Συζήτηση για το 1ο τουρνουα μονομαχιών κόσμου 1

  • Δημιουργός θέματος joahna
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser3915

Guest
πρεπει να ενημερωνουμε τον αντιπαλο ποτε θα κανουμε επιθεση η μας κανει???
 

DeletedUser

Guest
ετσι ειπε η joahna ολες οι μονομαχιες να γινεται επειτα απο συνεννοηση!
 

DeletedUser

Guest
Ουτε την μερα...οταν καποιος εχει παρει μερος στο τουρνουα πρεπει να εχει υποψη του οτι τις 5-6 μερες που θα γινουν οι μονομαχιες πρεπει να ειναι παντα σε ετοιμοτητα.
 

melenmaria

Μέλος
Σε αυτή τη φάση του τουρνουά ΌΛΕΣ οι μονομαχίες θα είναι συννενοημένες ως προς την ΗΜΕΡΑ που θα γίνουν.

Δηλαδή θα ξέρει ο αντίπαλος σας απο πριν ποια ημέρα θα τον μονομαχήσετε και οφείλει να είναι προετοιμασμένος. Η ώρα δεν είναι απαραίτητο να έχει γίνει γνωστή.
 

DeletedUser

Guest
γιατι με αγνοητε και δεν μου απαντατε στην απορια μου!!!???.....ειπα και ξαναλεω...με τον παικτη που ειμαι στον τελικο δεν μπορω να κανω μονομαχια λογο διαφορας επιπεδου μονομαχιας!!!που οδηγει αυτο?????
 

DeletedUser482

Guest
γιατι με αγνοητε και δεν μου απαντατε στην απορια μου!!!???.....ειπα και ξαναλεω...με τον παικτη που ειμαι στον τελικο δεν μπορω να κανω μονομαχια λογο διαφορας επιπεδου μονομαχιας!!!που οδηγει αυτο?????

Από το φόρουμ δεν θα λάβετε καμία επίσημη απάντηση.
Επικοινωνήστε με την υπεύθυνη της διεξαγωγής του τουρνουά (Joahna) με μήνυμα στο παιχνίδι.
 

DeletedUser

Guest
σε εμενα παιδιά ο αντίπαλος μου λέει ότι δεν ξέρει ποτε θα μου κάνει επίθεση γιατί έχει δουλειά ενώ εγώ του είπα ότι θα του κάνω την δευτερα επίθεση τι να κάνω εγώ να τον περιμένω 4 μέρες μέχρι να τελειώσει με ρούχα άμυνας?
 

DeletedUser

Guest
Ρωτησε η jo...Αλλα νομιζω οτι μπορειτε να συνενοηθειτε μια μερα καποια συγκεκριμενη ωρα να γινουν οι μονομαχιες...Μονο 20 λεπτα ειναι στο κατω κατω!
 

DeletedUser4725

Guest
αδικο

βρε παιδια περασατε bye τον 77αρη και εγω ειμαι μονο 50 λεβελ!αδικο
 

DeletedUser4725

Guest
τι εννοω

αυτος ειναι 77 λεβελ και τον βαζουν κατευθειαν στον τελικο?

για να σου εξηγησω ειχα περασει εγω ο GEIK-GAMER και ο xaivanos και με βαλατε να παιξω κατι σαν ημιτελικα με τον xaivanos και ο μεγαλυτερος σε λεβελ (GEIK-GAMER)πηρε κατευθειαν 150 σβολους επειδη πηγε κατευθειαν στον τελικο!

αδικο!
!:grr
 

DeletedUser

Guest
Καταρχας γινονταν να τον μονομαχησεις τον αλλον?

