Συζήτηση για το 1ο τουρνουα μονομαχιών κόσμου 1

  • Δημιουργός θέματος joahna
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser

Guest
Εδώ μπορείτε να συζητάτε για το τουρνουα μονομαχιών έτσι ώστε να παραμείνει καθαρό το θεμα των εγγραφών.
 

DeletedUser184

Guest
Μια απλη απορια εχω εγω.Απο την στιγμη που το project Βορειοι-νοτειοι δεν εχει καν τελιωσει αλλα εδω και μηνες δεν εγινε κατι πως γινετε να ξεκινάτε καινουργιο event?
 

DeletedUser

Guest
Οταν δηλωσα συμμετοχη στο τουρνουα ημουν

Επίπεδο:53
Επίπεδο Μονομαχίας:78

και τωρα ειμαι

Επίπεδο:54
Επίπεδο Μονομαχίας:82

και μεχρι να αρχισει το τουρνουα πιστευω θα εχω ανεβει και αλλα επιπεδα/επιπεδα μονομαχιας.. να μπω στο αλλο θεμα και να το αλλαξω ή δεν χρειαζετε ;
 

melenmaria

Μέλος
Οταν δηλωσα συμμετοχη στο τουρνουα ημουν

Επίπεδο:53
Επίπεδο Μονομαχίας:78

και τωρα ειμαι

Επίπεδο:54
Επίπεδο Μονομαχίας:82

και μεχρι να αρχισει το τουρνουα πιστευω θα εχω ανεβει και αλλα επιπεδα/επιπεδα μονομαχιας.. να μπω στο αλλο θεμα και να το αλλαξω ή δεν χρειαζετε ;

λιγο πριν κλεισουν οι συμμετοχες κανε εντιτ και αλλαξε το καλυτερα...
 

DeletedUser

Guest
Μια απλη απορια εχω εγω.Απο την στιγμη που το project Βορειοι-νοτειοι δεν εχει καν τελιωσει αλλα εδω και μηνες δεν εγινε κατι πως γινετε να ξεκινάτε καινουργιο event?

το τουρνουα ειναι ενα ξεχωριστο event που δεν επηρεαζει την πορεια του project θα συνεχιστει συντομα.
 

DeletedUser

Guest
Το καλο πραγμα αργει να γινει.
+1 σε ολους για το τουρνουα...
 

DeletedUser3436

Guest
εμενα γιατι μου σβησατε το ποστ με την εγγραφη μου και μου δωσατε και ινφραξιον?ρατσιστες
 

DeletedUser

Guest
Sakiz105
γαλατας
επιπεδο 1
επιπεδο μονομαχιας 1

Αν εννοείς αυτό την εγγραφη ναι την σβήσαμε και ναι ελαβες ποινή.

Προειδοποίηση θα λάβεις για το προηγουμενο σου ποστ σαν σπαμ και στα επόμενα θα λάβεις κανονικά ποινές...

Καλημέρα
 

DeletedUser

Guest
Υπάρχει πολύ μεγάλο ενδεχόμενο με το που ανακοινωθούν τα ζευγάρια να γίνει χρήση σαμάνου από πολλούς παίκτες ώστε να διαμορφώσουν ικανότητες αναλόγως τον αντίπαλο.Αυτό θα επιτραπεί?
 

DeletedUser

Guest
φυσικα κ επιτρεπεται ο σαμανος ειναι μια λειτουργεια του παιχνιδιου οποιος θελει μπορει να τον χρησιμοποιησει για το τουρνουα.
 

DeletedUser

Guest
Αλλάζω ικανότητες πιο γρήγορα από τη σκιά μου,αν κάποιος γίνεται ενοχλητικός αλλά σε ένα τουρνουά δεν είναι και ότι πιο δίκαιο.Και κάτι τελευταίο πόσες μέρες έχει το κάθε ζευγάρι να κάνει τις δύο μονομαχίες?
 

DeletedUser4861

Guest
αν λυποθυμισει στον πρωτο γυρο καπιος παικτης περιμενουμε 48 ωρες για τον δευτερο γυρο?
 

DeletedUser

Guest
Αλλάζω ικανότητες πιο γρήγορα από τη σκιά μου,αν κάποιος γίνεται ενοχλητικός αλλά σε ένα τουρνουά δεν είναι και ότι πιο δίκαιο.Και κάτι τελευταίο πόσες μέρες έχει το κάθε ζευγάρι να κάνει τις δύο μονομαχίες?


αρκετες μερες ωστε να γινουν κ οι 2 μαχες σε περιπτωση λιποθυμιας


αν λυποθυμισει στον πρωτο γυρο καπιος παικτης περιμενουμε 48 ωρες για τον δευτερο γυρο?

ναι φυσικα το τουρνουα δεν αλλαζει το παιχνιδι
 

DeletedUser

Guest
εμεις ποτε θα ενημεροθουμε για το πως θα γινοντε οι μονομαχιες ???
 

DeletedUser

Guest
Τουρνουα

Καλημερα

Εγω εχω δυλωσει στο αντιστηχο φορουμ αλλα δεν ξερω τι θα ακολουθησει μετα ...

