις διαπιστώσει η συμμετοχή είναι μικρή στο φόρουμ έως ελάχιστη και λίγοι ενδιαφέρονται. Αυτό το γεγονός έχει να κάνει με μία σειρά παραγόντων, τους οποίους βέβαια δεν μπορώ να εκθέσω εδώ επειδή έχω τη διαίσθηση ότι οποιαδήποτε κριτική της ομάδας των moderators οδηγεί σε αποκλεισμό.
Θα ήθελα πολύ να μπορούσα σου πω ότι το φόρουμ είναι ζωντανό, όπως και το παιχνίδι, αλλά δυστυχώς προσωπικά δεν παρατηρώ κάτι τέτοιο. Οπότε φίλε μου, τζάμπα, αν και καλοπροαίρετα, ξοδεύεις την ενέργειά σου. καλή προσπάθεια παντως
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser4530

Guest
Χρήμα, επειδή σε παρακολουθώ στο φόρουμ, εκτιμώ την προσπάθειά σου να ζωντανέψεις κάποια πράγματα και να δώσεις στο παιχνίδι μια γενικότερη διάσταση και όχι μονο αυτή του παιχνιδού-κουμπαρά σβώλων. Ωστόσο, όπως ίσως εχεις διαπιστώσει η συμμετοχή είναι μικρή στο φόρουμ έως ελάχιστη και λίγοι ενδιαφέρονται. Αυτό το γεγονός έχει να κάνει με μία σειρά παραγόντων, τους οποίους βέβαια δεν μπορώ να εκθέσω εδώ επειδή έχω τη διαίσθηση ότι οποιαδήποτε κριτική της ομάδας των moderators οδηγεί σε αποκλεισμό.
Θα ήθελα πολύ να μπορούσα σου πω ότι το φόρουμ είναι ζωντανό, όπως και το παιχνίδι, αλλά δυστυχώς προσωπικά δεν παρατηρώ κάτι τέτοιο. Οπότε φίλε μου, τζάμπα, αν και καλοπροαίρετα, ξοδεύεις την ενέργειά σου. καλή προσπάθεια παντως

ευχαριστω για τα λογια σου. μακαρι να εβρησκε ενδιαφερον απο πολλους αλλα απ την αλλη δεν ειναι και υποχρεωτικο. σκεφτηκα να δωσω μια νοτα ιστοριας... λιγο σαλτσα για να νοστημισει, αλλα δυστηχως το μονο που νιαζει τελικα ειναι το τι δωρα θα παρουμε στο τελος! ουτε καν το ποιος κερδισε η εχασε. αυτο που μετραει στο πληθος ειναι... τα δωρα! γινονται διαφορα γεγονοτα και το μονο που μας νιαζει ειναι τα δωρα κι οχι η ουσια που ειναι το παιχνιδι! δυστηχως αυτο συμβαινει κι απο πλευρας εταιρειας με τον τροπο της αλλα τελικα εχει μεταφερθει και στους παικτες (ισως δικαιολογημενα για διαφορους λογους) και το αποτελεσμα ειναι πολυ απογοητευτικο! :(
καποτε ειχα κανει προτασεις για διαφορα γεγονοτα στον 5 οπως ενας γαμος, η κι αλλα που μπορει να το υποστηριξει το παιχνιδι. μια που προτεινα και μια που εφαγα πορτες απ τους παικτες!... τι απαιτησεις να εχουμε λοιπον απ την εταιρεια; τι ιδεες να υλοποιηθουν οταν δεν ενδιαφερει την πλειοψηφια των παικτων;!
για να μην παρεξηγηθω το υφος μου ειναι απογοητευτικο παρα εχω διαθεση να την "πω" σε καποιον.
τεσπα οπως στρωνουμε ετσι κοιμομαστε!
ευχαριστω :)
 
Κορυφή