Και επιπλεον σιγα ρε φιλε εγω σε 2 φασεις αναγκαστηκα να μονομαχησω με 2 ατομα αλλα τωρα ειμαι τελικο και περνω ωραιοτατα τους σβολους μου :D
 

DeletedUser4725

Guest
εμενα δεν ειναι το προβλημα μου ποσους θα μονομαχησω!ειναι με ποιον θα μονομαχησω!αν ο αλλος ειναι 77 λεβελ κι εγω 53 πως θα τον νικησω!τουλαχιστον να περασουν εμενα κατευθειαν για να παρω τους 150 σβολους!τους δικαιουμαι!!!:grr:grr:grr:grr
 

DeletedUser

Guest
εμενα δεν ειναι το προβλημα μου ποσους θα μονομαχησω!ειναι με ποιον θα μονομαχησω!αν ο αλλος ειναι 77 λεβελ κι εγω 53 πως θα τον νικησω!τουλαχιστον να περασουν εμενα κατευθειαν για να παρω τους 150 σβολους!τους δικαιουμαι!!!:grr:grr:grr:grr

Δεν καταλαβα γιατι τους δικαιουσε...Εδω εχουμε τουρνουα μονομαχιων και δεν μετραει το επιπεδο σου αλλα το επιπεδο μονομαχιας που εχεις...Το λεει και η λεξη επιπεδο μονομαχιας...
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
Δεν καταλαβα γιατι τους δικαιουσε...Σε εδω εχουμε τουρνουα μονομαχιων και δεν μετραει το επιπεδο σου αλλα το επιπεδο μονομαχιας που εχεις...Το λεει και η λεξη επιπεδο μονομαχιας...
evender αυτο με το επιπεδο μονομαχιας πλεον δεν εχει καμια σχεση.....γιατι εγω ειμαι 51 λεβελ με 83 επιπεδο μονομαχιας και ομως καπια επιπεδα μονομαχιας δεν τα πειρα μονομαχοντας με δυσκολους παικτες....υπηρχαν καπιοι που ηταν 20+ λεβελ παραπανω μου και ομως κρατουσαν πολυ αδυναμα οπλα και τους κερδηζα...και υπαρχουν ΠΑΡΑ ΠΟΛΛΟΙ απαυτους!!!!
 

DeletedUser

Guest
evender αυτο με το επιπεδο μονομαχιας πλεον δεν εχει καμια σχεση.....γιατι εγω ειμαι 51 λεβελ με 83 επιπεδο μονομαχιας και ομως καπια επιπεδα μονομαχιας δεν τα πειρα μονομαχοντας με δυσκολους παικτες....υπηρχαν καπιοι που ηταν 20+ λεβελ παραπανω μου και ομως κρατουσαν πολυ αδυναμα οπλα και τους κερδηζα...και υπαρχουν ΠΑΡΑ ΠΟΛΛΟΙ απαυτους!!!!

Ακριβως αυτο λεω απο την στιγμη που ενας ειναι μικρο lvl και μονομαχει με εναν που τον περναει κατα πολυ στα lvl και δεν ασχολειται με μονομαχιες και τον κερδιζει και λεει οτι ειναι δικαιο,γιατι δηλαδη αν καποιος με μεγαλυτερο επιπεδο και μικρο επιπεδο μονομαχιας ερθει και τον κερδισει λεει οτι ειναι αδικο??Αυτην την λογικη ποτε μου δεν την καταλαβα...
 

DeletedUser

Guest
εννοει ότι 20 λβλ διαφορά είναι τουλάχιστον 20 πόντοι ιδιοτήτων και 60 πόντοι ικανοτήτων αλλά από την άλλη τα γκούπ ήταν από την αρχή έτσι. δεν μπορεί να γίνει τουρνουά σύμφωνα με το λβλ γτ πολύ απλά κάποιος μπορεί να έχει τόσο ηψυλό λβλ μονομαχίας και να μην μπορούν να του κάνουν μονομαχία ή το ανάποδο. εγώ δεν καταλαβαίνω γτ είναι λογικό να περνάει το μικρότερο λβλ που λες γκάτε απυθείας στον τελικό ενώ έχει τις περισσότερες πιθανότητες να χάσει και από τους 2 αντιπάλους του. αν έβαζαν εσένα απευθείας στον τελικό δεν θα ήταν άδικο για μένα πχ. ? έχεις ένα δίκιο στο ότι υπήρχαν αποκλείσεις 30λβλ στο γκρουπ αλλά τι να κάνουμε από την αρχή ξέραμε όλοι μας τα γκρουπ ή συμμετέχουμε στο τουρνουά ή τα παρατάμε
 
Κορυφή