Συζήτηση για το 1ο τουρνουα μονομαχιών κόσμου 1

  • Δημιουργός θέματος joahna
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser

Guest
υπαρχει πιθανοτητα να γεινουνε μονομαχιες μεταξη συμμαχιων (δλδ απο την ιδια συμμαχια?)
 

melenmaria

Μέλος
και μεταξυ ιδιας πολης μπορει να ειναι. στο τουρνουα παιρνεις μερος ως παιχτης και οχι ως μελος καποιας πολης ή συμμαχιας.
 

DeletedUser

Guest
Προφανως θα γινει στα πλαισια του τουρνουα και δεν θα ειναι λογος πυροδοτησης εντασεων στα εσωτερικα της συμμαχιας.
 

DeletedUser

Guest
εγω ειμαι 33 επιπεδο και 46 επιπεδο μονομαχιας...υπαρχει καπια περυπτωση αντι να παω στο 3ο επιπεδο δυναμικοτητας να κλειρωθω στο 2ο ή ακομα και στο 1ο??(το πιο χαμηλο δηλαδη)
 

DeletedUser

Guest
Και εγω αν γινετε θα ηθελα να μπω στο 5ο επιπεδο δυναμικοτητας γιατι ουσιαστικα ειμαι σε εκεινο...και ειναι αδικια νομιζω να παω σε αλλο....εχω δικιο?

αν εχω αδικο να μου το πειτε γιατι δεν εχω καταλαβει αν θα μερτησει το επιπεδο ή το επιπεδο μονομαχιας ...
 

DeletedUser

Guest
:: Τα επίπεδα/ομάδες δυναμικότητας θα είναι:
> 26-35
> 36-45
> 46-55
> 56-65
> 66-75
> 76-85
> 86-99
> 100-150
> 151-200
>200+
και θα πρέπει να επιτρέπει το σύστημα να γίνονται μονομαχίες.

Θα προσπαθήσουμε να κρατήσουμε τουλάχιστον τα αρχικά ζεύγη όσο πιο κοντά γίνεται (λαμβάνοντας υπόψιν πρώτα το επίπεδο μονομαχίας και έπειτα το λεβελ).

Tα ζεύγη θα βγούνε ανάλογα με τον χαρακτήρα του κάθε παίχτη όσο είναι αυτό δυνατόν, δηλαδή όσο γίνεται Μονομάχοι με Μονομάχους, Στρατιώτες με Στρατιώτες κτλ.

Αναλογα με το επιπεδο μονομαχιας ειναι το πιο απλο,καθως οσο πιο κοντα βρισκονται,τοσο πιο πιθανο ειναι να μην υπαρχει προβλημα με το συστημα μονομαχιας.
 

DeletedUser

Guest
ναι σωστά....
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
εγώ εύχομαι καλή επιτυχία σε όλους όσους θα πάρουν μέρος στο event του κόσμου 1 !!!
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
και κάτι άλλο...
τα τελικά ζευγάρια πότε θα ανακοινωθούν...?
 

DeletedUser

Guest
Παντος παιδια αυτος ο διαγωνησμος δν γεινετε την καταληλη στιγμη...
πρεπει να περασουνε οι εξετασεις και μετα να γεινοτανε
 

DeletedUser

Guest
Οι συμμετοχές θα κλείσουν σήμερα αργά το βράδυ.

Θα χρειαστούν λίγες ώρες προκειμένου να ανακοινωθούν οι ομάδες και οι συμμετέχοντες και θα δοθούν λιγες ημέρες προθεσμία προκειμένου να διορθωθούν τυχόν λάθη/παραλείψεις κα.

Όπως έχουμε πει εξαρχής στο τουρνουά μονομαχιών οι κατηγορίες δημιουργούνται με βάση το επίπεδο μονομαχίας. Το επίπεδο του παίχτη, το αν κάποιος παίζει με σθένος ή σημάδι, τακτικές ή εμφάνιση, το αν εχει το χρυσό όπλο ή όχι είναι παράμετροι που δεν τους λαμβάνουμε υπόψιν κατά την κλήρωση. Όσο μπορούμε βάζουμε παίχτες του ίδιο χαρακτήρα να μονομαχήσουν μεταξύ τους.

Τέλος θα ήθελα να παρακαλέσω όλους όσους έχουν αλλάξει τα επίπεδα τους απο τότε που έκαναν την εγγραφή τους στο τουρνουά να κάνουν επεξεργασία το αρχικό τους ποστ έτσι ώστε να διευκολυνθεί η κατάταξη τους σε κατηγορίες.

Ευχαριστώ
 

DeletedUser

Guest
το εχεις κλειδωση και δν μπορουμε να το επεξεργαστουμε
εγω προσωπικα....
 

DeletedUser3818

Guest
καλησπερα

τωρα η το οτι ξυπνησα τωρα φταιει η δεν βλεπω καλα !!!
δεν με ειδα καπου η ειμαι και δεν το προσεξα?
 

DeletedUser

Guest
τωρα η το οτι ξυπνησα τωρα φταιει η δεν βλεπω καλα !!!
δεν με ειδα καπου η ειμαι και δεν το προσεξα?

Έγινε η διόρθωση. Σας παρακαλώ όμως τις αλλαγές να τις δηλώνετε στο συγκεκριμένο ποστ που έχουν αναρτηθεί οι συμμετοχές και όχι στην συζήτηση.
Ευχαριστω
 
Κορυφή