Θα μας στειλετε μηνυματα ? Θα πρεπει να μπαινουμε συνεχεια εμεις στο φορουμ ? Θα υπαρχει σχετικη ανακοινωση μετα την εισοδο μας στο παιχνιδι ?

Μπορει να μου εξηγησει καποιος?


Και αν καποιος μας κανει μονομαχια οταν ειναι εκτος τουρνουα και χασουμε αρκετη ζωη και μετα μας κανει μαχη αυτος στο τουρνουα και μας λυποθημησει....τι γινετε?
Ή αν κατα την διαρκεια του τουρνουα ανεβουν καποια λεβελ καποιοι χρηστες θα αλλαξουν τα ζευγαρια?
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

melenmaria

Μέλος
Δες ποτε κλεινουν οι συμμετοχες και απο εκει και περα πρεπει εσυ να παρακολουθεις το φορουμ. Οι μερες που θα ειναι το τουρνουα θα ειναι προκαθορισμενες και θα πρεπει να εισαι καταλληλα προετοιμασμενος.
Αν διαβασεις καλα εδω υπαρχουν απαντησεις σε ολα σου τα ερωτηματα...

Θα προσπαθήσουμε να κρατήσουμε τουλάχιστον τα αρχικά ζεύγη όσο πιο κοντά γίνεται (λαμβάνοντας υπόψιν πρώτα το επίπεδο μονομαχίας και έπειτα το λεβελ).

:: Αφού ολοκληρωθούν οι συμμετοχές, θα χωρίσουμε τους παίχτες ανά ζεύγη και μέσα σε συγκεκριμένες ημέρες που θα ορίζουμε εδω στο forum θα πρέπει να κάνουν τις μονομαχίες, τις αναφορές των οποίων θα πρέπει να στέλνει ένας από τους 2 παιχτες in-game με μυνημα στην joahna. Οι μονομαχίες θα είναι διπλές, δηλαδή μια φορά επιτιθέμενος ο ένας παίχτης και μια ο άλλος από ένα ζεύγος. Σε περίπτωση ισοπαλίας (1 νίκη ο καθένας) θα λαμβανεται υπόψη η συνολική ζημιά που θα έχει κάνει ο κάθε παίχτης. Αν και εκεί υπάρχει ισοπαλία (πράγμα εξαιρετικά σπάνιο) θα γίνεται μια τελική μονομαχία στο El Paso κάτω από τον καυτό κόκκινο ήλιο.( το ποιος θα ειναι επίθεση και ποιος άμυνα θα κριθεί με κλήρωση)

Tα ζεύγη θα βγούνε ανάλογα με τον χαρακτήρα του κάθε παίχτη όσο είναι αυτό δυνατόν, δηλαδή όσο γίνεται Μονομάχοι με Μονομάχους, Στρατιώτες με Στρατιώτες κτλ.

:: Όλες οι μονομαχίες θα ελέγχονται για την εγκυρότητα τους και όποιος παίχτης παρατυπήσει (πχ. μονομαχία χωρίς όπλο/εξοπλισμό, μονομαχία απο ίδια σύνδεση internet και γενικά ότι προβλέπουν οι κανονισμοί) θα αποκλείεται από το τουρνουά. Τέλος, δεν θα επιτραπεί σε κανέναν παίχτη να αναφερθεί υποτιμητικά προς συμπαίχτη του επειδή τον νίκησε ή ότι άλλο.

:: Θα πρέπει να τονιστεί ότι με την έναρξη του τουρνουά ο κάθε παίχτης οφείλει να προσέχει τον εξοπλισμό του και τις μονομαχίες που του κάνουν άλλοι παίχτες εκτός διαγωνισμού διότι ενστάσεις όπως '' με βρήκε με ρούχα δουλειάς και με λιποθύμησε, με χτύπησαν 10 λεπτά πριν και γιαυτό έχασα στην μονομαχία κα'' δεν θα λαμβάνονται υπόψιν. Ο διαγωνισμός είναι διαγωνισμός μονομαχίας και πρέπει όλοι οι παιχτες να είναι έτοιμοι για όλα ανα πάσα στιγμή.

Οι συμμετοχές θα κλείσουν στις 12 Μαΐου 2011

Καλή επιτυχία σε όλους!


========================================================================================

Είναι υποχρεωτικό να έχει κάποιος λογαριασμό στο φόρουμ. Και αυτό διοτι μέσα απο αυτό εκτός απο την δήλωση συμμετοχής του θα ενημερώνετε για αντιπάλους, ημερομηνίες μονομαχιών αλλά κυρίως θα μπορεί να επικοινωνεί μαζί μου για τυχόν αλλαγές ή και λάθη.

Συνεπώς θα πρέπει να έχει την δυνατότητα ανα πάσα στιγμή να συνδεθεί.
 

DeletedUser4678

Guest
εχω δηλωσει συμμετοχη στο τουρνουα τα αποτελεσματα ποτε θα βγουν και που θα ανακοινωθουν?
 

DeletedUser

Guest
Στις 12/5 που θα κλεισουν οι συμμετοχες θα ετοιμαστουν τα ζευγαρια κ θα ανακοινωθουν.
 
Κορυφή