Συζήτηση για το 1ο τουρνουα μονομαχιών κόσμου 1

  • Δημιουργός θέματος joahna
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser

Guest
αν σε περίπτωση είναι αποκλεισμένος από το παιχνίδι για μια εβδομάδα τότε τι γίνετε ποιος κερδίζει?
 

DeletedUser4861

Guest
παιδια σαββατο δεν θα ξεραμε αν εχουμε παιρασει η οχι?

και τα ζευγαρια της επομενου γυρου ποτε θα τα μαθουμε?
 

DeletedUser

Guest
παιδια εμενα μου εκαναν μονομαχια αλλα επιδει ειμουν με ρουχα εργασιας λιποθιμισα αλλα εκανα στον αντιπαλο περισσοτερεσ ζημιες.....τι σημενει αυτο
 

DeletedUser

Guest
Οτι εχασες την αμυνα.
Αν κανεις επιθεση και νικησεις θα μετρησει το η συνολικη ζημια (και λογικα νικας)
Αν ηττηθεις -ακομα και περισσοτερη ζημια να ξανακανεις- χανεις.
 

DeletedUser

Guest
Παιδια εγω κερδισα τη μια μονομαχια και εχασα την αλλη αλλα εκανα περισσοτερο damage...Περναω εγω στην επομενη φαση ετσι?:hh:dr
 

DeletedUser

Guest
Joahna με δουλευεις ?!
Σου εχω στειλει μονομαχια με τον lolakias-sp και τον νικησα , αυτος δεν μου εκανε και αποκλεισμενος που ειμαι μπορει να μου κανει ! Οταν τελειωσε η 2η φαση με αποκλεισαν απο το παιχνιδι μεχρι τις 7-6-2011 +- 1:00 πμ ! Για ξανα δες το λιγο...
 

DeletedUser

Guest
δεν ανοιξες καθολου το μυνημα

σας εχω στειλει μηνυμα με την αναφορα στην μονομαχια μου με τον GEORGE FARANTZHS και δεν την ανοιξες καθολου ,για πιο λογο με απεκλεισες απο το τουρνουα ?
το μηνυαμα το εστειλα προς joahna Στις 1/06/2011 η ώρα 7:36 μμ
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
Joahna με δουλευεις ?!
Σου εχω στειλει μονομαχια με τον lolakias-sp και τον νικησα , αυτος δεν μου εκανε και αποκλεισμενος που ειμαι μπορει να μου κανει ! Οταν τελειωσε η 2η φαση με αποκλεισαν απο το παιχνιδι μεχρι τις 7-6-2011 +- 1:00 πμ ! Για ξανα δες το λιγο...

Σου απάντησα και στο τηλεγραφείο. Εφόσον είσαι αποκλεισμένος από το παιχνίδι δεν μπορείς να συνεχίσεις στο τουρνουα.


σας εχω στειλει μηνυμα με την αναφορα στην μονομαχια μου με τον GEORGE FARANTZHS και δεν την ανοιξες καθολου ,για πιο λογο με απεκλεισες απο το τουρνουα ?
το μηνυαμα το εστειλα προς joahna Στις 1/06/2011 η ώρα 7:36 μμ

Διορθώθηκε το λάθος
 

DeletedUser

Guest
Ποτε θα ξερουμε τα ζευγαρια τις επομενης φασης?
 

DeletedUser

Guest

Σου απάντησα και στο τηλεγραφείο. Εφόσον είσαι αποκλεισμένος από το παιχνίδι δεν μπορείς να συνεχίσεις στο τουρνουα.


