Συζήτηση για το 1ο τουρνουα μονομαχιών κόσμου 1

  • Δημιουργός θέματος joahna
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser

Guest
παιδια η μαχες θα γινονται αυτοματα η εμεις θα πρεπει να πιγενουμε να μονομαχουμε?
 

DeletedUser

Guest
εσεις θα βαζετε την μονομαχια με τον αντιπαλο που θα σας δωθει.
 

DeletedUser

Guest
εγώ και ο xeirobombidas21 είμαστε στην ίδια πόλη και η μάχη δεν επιτρέπεται.. αν τύχουμε μαζί κάποιος θα βγει από την πόλη για να γίνει η μονομαχία ή ..?
 

DeletedUser3896

Guest
Παιδιά θα ήθελα να κάνω μία ερώτηση....

Εμένα με έχετε σε 2 κατηγορίες...

7η ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 116-135
23 andreas1996 Μονομάχος 82 135

και μετά που δήλωσα τα στοιχεία μου τα καινούρια βλέπω αυτό..

8η ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 136-150
2 andreas1996 Μονομάχος 83 137

τώρα είμαι και στα 2...τι γίνετε? :D

Ευχαριστώ!!!

ΥΓ:Αν είναι να διαλέξω πολύ ευχαρίστως :D :p
 

DeletedUser

Guest
Παιδια με τον Sancho Perez τι θα γινει θα ειναι μια κατηγορια απο μονος του και θα παρει τους σβολους :lf

Παντως ειναι ωραιο που εχουμε επιτελους ενα τουρνουα μονομαχιων στον κ1...
 

melenmaria

Μέλος
Παιδια με τον Sancho Perez τι θα γινει θα ειναι μια κατηγορια απο μονος του και θα παρει τους σβολους :lf

Παντως ειναι ωραιο που εχουμε επιτελους ενα τουρνουα μονομαχιων στον κ1...

Ο Sancho Perez αφου μπορει να μονομαχησει με ολους της προηγουμενης κατηγοριας γιατι να μην παρει μερος?
 

DeletedUser

Guest
Παιδιά θα ήθελα να κάνω μία ερώτηση....

Εμένα με έχετε σε 2 κατηγορίες...

7η ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 116-135
23 andreas1996 Μονομάχος 82 135

και μετά που δήλωσα τα στοιχεία μου τα καινούρια βλέπω αυτό..

8η ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 136-150
2 andreas1996 Μονομάχος 83 137

τώρα είμαι και στα 2...τι γίνετε? :D

Ευχαριστώ!!!

ΥΓ:Αν είναι να διαλέξω πολύ ευχαρίστως :D :p

Διορθώθηκε αυτό.

Παιδια με τον Sancho Perez τι θα γινει θα ειναι μια κατηγορια απο μονος του και θα παρει τους σβολους :lf

Παντως ειναι ωραιο που εχουμε επιτελους ενα τουρνουα μονομαχιων στον κ1...

Δεν μπορεί να δημιουργηθεί μια κατηγορία με έναν μόνο παίχτη. Προς το παρόν ο sancho perez δεν θα μονομαχήσει με κάποιον.
Ο Sancho Perez αφου μπορει να μονομαχησει με ολους της προηγουμενης κατηγοριας γιατι να μην παρει μερος?

Δεν είναι σίγουρο ότι μπορούν όμως οι αντίπαλοι όλοι να τον μονομαχήσουν και για αυτό το λόγο δεν έχει ενταχθεί στην προηγούμενη κατηγορία.
 

DeletedUser

Guest
πως θα ξερουμε ποιος ειναι ο αντηπαλος μας???θα μας το στελνετε σε π. μ.???
 

DeletedUser4097

Guest
Παιδια με τον Sancho Perez τι θα γινει θα ειναι μια κατηγορια απο μονος του και θα παρει τους σβολους :lf

Παντως ειναι ωραιο που εχουμε επιτελους ενα τουρνουα μονομαχιων στον κ1...

Είμαι μια κατηγορία μόνος μου Evender...
Θα το πάρω μόνος στα χαρτιά... :wk
 

DeletedUser

Guest
Nik0flak1s σιγουρα τελευτεος σαν το πιο μικρο λεβελ θα φαω καλα
 

DeletedUser

Guest
Για να μπορει ο Sancho Perez θα μπορουν και αυτοι...

εμεις δεν μπορουμε να γνωριζουμε ποιους απο αυτους που εχουν δηλωσει συμματοχη στο τουρνουα μπορει να χτυπησει απο την κατηγορια του. Ας μιλησει ο ιδιος παιχτης με την Foroum Leader κ να αποδειξει οτι μπορει να τους χτυπησει. Ο σαντσο ειναι μια κατηγορια απο μονος του τα ατομα μπορει μεν να χωριζονται σε κατηγοριες αλλα με μια ματια ειδα οτι ριχνει μεχρι κ 60 επιπεδα σε αλλους παιχτες.
 

melenmaria

Μέλος

εμεις δεν μπορουμε να γνωριζουμε ποιους απο αυτους που εχουν δηλωσει συμματοχη στο τουρνουα μπορει να χτυπησει απο την κατηγορια του. Ας μιλησει ο ιδιος παιχτης με την Foroum Leader κ να αποδειξει οτι μπορει να τους χτυπησει. Ο σαντσο ειναι μια κατηγορια απο μονος του τα ατομα μπορει μεν να χωριζονται σε κατηγοριες αλλα με μια ματια ειδα οτι ριχνει μεχρι κ 60 επιπεδα σε αλλους παιχτες.

60 λεβελ διαφορα επιπεδο μονομαχιας σου επιτρεπει να μονομαχησεις με τον αντιπαλο σου. διαφορα λεβελ κανονικου δεν υπαρχει οποτε εξ αρχης δε θα επρεπε να τεθει εκτος.
και δεν μπορω παρα να συμφωνησω ο σαντσο παντα ειναι μια κατηγορια μονος του! :tmbl
 
Τελευταία επεξεργασία:

DeletedUser

Guest
loipon imoun o monomaxos dimitrispaok4 alla tora allaxa to onoma mou sto onoma George Armstrong Custer gi auto opoios tixi me emena na xeri to onoma mou ok euxaristo!!!!
 

DeletedUser

Guest
Και κατι αλλο...Για παραδειγμα εχω 1200 ζωη και ο αντιπαλος 1100.Στην μια μονομαχια χανω με 1150-0.Στην επομενη ομως κερδιζω με 1100-0.Ποιος κερδιζει σε αυτη την περιπτωση?Παει αναλογα με τους χαμενους ποντους ή μπορει να ληφθει υπ'οψιν οτι στην 2η μονομαχια λιποθυμισε ο αντιπαλος?
 
Κορυφή