Εφοσον αποκλειστικα μετα το τελος της δευτερης φασης και ειχα περασει την δευτερη φαση μιας που ο αντιπαλος μου δεν μου εκανε επιθεση γιατι δεν περναω στην επομενη φαση και μετα να αποκλειστω; Δηλαδη να βγω δευτερος, και αν δεν στο ελεγα εγω και δεν το εβλεπες τι θα γινοταν ;
Τερμα αδικια ! :grr
Eπισης κατι τετοιο στους κανονες δεν το ειχατε γραψει για να ειμαστε πιο προσεχτικοι..
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
καθολη την διαρκεια του τουρνουα αμα εχεις ανεβει αρκετα επιπεδα μονομαχιας ετσι ωστε να μη μπορεις να μονομαχισεις με τον αντιπαλο σου (λογο μεγαλης διαφορας επιπεδου μονομαχιας)τι γινεται????


Υ.Γ: Αυτος ειναι 48 και εγω 74 :w:lf:p
 

DeletedUser

Guest
Εφοσον αποκλειστικα μετα το τελος της δευτερης φασης και ειχα περασει την δευτερη φαση μιας που ο αντιπαλος μου δεν μου εκανε επιθεση γιατι δεν περναω στην επομενη φαση και μετα να αποκλειστω; Δηλαδη να βγω δευτερος, και αν δεν στο ελεγα εγω και δεν το εβλεπες τι θα γινοταν ;
Τερμα αδικια ! :grr
Eπισης κατι τετοιο στους κανονες δεν το ειχατε γραψει για να ειμαστε πιο προσεχτικοι..

Όταν παραβαίνεις τους κανονισμούς αυτό έχει συνέπειες. Δεν μπορείς και να είσαι αποκλεισμένος και να διεκδικείς έπαθλο. Για οτιδήποτε άλλο παρακαλώ να κάνεις αίτηση στην υποστήριξη.

καθολη την διαρκεια του τουρνουα αμα εχεις ανεβει αρκετα επιπεδα μονομαχιας ετσι ωστε να μη μπορεις να μονομαχισεις με τον αντιπαλο σου (λογο μεγαλης διαφορας επιπεδου μονομαχιας)τι γινεται????


Υ.Γ: Αυτος ειναι 48 και εγω 74 :w:lf:p

Ο παίχτης που έχει ανέβει τόσο πολύ επίπεδο και δεν βλέπει τους αντιπάλους του θα αλλάξει κατηγορία.

 

DeletedUser3915

Guest
καλημερα και απο εμενα δεν ξερω τι ακριβως συνεβει και αποκλειστικε ο αντιπαλος μου ChuckΝorris οντως με νικησε στην πρωτη μονομαχια αλλα.......καθως ηθελα να τ κανω και εγω ηταν λυποθημος εστειλα φυσικα μηνυμα οταν μετα τ 48 ωρο συνηλθε ηρθε και μου ξαναεκανε και μαλιστα 2 φορες με αποτελεσμα να λυποθημισω.δεν ξερω τον λογω που αποκλειστηκε ουτε θελω να τον μαθω απλα γραφω διοτι ειπαν 1 μονο απο μια μονομαχια μια αμυνα μια επιθεση αρα δεν μπορεις δευτερη 2 εφοσον μ κανεις και ερχομαι να σου κανω κ σε βρισκω εκτος για 48????και μολις συνερχεσαι ερχεσαι και μου κανεις δυο μονομαχιες και με λυποθιμας ΑΔΙΚΟ πιστευω....
Υ.Γ ΕΙΣΑΙ ΚΑΛΟΣ ΜΟΝΟΜΑΧΟΣ ΚΑΤΑ ΤΗΝ ΓΝΩΜΗ ΜΟΥ
 

DeletedUser

Guest
ρε παιδια οπως ειπα και πιο πανω ειμαι στον τελικο και δεν μπορω να μονομαχησω τον αντιπαλο μου λογο διαφορας επιπεδον μονομαχιας.....τι θα γινει με τα επαθλα....πιος θα παρει τους 300 και πιος τους 150 σβολους?
 

DeletedUser

Guest
Φιλε νομιζω οτι μονο η joahna ειναι αρμοδια για να σου απαντησει σε αυτο το θεμα!
 
Κορυφή